1. Home
 2. Produkty
 3. Szczoteczki soniczne
 4. Szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen

Szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen

Szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen
SKU:
Producent: Seysso
Kategoria: Szczoteczki soniczne
 • Bateria: Li-ion 100-240 V
 • Maksymalna częstotliwość pracy: 96 000 ruchów na minutę
 • Tryby pracy: 3 tryby pracy (Clean, White, Sensitive)
 • Trwałość końcówki: 3 miesiące
 • Zawarte akcesoria: 2 końcówki, ładowarka, etui
 • Gwarancja: 24 miesiące (door to door)

Nasza ocena

Ocena oparta jest na opinii naszych ekspertów.

4
 • Design 4 / 10
 • Działanie 4 / 10
 • Wygląd 4 / 10
 • Cena - jakość 4 / 10

Szczoteczka soniczna O-Sonic to pierwszy model z nowej serii Seysso Oxygen i jeden z najszybszych zestawów dostępnych na polskim rynku (aż do 96 000 pulsacji na minutę!). Jak na debiut i nowe otwarcie jest naprawdę dobrze. Urządzenie bezproblemowo zaspokoi potrzeby większości użytkowników, ponieważ oferuje satysfakcjonującą – wysoką jakość wykonania oraz zróżnicowane tryby działania w całkiem rozsądnej cenie. Do dyspozycji otrzymujemy 3 zaawansowane rodzaje czyszczenia, różniące się prędkością szczotkowania oraz wszystkie standardowe udogodnienia takie jak kontrola czasu mycia czy wskaźnik poziomu naładowania. Wszystko to przekłada się na wygodną obsługę oraz skuteczne i komfortowe czyszczenie zębów.

Pierwsze wrażenie

Jak przystało na ten segment i cenę, jakość wykonania szczoteczki oraz poszczególnych elementów zestawu jest bardzo dobra. Solidna obudowa, precyzyjne wykończenie i trwałe materiały w każdym przypadku oznaczają to samo – wysoką odporność na trudy codziennego użytkowania. Pod tym względem szczoteczka przewyższa większość konkurentów ze swojej kategorii cenowej. Warto odnotować doskonale prezentujący się, a zarazem niezwykle wygodny w obsłudze podświetlany panel główny sterowania. W zestawie znajdziemy podstawowe dodatki oraz 2 rodzaje końcówek (standardowe oraz przeznaczone do łagodnego mycia).

Wygląd

Seysso Oxygen O-Sonic wygląda nowocześnie, a cała konstrukcja jest poręczna i zapewnia wygodną obsługę. Zmiana trybów pracy oraz końcówek jest intuicyjna i wygodna. W porównaniu do poprzednich modeli tego producenta mamy do czynienia z całkowitą rewolucją w kwestii designu. Postanowiono odejść od dominującej we wcześniejszych urządzeniach czerni i pójść w kierunku najmodniejszego obecnie zestawienia, czyli bieli i srebra. Jest to z pewnością zmiana na plus.

Zawartość zestawu

 • szczoteczka (rękojeść)
 • końcówka wymienna Sensitive
 • końcówka wymienna Oxygen Clean
 • ładowarka
 • nakładka ochronna na główkę szczoteczki
 • etui ochronne

Seysso Oxygen O-Sonic to model korzystający z technologii sonicznej i według zapewnień producenta, szczoteczka wykonuje aż do 96 000 ruchów na minutę (tryb whitening). Urządzenie dobrze radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i jest łagodne dla zębów oraz dziąseł.

Można skorzystać z 3 trybów mycia:

Clean – klasyczne mycie zębów (82000 ruchów).

Whitening – tryb przeznaczony do wybielania zębów i usuwania przebarwień (96000 ruchów).

Soft – tryb dedykowany osobom z nadwrażliwościami zębów oraz dziąseł – łagodne mycie (62000 ruchów).

Każdy z trybów doskonale spełnia swoją rolę, a efekty czyszczenia oraz wybielania są widoczne gołym okiem. Dostajemy optymalny zestaw programów, które są rzeczywiście przydatne. Nie ma tu zbędnych wypełniaczy lub kombinacji mających sztucznie zwiększyć liczbę trybów mycia.

Szczoteczka jest wodoszczelna oraz posiada standardowe systemy kontroli czasu mycia ( 2-minutowy timer oraz przypomnienie o przejściu do mycia kolejnej ćwiartki zębów co 30 sekund). Akumulatorek po pełnym naładowaniu umożliwia 60 dni pracy (szczotkowanie 2 x 2 minuty dziennie). Na obudowie umieszczono też wskaźnik poziomu jego naładowania.

Mirosław Fojut

Lekarz specjalista, pasjonat rynku szczoteczek elektrycznych oraz towarzyszących im innowacji. Jestem autorem artykułów dotyczących nie tylko mojego zawodu, czyli chorób jamy ustnej i zębów, ale także tych bardziej „na luzie”, o tym, co w dentystycznej trawie piszczy. Śledzę na bieżąco nowinki dentystyczne od Ameryki po Chiny, aby móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko ze swoimi pacjentami, ale też Wami, czytelnikami. Żywię tym samym nadzieję, że moi koledzy po fachu również zaczną się otwierać na innowacje po zapoznaniu się z nimi i wprowadzać nowatorskie metody leczenia do polskich gabinetów.

Szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen - Specyfikacja

Informacje

Producent SEYSSO
Rodzaj szczoteczki soniczna
Kolor biały
Numer fabryczny PSTO01
Tryby pracy 3 tryby pracy (Clean, Whitening, Soft)
Zawarte akcesoria 2 końcówki, ładowarka, etui zapinane na zamek, 2 nakładki ochronne na główki szczoteczki
Maksymalna częstotliwość pracy 96 000 ruchów na minutę
Gwarancja 24 miesiące
Sygnalizator czasu mycia Tak
Kompatybilność z końcówkami SEYSSO Oxygen Ultra Clean, SESSO Oxygen Sensitive, SEYSSO Ortho
Trwałość końcówki 3 miesiące
Czas pracy po pełnym naładowaniu do 60 dni
Typ akumulatora Li-ion
Napięcie znamionowe 100-240 V

Szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen - Recenzje

 • Dodaj opinię jako pierwszy

  Prosimy o dodanie opinii, tylko jeśli posiadasz ten produkt.

Szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen - Oferty

Znajdź produkt

ProducentZobacz wszystkich

Show More Brands
Back to top button