SEYSSO – przegląd popularnych modeli i opis właściwości

SEYSSO jest polską marką produkującą szczoteczki soniczne do mycia zębów. Tym co wyróżnia tę firmę spośród innych producentów jest najwyższa częstotliwość drgań, nowoczesny design oraz duża różnorodność modeli. Szczoteczki soniczne SEYSSO zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stomatologii. Urządzenia te bardzo skutecznie i w sposób bezpieczny dla dziąseł czyszczą zęby i miejsca trudno dostępne w jamie ustnej. Dzięki dużej różnorodności modeli, oferta z jaką wychodzi nam naprzeciw producent jest bardzo bogata. Sprawia to, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak działają szczoteczki soniczne SEYSSO?

SEYSSO – przegląd popularnych modeli i opis właściwościWykorzystana w urządzeniach technologia soniczna opiera swoje działanie na połączeniu ruchów wymiatających o wysokiej amplitudzie i częstotliwości. Dzięki temu podczas szczotkowania zaczyna występować zjawisko polegające na wytwarzaniu chmury mikro bąbelków powietrza. Wspomagają one mechaniczne szczotkowanie zębów.

Ponadto, mikro bąbelki wnikają w trudnodostępne miejsca, w które nie dociera włosie tradycyjnych szczoteczek manualnych oraz elektrycznych szczoteczek rotacyjnych. Dzięki temu zwiększa się jakość i efektywność mycia. Warto zaznaczyć, że wytworzone bąbelki pomagają w rozbiciu i oderwaniu się płytki nazębnej, a także w usunięciu wszelkich osadów, które zmieniają naturalny kolor zębów. Osoby z wrażliwymi dziąsłami wreszcie spotkały się z produktami, które nie tylko dokładnie wyczyszczą zęby, ale także wymasują dziąsła, co zapobiegnie podrażnieniom.

Prędkość szczoteczek sonicznych SEYSSO

Szczoteczki soniczne marki SEYSSO cechuje największa ze wszystkich dostępnych na rynku produktów częstotliwość drgań. Najnowsze modele zapewniają aż 48.000 drgań na minutę. Dzięki temu pozwalają w szybki i łatwy sposób wyszczotkować zęby, pozbyć się płytki nazębnej, a także uporczywych przebarwień. Z kolei duża różnorodność trybów pracy zapewnia, że szczoteczki zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby korzystającej z urządzenia. Najwyżej ceniony model szczoteczek sonicznych SEYSSO Gold został wyposażony w aż trzy tryby pracy. To one zapewniają, że wygenerowane drgania będą mieścić się w przedziale od 31.000 do 48.000. Dzięki takiemu rozwiązaniu szczoteczka ta może być produktem, który sprawdzi się dla całej rodziny, zapewniając wszystkim jej członkom skuteczność i bezpieczeństwo czyszczenia.

Jakość wykonania i design 

Bez względu na to o jakim modelu szczoteczek sonicznych SEYSSO mówimy, musimy podkreślić, że zostały wykonane z najlepszych materiałów, które dodatkowo są przyjemne w dotyku. Ponadto, cechuje je dbałość o każdy szczegół. Warto zaznaczyć, że jakość wykonania oraz nowoczesny design sprawiają, że szczoteczki marki SEYSSO prezentują się nader elegancko. Spełnią oczekiwania zarówno estetyczne jak i te dotyczące funkcjonalności nawet, jeśli spotkają się z surowym w ocenach użytkownikiem.

Do zestawu zostały dołączone także dodatki. Należą do nich etui podróżne, a także bardzo estetyczne ładowarki. Marka SEYSSO znana jest z tego, że oferuje doskonałe wyposażenie swoich szczoteczek. Poza tym szczoteczki tej firmy mają bardzo atrakcyjną cenę, co sprawia, że coraz więcej użytkowników po nie sięga. Opinie o innych producentach prezentujemy w rankingu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Typy główek wymiennych do szczoteczek 

Dzięki temu, że do szczoteczek można dopasować różne główki, urządzenia te są bardzo funkcjonalne. Różnią się one od siebie budową, ułożeniem oraz twardością włókien. Wszystkie te parametry sprawiają, że szczoteczki soniczne SEYSSO sprawdzą się na wielu płaszczyznach dbania o higienę jamy ustnej użytkownika. Zdadzą egzamin nawet u pacjentów perio jak i u osób, które mają problem z kamieniem nazębnym. Okażą się doskonałym wyborem także dla użytkowników z paradontozą czy wrażliwymi dziąsłami. Dla osób z tymi schorzeniami zostały zaprojektowane specjalne szczoteczki o wyjątkowo miękkim włosiu. Ich zaletą jest to, że nie podrażniają w trakcie szczotkowania.

Co ważne, końcówki miękkie posiadają różnej długości włókna. To właśnie one docierają w głąb anatomicznych kieszonek dziąsłowych zwiększając tym samym skuteczność i dokładność szczotkowania zębów. Wszystkie osoby, które zmagają się z problemem osadzającej się płytki nazębnej, kamienia nazębnego czy ci, u których występują ciężkie do usunięcia przebarwienia powinni sięgnąć po produkty, które mają średniej grubości włosie. Poza tym ważnym jest, że specyficzne uformowane, elastyczne włókna sprawdzą się doskonale do tego, by oczyścić zęby, usuwając przy tym wszelkie naloty. Musimy zaznaczyć, że wiązki włókien twardych, które są skupione punktowo, mają za zadanie wspomagać czyszczenie. Sprawia to, że w znacznym stopniu zostaje zredukowana płytka nazębna. Co więcej, do sprzedaży dopuszczono także końcówki, których włókna zostały nasączone węglem aktywnym. Tak przygotowane włosie ma działanie antybakteryjne i wybielające.

