Coco Glam Whitening – profesjonalne wybielanie zębów w domu

Coco Glam Whitening to najnowszy zestaw wybielający od cieszącej się coraz większą popularnością polskiej marki Coco Glam. Wspomniany producent zadebiutował na rynku rozjaśniającym szkliwo proszkiem, a teraz poszedł krok dalej, proponując użytkownikom zestaw zawierający trzy wydajne pióra z żelem wybielającym, silikonową, wodoodporną nakładkę z szesnastoma jasnymi diodami LED, oraz przejściówki, pozwalające na podłączenie nakładki do smartfona. Wszystko brzmi równie nowocześnie, co enigmatycznie, prawda?

Czarny proszek do zębów Coco Glam opierał swoją skuteczność na węglu aktywnym i cieszył się wśród konsumentów naprawdę dużą popularnością. Zdecydowana większość użytkowników chwaliła jego skuteczność oraz niską inwazyjność. Sprawdźmy, czy najnowsza propozycja firmy, wybielający zestaw Coco Glam Whitening, również okaże się dla entuzjastów białego uśmiechu strzałem w dziesiątkę.

Co znajdziemy w zestawie?

Na temat tego, co znajdziemy w zestawie Coco Glam Whitening, wspomnieliśmy już trochę na wstępie. Teraz jednak nadeszła pora, by skrupulatnie prześwietlić całe opakowanie produktu.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to wysokie walory estetyczne – zestaw wybielający Coco Glam Whitening zapakowano w niezwykle eleganckie pudełko, które równie dobrze mogłoby robić za urodzinowy prezent, bądź upominek na jakąkolwiek inną okazję. Opakowanie z pewnością dodaje produktowi prestiżu i wykwintności. Jeśli zaś chodzi o jego zawartość, po otworzeniu czarnego pudełka naszym oczom ukażą się takie elementy jak: trzy żele wybielające, nakładka LED, trzy przejściówki do różnego typu smartfonów, wzornik użycia, a także instrukcja obsługi.

Wszystkie elementy umieszczone są w pudełku zgrabnie i pomysłowo, co z pewnością docenią osoby ceniące sobie ład oraz harmonię.

W jaki sposób wybiela się zęby zestawem Coco Glam Whitening?

Coco Glam Whitening – profesjonalne wybielanie zębów w domu

Wybielanie zębów przy pomocy zestawu Coco Glam Whitening nie należy do specjalnie skomplikowanych czynności, co na pewno należy uznać za spory atut produktu.

Przed rozpoczęciem wybielania należy dokładnie wyszczotkować zęby. Warto też oczyścić przestrzenie międzyzębowe przy pomocy nici dentystycznej czy też irygatora – chodzi po prostu o to, by w naszej jamie ustnej było możliwie najczyściej. Tylko wówczas bowiem żel będzie mógł zadziałać właściwie i możliwie najbardziej efektywnie.

Po szczotkowaniu, musimy nałożyć znajdujący się w opakowaniu z aplikatorem w formie pędzelka wybielający żel na zęby. Trzeba to zrobić jak najstaranniej, rozprowadzając preparat równomiernie po całym łuku zębowym, włączając w to miejsca trudno dostępne, takie jak przestrzenie międzyzębowe. Ostatnim krokiem jest podłączenie znajdującej się w zestawie nakładki LED do smartfona, laptopa, czy jakiegokolwiek innego sprzętu, a następnie włączenie jej i umieszczenie w jamie ustnej.

Nakładka wyłączy się automatycznie po szesnastu minutach, czyli po rekomendowanym przez producenta czasie aplikacji żelu. Po wyciągnięciu jej z jamy ustnej, należy ponownie umyć zęby, by usunąć z nich pozostałości preparatu.

Jaka jest skuteczność wybielającego zestawu Coco Glam Whitening?

Dla uzyskania optymalnych efektów producent zaleca stosowanie wybielającego zestawu Coco Glam Whitening przez kolejne siedem dni, jednak wedle jego zapewnień już po pierwszej kuracji nasze szkliwo powinno nieco się rozjaśnić. Jak to się sprawdza w praktyce?

Wprawdzie po pierwszej aplikacji żelu nie uświadczyliśmy jeszcze żadnych efektów, jednak były one widoczne już mniej więcej po trzecim użyciu produktu, co można uznać za wynik jak najbardziej zadowalający. Po tygodniu kuracji zęby stają się znacząco bielsze i w zdecydowanej większości przypadków uzyskują optymalny, atrakcyjny kolor. Aby jednak uzyskane efekty utrzymały się jak najdłużej, przez cały okres wybielania i dwa tygodnie po jego zakończeniu należy oczywiście pamiętać o stosowaniu białej diety.

W przypadku, gdy nasze zęby są bardziej żółte, do osiągnięcia zadowalających efektów potrzeba będzie więcej cierpliwości i dłuższego aplikowania żelu. Coco Glam Whitening nie działa tak szybko i efektywnie jak profesjonalne zabiegi wybielania przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych, jednak regularne stosowanie zestawu powinno w dłuższej perspektywie pozwolić uzyskać optymalne efekty wybielające nawet osobom z większą ilością przebarwień.

Werdykt

Coco Glam Whitening to z pewnością godny polecania zestaw wybielający. Jego aplikacja jest szybka i łatwa, a samo wybielanie zębów odbywa się w sposób bezpieczny i przyjemny. Produkt nie wywołuje nadwrażliwości zębowej ani innych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Dodatkowo jest pięknie opakowany, co z pewnością nie umknie uwadze osób uwielbiających atrakcyjne designy.

Wprawdzie na efekty wynikające ze stosowania zestawu trzeba nieco poczekać, ale są one w pełni satysfakcjonujące. Jeśli zatem szukacie wartościowego, skutecznego produktu, który pozwoli rozjaśnić barwę szkliwa w warunkach domowych, z pewnością powinniście zwrócić na najnowsze dzieło firmy Coco Glam baczną uwagę. Obecnie zestaw można nabyć za około 200 złotych.

Coco Glam Whitening – profesjonalne wybielanie zębów w domu

Mirosław Fojut

Lekarz specjalista, pasjonat rynku szczoteczek elektrycznych oraz towarzyszących im innowacji. Jestem autorem artykułów dotyczących nie tylko mojego zawodu, czyli chorób jamy ustnej i zębów, ale także tych bardziej „na luzie”, o tym, co w dentystycznej trawie piszczy. Śledzę na bieżąco nowinki dentystyczne od Ameryki po Chiny, aby móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko ze swoimi pacjentami, ale też Wami, czytelnikami. Żywię tym samym nadzieję, że moi koledzy po fachu również zaczną się otwierać na innowacje po zapoznaniu się z nimi i wprowadzać nowatorskie metody leczenia do polskich gabinetów.
Back to top button