Blog

Targi KRAKDENT – największy event dla stomatologów już niedługo!

W dniach od 30 marca do 1 kwietnia w Krakowie odbędą się 29. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT. Na uczestników czekać będzie blisko 300 polskich i zagranicznych wystawców, kilkadziesiąt godzin kursów medycznych i warsztatów, a także 65 szkoleń i prezentacji. Oprócz tego w ramach targów obradować będzie Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti. Miejscem trwania największej polskiej imprezy dla stomatologów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek będzie Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO.

Czy warto wziąć udział w targach?

Zastanawiasz się, czy wziąć udział w targach KRAKDENT? Oczywiście, że tak! Możemy wymienić wiele powodów, dla których warto odwiedzić krakowską halę EXPO w dniach 30.03-01.04. To doskonała okazja do spotkania całej branży, podzielenia się wiedzą, doświadczeniem, a także do nawiązywania nowych relacji oraz utrwalania dotychczasowych. Oprócz tego podczas targów możemy zapoznać się z najnowszymi trendami stomatologicznymi oraz testować przeróżne produkty. Niektórzy przyjeżdżają tam po to, aby po prostu dobrze się bawić wśród ludzi z tego samego środowiska. Ludzie, którzy chcą połączyć wzięcie udziału w targach ze zwiedzaniem Krakowa, nie będą mieli na co narzekać, gdyż jest to miasto oferujące turystom mnóstwo atrakcji – zarówno tych z obszaru szeroko pojętej kultury, jak i gastronomii. Krakowscy przedsiębiorcy przyszykowali już korzystne rabaty dla uczestników Targów KRAKDENT.

Międzynarodowa renoma

Targi KRAKDENT cieszą się sporą popularnością nie tylko pośród polskich, ale również zagranicznych dentystów oraz firm z branży stomatologicznej. W tegorocznej edycji wezmą udział goście z Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Liechtensteinu, Słowacji, Rumunii, Szwajcarii, Włoch, a nawet ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej czy z Korei Południowej. Na stoiskach prezentowane będą urządzenia usprawniające pracę stomatologów oraz inne produkty stomatologiczne. Konkurencja wciąż rośnie, dlatego cały czas należy trzymać rękę na pulsie.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Na uczestników targów co roku czekają nowości wymyślone przez organizatorów. Tym razem będzie to Strefa Testów, czyli miejsce, w którym każdy będzie mógł przetestować prezentowane produkty oraz dowiedzieć się wiele na ich temat. Taki sposób zapoznania się z daną marką i konkretnym rozwiązaniem stanowi dużą przewagę nad procesem zakupu internetowego.

Lepszy dojazd na teren targów

W tym roku uczestnicy targów będą mieli ułatwiony przejazd na miejsce eventu, a to za sprawą faktu, iż ul. Galicyjska, która do niedawna kończyła się za terenem hali, pod koniec poprzedniego roku została połączona z nową drogą. Dzięki temu dojazd do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO możliwy jest nie tylko od ul. Centralnej, ale także od ul. Ciepłowniczej.

Więcej informacji na temat targów na stronie: https://krakdent.pl/

Mirosław Fojut

Lekarz specjalista, pasjonat rynku szczoteczek elektrycznych oraz towarzyszących im innowacji. Jestem autorem artykułów dotyczących nie tylko mojego zawodu, czyli chorób jamy ustnej i zębów, ale także tych bardziej „na luzie”, o tym, co w dentystycznej trawie piszczy. Śledzę na bieżąco nowinki dentystyczne od Ameryki po Chiny, aby móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko ze swoimi pacjentami, ale też Wami, czytelnikami. Żywię tym samym nadzieję, że moi koledzy po fachu również zaczną się otwierać na innowacje po zapoznaniu się z nimi i wprowadzać nowatorskie metody leczenia do polskich gabinetów.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button