Modele szczoteczek sonicznych SEYSSO

Na ten moment rynek szczoteczek sonicznych marki SEYSSO ograniczony jest do kilku pozycji. Różnią się one od siebie ilością trybów pracy, a także maksymalną częstotliwością generowanych drgań sonicznych. Poza tym spotkamy się z różnicami w wyposażeniu. Niektóre zestawy zawierają bowiem dodatkowe elementy takie jak etui podróżne, ilość końcówek wymiennych czy rodzaj ładowarki.

1. SEYSSO Professional

SEYSSO – przegląd popularnych modeli i opis właściwościSeysso Professional to urządzenie, które dysponuje pięcioma trybami pracy, generującymi maksymalną częstotliwość 48.000 tysięcy drgań na minutę. Seysso Professional sprawdzi się idealnie do użytku przez rodzinę ze względu na to, że oferuje dużą rozpiętość mocy szczotkowania. Warto zaznaczyć, że Seysso Professional zapewnia bezpieczeństwo zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom. Zestaw Seysso Professional zawiera dwie końcówki do szczoteczki, etui podróżne z opcją ładowania przez USB oraz wygodną ładowarkę stacjonarną z miejscem na napęd i dwie końcówki wymienne. Musimy podkreślić, że model ten wykonany został z wysokiej jakości materiałów, które zwiększają komfort mycia zębów.

2. SEYSSO OXYGEN O-Sonic

SEYSSO – przegląd popularnych modeli i opis właściwościModel Seysso Oxygen został utrzymany w białej kolorystyce. Seysso Oxygen cechuje także połysk, który sprawia, że całość wygląda wyjątkowo ekskluzywnie. Urządzenie Seysso Oxygen oferuje nam trzy tryby pracy, których częstotliwość drgań mieści się w przedziale od 31.000 do 48.000 drgań na minutę. W zestawie Seysso Oxygen znajdziemy miękkie etui na szczoteczkę, ładowarkę oraz dwie końcówki wymienne.

3. SEYSSO Basic

Seysso Basic posiada trzy tryby pracy. W trybie CLEAN mechanizm generuje 41.000 drgań na minutę. Dodatkowo posiada w zestawie jedną końcówkę do szczoteczki, a także ładowarkę z miejscem na napęd i dwie końcówki wymienne. Szczoteczka Seysso Basic jest w eleganckim czarnym kolorze. Ważnym jest, że została wykonana z dobrej jakości materiałów, które są przyjemne w dotyku. Seysso Basic zapewnia duży komfort w użytkowaniu urządzenia.

4. SEYSSO Gold

SEYSSO – przegląd popularnych modeli i opis właściwościTo produkty najbardziej zaawansowane technologicznie. Są wykonane z solidnych materiałów, które zapewniają, że urządzenia Seysso Gold wyglądają bardzo ekskluzywnie. Dodatkowo Seysso Gold posiadają bogate wyposażenie. Warto zaznaczyć, że modele Seysso Gold dysponują pięcioma trybami pracy. Osiągają maksymalnie 48.000 drgań na minutę, co zapewnia doskonałą jakość czyszczenia. Poza tym Seysso Gold masują delikatnie dziąsła. Atrakcyjność modeli została znacznie podniesiona dzięki temu, że posiadają one mocne akumulatory, funkcję kontroli czasu oraz etui podróżne z opcją ładowania przez USB.

5. SEYSSO Penguin

Szczoteczka soniczna dla dzieci Seysso Penguin spodoba się najmłodszym użytkownikom. Seysso Penguin zapewnia masaż dziąseł, który może okazać się bardzo pomocny podczas kiedy wyżynają się pierwsze ząbki. Warto zaznaczyć, że bardzo skutecznie czyści mleczaki. Szczoteczka Seysso Penguin generuje 16.000 drgań na minutę, co zapewnia, że szczotkowanie jest nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne. Dostępne w sprzedaży końcówki różnią się od siebie wielkością główki, dostosowaną do wieku dziecka. Dzięki temu, że design Seysso Penguin jest niezwykle radosny, dzieci zostają dodatkowo zachęcone do tego, by dbać o higienę jamy ustanej.

SEYSSO – przegląd popularnych modeli i opis właściwości

Grzegorz Kaczmarek

Jestem osobą, która od lat 80. XX wieku śledzi rozwój technologii, które mają posłużyć do dokładnego czyszczenia jamy ustnej. Sam dbam o zdrowie zębów i dziąseł najlepiej jak umiem. Pod koniec lat 90. XX wieku kupiłem swoją pierwszą szczoteczkę soniczną. Od tego czasu wiele się zmieniło, jeśli chodzi o możliwości jakie oferują urządzenia z tej grupy. Jako pasjonat chcę podzielić się swoją wiedzą dotyczącą technologii czyszczenia zębów i dziąseł.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button