Szukaj szczoteczki

Wybór końcówek do szczoteczki sonicznej Philips Sonicare

29 maja 2017

W sklepach znajdziemy kilka typów końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare. Różnią się one przede wszystkim budową włosia oraz wynikającymi z tego właściwościami działania. Każdy rodzaj przeznaczony jest do innego typu mycia oraz intensywności czyszczenia. Warto dodać, że wszystkie rodzaje końcówek Sonicare pasują do modeli szczoteczek Philipsa takich jak FlexCare Platinum, DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, FlexCare, FlexCare+, Sonicare for Kids oraz DiamondClean Black. Zastanawiasz się, która końcówka Philips Sonicare jest najlepsza? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po wszystkich typach główek i dobierz model odpowiadający twoim preferencjom dotyczącym mycia zębów. Dostępne na polskim rynku są końcówki Philips Sonicare:

Końcówki Philips Sonicare ProResults

Typ główek przeznaczonych do klasycznego – zwykłego, codziennego mycia zębów. Końcówka Philips ProResults wyposażona jest w długie, profilowane włosie ze specjalnym konturem. Budowa główki zapewnia szeroki zakres mycia i pozwala na precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń z przestrzeni międzyzębowych oraz trudno-dostępnych miejsc w jamie ustnej. Wspomniany model końcówki Philips Sonicare jest oferowany już od wielu lat i często można go znaleźć w zestawach ze szczoteczkami Sonicare. Główki dostępne są w wersji ze standardową (Standard) oraz mniejszą główką (Mini) w opakowaniach zawierających 4 lub 8 sztuk.

Końcówki Philips Sonicare DiamondClean

Końcówki tego typu polecane są do wybielania oraz rozjaśniania zębów. Końcówki DiamondClean wyróżniają się innowacyjną budową w kształcie diamentu oraz posiadają 3 stopnie miękkości włókien. Gęste, odpowiednio profilowane włosie doskonale radzi sobie z różnego typu przebarwieniami i osadem. Stosując ten typ główek można przywrócić zębom naturalny kolor, a pierwsze efekty wybielania są widoczne już po tygodniu użytkowania końcówek DiamondClean. W sklepach główki oferowane są w rozmiarze Standard (standardowa główka) oraz Mini (mniejsza główka) w czarnym lub białym kolorze w opakowaniach zawierających 2, 4 lub 8 sztuk.

Końcówki Sonicare Philips Sensitive

Produkt przeznaczony do łagodnego mycia wrażliwych zębów. Są to najbardziej miękkie główki w ofercie Philipsa. Końcówki przeznaczone dla osób zmagających się nadwrażliwościami dziąseł oraz zębów. Końcówka Philips Sensitive jest dużo bardziej delikatna niż główka ProResults, a zapewnia równie wysoką precyzję czyszczenia. Model oferowany jest w wersji Standard w opakowaniach z 2 lub 4 sztukami.

 Końcówki Philips Sonicare AdaptiveClean

Rodzaj końcówek przeznaczonych do bardzo głębokiego oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz odległych miejsc w jamie ustnej. Główki AdaptiveClean wyposażone są w szerszą główkę niż inne końcówki Sonicare. Model ten powinien zainteresować szczególnie osoby oczekujące intensywnego mycia o szerokim zakresie. Philips oferuje końcówki AdaptiveClean w Polsce od 2015 roku i zyskują one coraz większe zainteresowanie. Główki oferowane są jedynie w wersji Standard w opakowaniach składających się z 2 lub 4 sztuk.

Końcówki Philips Sonicare InterCare

Zaawansowany model końcówek, które umożliwiają specjalistyczne mycie np. osobom z aparatem ortodontycznym. Włosie składające się z włókien o 3 rodzajach długości i kilku stopniach miękkości zapewnia skrupulatne usuwanie osadu oraz oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Włosie jest także wykonane z materiału odpornego na stały kontakt z aparatem ortodontycznym. Końcówki InterCare to także doskonała opcja dla osób, które mają wrażenie, że inne rodzaje końcówek nie zapewniają im odpowiedniej intensywności mycia.

Końcówki Philips Sonicare ForKids

Główki przeznaczone do stosowania przez dzieci. Końcówki Sonicare ForKids umożliwiają delikatne mycie, a budowa główki i włosia dopasowane są do małych zębów i wrażliwych dziąseł. Z tyłu końcówki znajdziemy także specjalną gumową warstwę zapewniającą odpowiedni komfort szczotkowania. W sklepach znajdziemy dwa rozmiary główek: wersja Mini przeznaczona dla dzieco od 4 roku życia oraz wersja Standard dla dzieci o 7 roku życia. Końcówka ForKids może być zamontowana do każdej szczoteczki Philips Sonicare.