Waterpik FLW-220E1- Flosser wybielający do przestrzeni międzyzębowych

Waterpik FLW-220E1- Flosser wybielający do przestrzeni międzyzębowych

Waterpik FLW-220E1 to przenośne urządzenie wybielające do stosowania przez osoby dorosłe. Produkt ten ma na celu usunąć zabrudzenia z przestrzeni międzyzębowych, w tym osad, resztki jedzenia, płytkę nazębną, a także znajdujące się tam bakterie. Jest to elektroniczna alternatywa dla nitkowania zębów, jednak zdecydowanie bardziej skuteczna i dokładna.

Skuteczność

Waterpik FLW-220E1 to delikatny flosser, dobrze sprawdzający się w przypadku wszystkich pacjentów (wyjątkiem są jedynie osoby z ciasnymi przestrzeniami międzyzębowymi) – jest polecany również osobom noszących mosty. Poza zwykłym działaniem czyszczącym ma również właściwości wybielające. Dokładnie usuwa on przebarwienia z przestrzeni międzyzębowych poprzez wykonywanie 10000 ruchów na minutę. Jest to jednak dodatek do ogólnego czyszczenia zębów – pamiętać należy o codziennej higienie i szczotkowaniu zębów. Tylko wtedy skuteczność użytkowania będzie zauważalna.

Skład

Waterpik FLW-220E1- Flosser wybielający do przestrzeni międzyzębowychW zestawie zawierają się poniższe produkty:

  • flosser Waterpik – 1 szt.
  • wybielające igły do flossera – 15 szt.
  • bateria AA – 1 szt.

Podsumowanie

Waterpik FLW-220E1- Flosser wybielający do przestrzeni międzyzębowych

Przedstawiony flosser jest niewielkim urządzeniem, które z łatwością możemy zabrać ze sobą do biura czy w podróż. Zasilany jest małymi bateriami, dzięki temu nie jest ograniczony do stosowania jedynie w pobliżu kontaktów. Jest dość łatwy w obsłudze i przy regularnym i dokładnym korzystaniu możemy zauważyć zmiany w kolorze szkliwa. Produkt ten dostępny jest w przystępnej cenie 79 złotych. Znaleźć go można przede wszystkim w internetowych sklepach zajmujących się sprzedażą urządzeń czyszczących  i wybielających zęby.

Waterpik FLW-220E1- Flosser wybielający do przestrzeni międzyzębowych

Grzegorz Kaczmarek

Jestem osobą, która od lat 80. XX wieku śledzi rozwój technologii, które mają posłużyć do dokładnego czyszczenia jamy ustnej. Sam dbam o zdrowie zębów i dziąseł najlepiej jak umiem. Pod koniec lat 90. XX wieku kupiłem swoją pierwszą szczoteczkę soniczną. Od tego czasu wiele się zmieniło, jeśli chodzi o możliwości jakie oferują urządzenia z tej grupy. Jako pasjonat chcę podzielić się swoją wiedzą dotyczącą technologii czyszczenia zębów i dziąseł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button