Denivit, White & Brilliant

Denivit, White & Brilliant

Profesjonalna pasta wybielająca przeznaczona dla osób dorosłych. To produkt, który należy stosować dwa razy dziennie aż do momentu otrzymania preferowanego odcienia bieli zębów. Dołączony do zestawu tester wybielania pozwala na dokładne ocenianie zmian zachodzących w procesie rozjaśniania. Pozwoli nam to łatwo oszacować etap kuracji, na którym jesteśmy.

Skuteczność

Pasta Denivit White & Brilliant jest produktem wielozadaniowym. Nie tylko skutecznie rozjaśnia naturalne przebarwienia zębów, ale także chroni szkliwo przed powstawaniem próchnicy oraz tworzeniem się osadu nazębnego. Szybko usuwa wszelkie zabrudzenia działając jednocześnie ochronnie i wybielająco. To dobry produkt możliwy do zakupienia zarówno w aptekach, jak i drogeriach.

Skład

Denivit, White & BrilliantSkład pasty do zębów Denivit według INCI (International Nomenclature of Cosmetics Ingredients) to: Aqua, Sorbitol, Hydrogenated Silica, Pentasodium Triphosphate, Propylene Glycol, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Alumina, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Zinc Sulfate, Sodium Sulfate, Methylparaben, Limonene, CI 77891. Zawiera również fluorek sodu (1450 ppm F)

Podsumowanie

Denivit, White & Brilliant

To przyjazna zębom pasta, która nie uwrażliwia dziąseł i dobrze radzi sobie z problemem lekkich przebarwień zębów. Długość kuracji nie jest określona – sami dyktujemy sobie okres stosowania w zależności od otrzymanych wyników wybielania. To prosty i niedrogi produkt – w aptece zakupimy go już w cenie 7,99zł za opakowanie. Pamiętać jednak należy, że pasta ta nadaje się jedynie do stosowania na niewielkie odbarwienia spowodowane przez koloryzujące napoje lub palenie papierosów.

Denivit, White & Brilliant

Karolina Małecka

Od 5 lat jestem mamą. Kiedy szukałam informacji o tym, jak odpowiednio dbać o jamę ustną mojego synka, nie mogłam znaleźć wiarygodnych źródeł w Internecie. Z tego powodu zaczęłam przeglądać literaturę. Od tego czasu w Internecie zaczęło pojawiać się wiele informacji. Nie wszystkie jednak są zgodne z prawdą. Moim celem jest podawać wiarygodne informacje wszystkim rodzicom, którym zależy na tym, by odpowiednio dbać o zdrowie jamy ustnej swoich pociech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button