Panasonic – najpopularniejsze szczoteczki i opis modeli

Tym, co jest bardzo charakterystyczne dla japońskiej marki Panasonic pozostaje niezmiennie wysoka jakość wykonania oraz niezawodność. Warto w tym miejscu wyszczególnić, że szczoteczki soniczne od Panasonic wykorzystują silnik, który generuje 31.000 drgań na minutę. Jest to wibracja soniczna. Drgania te wprawiają włosie końcówki w ruch poziomy, wzdłuż linii dziąseł. Dzięki wytworzeniu wektorowego ruchu włosia szczoteczek sonicznych Panasonic, zostaje zapewnione jeszcze lepsze wymiatanie pokarmów z trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych, linii dziąseł oraz kieszeni dziąsłowej.

Stymulacja krążenia krwi w tkankach, co doprowadza do polepszenia ogólnej kondycji dziąseł jest możliwa właśnie dzięki wykorzystaniu poziomego ruchu włókien. Nie możemy w tym miejscu nie powiedzieć, że szczoteczki soniczne firmy Panasonic posiadają rodzaj włosia w serii końcówek wymiennych, które zostały przeznaczone specjalnie do oczyszczania kieszeni oraz szczeliny dziąsłowej. Średnica włókien wynosi zaledwie 0,2 mm. Końcówki można wymienić, co sprawi, że szczoteczka Panasonic długo nam posłuży. Warto zaznaczyć, że włosie dociera głębiej, a co za tym idzie, bardzo skutecznie doczyszcza anatomiczne kieszenie dziąsłowe i miejsca niedostępne dla klasycznych szczoteczek manualnych i rotacyjnych.

Zalety szczoteczek sonicznych Panasonic

Panasonic – najpopularniejsze szczoteczki i opis modeliWarto zaznaczyć, że wyższe modele szczoteczek sonicznych Panasonic generują aż 31.000 drgań na minutę. Dzięki temu, że urządzenie Panasonic wykorzystuje także ruchy wektorowe, zapewnione zostaje najdokładniejsze czyszczenie zębów i wszystkich trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej. Z powodu, że w urządzeniu zostały wykorzystane czujniki docisku oraz Timery, które kontrolują czas i przebieg szczotkowania, polepszeniu ulega jakość i dokładność czyszczenia zębów. Z kolei użycie akumulatorów jonowo-litowych sprawia, że zostaje zapewniony długi czas szczotkowania zębów bez konieczności częstego ładowania urządzenia. Dzięki temu, że występuje w sprzedaży ogromna liczba końcówek Panasonic, akcesoriów takich jak etui czy ładowarki z miejscem do przechowywania końcówek wymiennych, podnosi się komfort użytkowania szczoteczek sonicznych od marki Panasonic. Kolejną zaletą urządzenia jest jego design. Łączy w sobie nowoczesne rozwiązania z pewną nutą ponadczasowości, która wynika z poszanowania tradycji. Sprawi to, że szczoteczka Panasonic z pewnością będzie wyglądać dostojnie w każdej łazience. Musimy pochwalić producenta za to, że jego produkt cechuje się niską awaryjnością. Z tego powodu wielu klientów sięga właśnie po szczoteczki soniczne marki Panasonic.

Modele szczoteczek sonicznych Panasonic

Na ten moment w sprzedaży znajdziemy wiele szczoteczek sonicznych firmy Panasonic. Poszczególne modele szczoteczek Panasonic różnią się od siebie wyglądem, częstotliwością drgań, ilością trybów pracy oraz wyposażeniem zestawu. Wiemy, że niezależnie od tego, które z wielu urządzeń wybierzemy, zapewnione zostanie nam skuteczne czyszczenie obejmujące nawet trudnodostępne miejsca. Poza tym szczoteczki Panasonic dbają także o nasze dziąsła. Opinie o innych producentach znajdziecie w naszym rankingu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Panasonic EW-DL82, DL83

Panasonic – najpopularniejsze szczoteczki i opis modeliW modelach szczoteczek Panasonic EW-DL82 został zastosowany silnik, który jest w stanie wygenerować 31.000 drgań na minutę. Musimy podkreślić, że szczoteczki soniczne od firmy Panasonic zapewniają szybkie i skuteczne mycie zębów. Odpowiadają za dokładne usunięcie płytki nazębnej oraz przebarwień, które pojawiają się na powierzchni szkliwa. Warto zaznaczyć, że szczoteczki te docierają nawet do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej. Dzięki wykorzystaniu ruchu liniowego zapewniony zostaje delikatny masaż dziąseł, który stymuluje krążenie poprawiając zdrowie jamy ustnej i jej ogólną kondycję. Z kolei różnorodność trybów pracy Panasonic EW-DL82, zastosowanie Timera, funkcji łagodnego startu oraz zastosowanie akumulatorów jonowo-litowych zwiększa nie tylko komfort, ale także efektywność czyszczenia. Poza tym powszechna dostępność specjalistycznych końcówek wymiennych z drobnym, elastycznym włosiem sprawia, że szczoteczki Panasonic EW-DL82 są jeszcze bardziej skuteczne w dbaniu o odpowiednią pielęgnację jamy ustnej. Zapewniają one dogłębne oczyszczanie kieszeni dziąsłowych oraz szczeliny dziąsłowej.

