Szukaj szczoteczki

Redakcja serwisu

O nas

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii, chcącymi podzielić się z innymi wiedzą na temat prawidłowej higieny jamy ustnej oraz jej zdrowia. Ponieważ zęby powinny służyć każdemu z nas przez długie lata, zaś my wyznajemy zasadę, że wiedza to potęga, postanowiliśmy założyć niniejszą stronę. Na jej łamach znajdziecie często aktualizowaną bazę artykułów na temat nie tylko szczoteczek elektrycznych (które postanowiliśmy zrecenzować dla Waszej wygody zakupów), ale także schorzeń jamy ustnej, metod dbania o zęby oraz charakterystykę najnowszych preparatów, które sami przetestowaliśmy. Nasz zespół współpracuje ze sklepami stomatologicznymi i profesjonalistami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrecenzować każdy produkt i dostarczyć Państwu rzetelnych, potwierdzonych informacji.

Skąd ta pasja?

Przede wszystkim z przekonania, że o zęby zadbać łatwo, lecz wielu z nas wystawia się na ryzyko kosztownych zabiegów i poważnych chorób jamy ustnej tylko dlatego, że po prostu nie ma pojęcia o podstawach prawidłowego dbania o uzębienie, wymagając drobnego zastrzyku wiedzy. To szczytny cel, zaś my czujemy wielką satysfakcję z pomagania ludziom, jak każdy dobry stomatolog. Kochamy to, co robimy, zaś pisanie artykułów sprawia nam ogromną frajdę. Bardzo chętnie odpowiemy też na wszystkie Wasze pytania, jeśli zechcecie się z nami skontaktować!

Czy nasza strona to tylko artykuły?

Na naszym portalu znajdziecie też recenzje i rankingi szczoteczek elektrycznych, posegregowanych cenowo w taki sposób, aby każdy był w stanie zakupić idealną szczoteczkę do zębów, bez względu na swój stan portfela. W przyszłości będziemy starać się wprowadzać kolejne innowacje do naszej strony, która w dalszym ciągu jest w fazie rozwoju. Nasz zespół istnieje po to, abyście to Wy mogli cieszyć się wspaniałymi uśmiechami, które należą się każdemu!

Skład redakcji:

  • Mirosław Fojut – redaktor naczelny, specjalista od recenzji i nowych technologii

kontakt@szczoteczka-elektryczna.edu.pl

 

  • Paweł Górzyński – zastępca redaktora naczelnego, specjalista od poradników oraz chorób jamy ustnej

pawelgorzynski@szczoteczka-elektryczna.edu.pl

 

  • Grzegorz Kaczmarek – specjalista od recenzji i testów nowych urządzeń

grzegorzkaczmarek@szczoteczka-elektryczna.edu.pl

 

  • Kacper Janiszewski – specjalista od recenzji i testów nowych urządzeń

kacperjaniszewski@szczoteczka-elektryczna.edu.pl

 

  • Karolina Małecka – specjalistka od higieny jamy ustnej u dzieci

kmalecka@szczoteczka-elektryczna.edu.pl

 

  • Marcelina Dobrowolska – specjalistka od zdrowia dziąseł i zębów

marcelinadobrowolska@szczoteczka-elektryczna.edu.pl

 

Redakcja nie dokonuje zwrotów niezamówionych materiałów oraz zastrzega sobie prawo do publikacji przesłanych artykułów w skróconej formie.

 

Wszelkie prawa autorów oraz wydawcy są chronione i zastrzeżone. Zabronione jest rozpowszechnianie opublikowanych w serwisie artykułów.

 

Korzystanie z serwisu określają zasady przedstawione w Regulaminie.

 

Dane wydawcy:

Gut Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Siennej 9, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Szczecin, XIII Wydział Gospodarczy, pod nr: KRS – 0000494415, NIP – 8513173460, REGON – 321469760

Sending
Ocena czytelników
4.5 (4 głosy)