FOREO

FOREOFOREO to szwedzka marka różnego typu produktów do pielęgnacji urody. Firma powstała w 2013 roku i ma główną siedzibę w Sztokholmie. W jej asortymencie znajdują się soniczne szczoteczki do zębów, szczoteczki do czyszczenia twarzy, masażery oraz wiele podobnych produktów oferowanych zarówno na rynek konsumencki, jak i profesjonalny.

Produkty FOREO można znaleźć w wielu luksusowych domach towarowych, sieciach drogeryjnych oraz dużych sklepach internetowych w ponad 50 krajach na całym świecie. Oferta marki charakteryzuje się nowoczesnym designem, innowacyjnymi technologiami oraz nowatorskim podejściem do tradycyjnych urządzeń.

Dużą popularność marka zdobyła dzięki serii produktów LUNA wprowadzonych na rynek w roku powstania firmy. Obecnie poza szczoteczkami do twarzy, firma skupia się na szczoteczkach sonicznych do mycia zębów. Jej produkt o nazwie ISSA wyróżnia się innowacyjną końcówką, wykonaną w całości z antybakteryjnego silikonu. Żadne duże marki nie mają tego typu modelu w swojej ofercie.

Najpopularniejsze modele szczoteczek FOREO to aktualnie:

  1. Foreo ISSA

Jedyny tego typu produkt na rynku. Końcówka szczoteczki nie zawiera w ogóle tradycyjnego – nylonowego włosia i w całości wykonana jest z silikonu. Szczoteczka charakteryzuje się minimalistycznym designem i zaokrąglonym kształtem. Model umożliwia szczotkowanie w 8 różnych prędkościach i można go ładować przy pomocy kabla USB. Co ciekawe, końcówkę szczoteczki wymienia się tylko raz do roku, a w pełni naładowany akumulatorek wystarcza na pół roku użytkowania.

  1. Foreo ISSA Hybrid

Szczoteczka ze specjalną końcówką hybrydową, przeznaczoną do bardziej intensywnego mycia. Opinie o innych producentach prezentujemy w rankingu najlepszych szczoteczek sonicznych.

FOREO

Kacper Janiszewski

Od wielu lat interesuję się technologią, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Poza sprzętami AGD i RTV, które kojarzą nam się z tym hasłem najbardziej, rozwijane są także inne urządzenia, mające pomoc ludziom usprawnić ich działania. Do nich należą miedzy innymi szczoteczki elektryczne, soniczne i ultradźwiękowe, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o jamę ustną użytkownika. Pragnę pisać jako osoba, która od wielu lat korzysta codziennie z technologii sonicznej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button