Panasonic EW-DE92

Panasonic – najpopularniejsze szczoteczki i opis modeliModel Panasonic EW-DE92 został wyposażony w silnik liniowy, który generuje ruch wektorowy wprawiający główkę szczoteczki w wibracje soniczne. Ruch ten jest wzmocniony funkcją jonizacji. Zapewnia to większą skuteczność czyszczenia i co za tym idzie, satysfakcję. Umieszczony w głowicy szczoteczki Panasonic EW-DE92 element korzysta z sekcji elektrod, która wytwarza jony w jamie ustnej. Dzięki temu zostaje zwiększona skuteczność w redukowaniu płytki nazębnej, a także uporczywych osadów. Szczoteczka Panasonic EW-DE92 może sprawić, że podczas szczotkowania użytkownik zacznie odczuwać chłód. To doznanie należy do bardzo przyjemnych. Dzięki temu, że urządzenie zapewnia cztery tryby pracy, funkcję kontroli czasu szczotkowania oraz pojemny akumulator i całą gama akcesoriów, Panasonic EW-DE92 jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie sprzętów, które mają służyć do mycia zębów.

Panasonic DM81

Panasonic – najpopularniejsze szczoteczki i opis modeliNa ten moment to najmłodsze dziecko w rodzinie produktów do higieny jamy ustnej od tej firmy. W urządzeniu tym wykorzystano technologię silnika liniowego, który generuje 31.00 ruchów na minutę. Przez to właśnie zapewnia bardzo dokładne szczotkowanie zębów, a także gwarantuje, że płytka nazębna zostanie szybko i skutecznie usunięta. Dogłębnie czyszczone są wszelkie osady. Szczoteczki soniczne Panasonic DM81 zostały wyposażone w dwa tryby pracy, co pozwala lepiej dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb osoby korzystającej ze sprzętu. Dzięki zastosowaniu funkcji łagodnego startu, Timera oraz czujnika nacisku polepszeniu ulega nie tylko skuteczność czyszczenia, ale także bezpieczeństwo. Urządzenie cechuje nowoczesny design i wysoka jakość wykonania. Model DM81 znajduje się w ścisłej czołówce produktów do higieny jamy ustnej.

Panasonic DL75

Model, który posiada silnik liniowy, a także dwa tryby pracy, funkcję łagodnego startu oraz wodoszczelność IPX7, gwarantuje dogłębne czyszczenie. Wszystkie zastosowane funkcje szczoteczki sonicznej od firmy Panasonic składają się na to, że otrzymujemy doskonały model, który skutecznie usuwa osady i naloty, które gromadzą się na powierzchni szkliwa. Warto zaznaczyć , że szczoteczka Panasonic DL75 doskonale czyści nawet trudnodostępne miejsca. Powszechna dostępność końcówek z drobnymi włóknami sprawia, ze zostaje zwiększona efektywność szczotkowania, która wiąże się z tym, że zostaje zapewniony bardzo korzystny dla zdrowia masaż dziąseł.

Panasonic EW1031

Panasonic – najpopularniejsze szczoteczki i opis modeliMusimy podkreślić, że model ten należy do najbardziej podstawowych, jakie ma w swojej ofercie firma Panasonic. Szczoteczka soniczna pracuje z częstotliwością 26.000 drgań na minutę, co gwarantuje, że zapewniona zostanie bardzo dobra jakość szczotkowania. Jeden tryb pracy, dwuminutowy Timer oraz akumulator niklowo-wodorkowy są powodem, który sprawia, że urządzenie to zalicza się do najbardziej skutecznych modeli czyszczących dostępnych na rynku. Spodoba się szczególnie tym użytkownikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z czyszczeniem zębów przy wykorzystaniu technologii sonicznej. Panasonic EW1031 możemy dostać w kolorze srebrnym, niebieskim oraz różowym w zestawie podwójnym

Panasonic DS90

Ten model jest zasilany na baterie. Musimy wspomnieć, że mechanizm szczoteczek sonicznych Panasonic DS90 wytwarza 16.000 drgań sonicznych na minutę. Z tego powodu doskonale usuwa gromadzącą się na zębach płytkę nazębną, pozbywając się wszelkich osadów. Urządzenie można otwierać i zamykać. Poza tym posiada ono niewielkie wymiary. Dzięki temu sprawdza się doskonale, jeśli zamierzamy podróżować. Pozostanie zawsze gotowe do użycia. Niezależnie od tego, czy będziemy znajdować się w domu, szkole czy pracy.

Szczoteczki soniczne firmy Panasonic można dostać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sprzedaży internetowej. Dzięki temu na wyciągniecie ręki mamy dostęp do bardzo solidnych modeli, które zapewniają doskonałe czyszczenie.

Panasonic – najpopularniejsze szczoteczki i opis modeli

Kacper Janiszewski

Od wielu lat interesuję się technologią, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Poza sprzętami AGD i RTV, które kojarzą nam się z tym hasłem najbardziej, rozwijane są także inne urządzenia, mające pomoc ludziom usprawnić ich działania. Do nich należą miedzy innymi szczoteczki elektryczne, soniczne i ultradźwiękowe, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o jamę ustną użytkownika. Pragnę pisać jako osoba, która od wielu lat korzysta codziennie z technologii sonicznej.

Jeden komentarz

  1. Szczoteczki Panasonic nie są tak popularne jak Philips Sonicare, co nie znaczy, że nie są dobre. Ja używam i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że model Panasonic EW-DE92 sprawdza się znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button