Blog

Kongres Światowej Federacji Dentystycznej FDI 2023 w Sydney

Jak poinformowała Światowa Federacja Dentystyczna, gospodarzem kongresu FDI w 2023 roku będzie australijskie miasto Sydney. Event odbędzie się w dniach 24-27 września.

Australia była gospodarzem kongresu FDI już w 2021 roku, jednak ze względu na obostrzenia pandemiczne związane z COVID-19 wydarzenie miało wówczas charakter wirtualny. W okresie od 29 września do 2 października 2022 miała odbyć się kolejna edycja kongresu Światowej Federacji Dentystycznej, tym razem w indyjskim Mumbaju, jednak została ona odwołana, gdyż z jej organizacji zrezygnowało Indyjskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Światowa Federacja Dentystyczna poinformowała, że w 2023 roku kongres FDI będzie miał miejsce w australijskim Sydney w dniach 24-27 września. Jeśli chcesz zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź stronę internetową https://events.ozaccom.com.au/world-dental-congress-2023. Koszt dla studentów to 385 dolarów australijskich, natomiast dla pozostałych – 770 dolarów. Dzięki rejestracji uzyskasz dostęp do Głównego Programu Naukowego, wybierzesz preferowane przez siebie miejsce podczas ceremonii otwarcia, otrzymasz torbę delegata, drukowany katalog programu i wystawy, kongresowe publikacje do pobrania, materiały pokrewne, wstęp na wystawę, a także wsparcie podczas obecności w Sydney.

Warto przypomnieć, że gospodarzem kongresu FDI w 2016 roku był Poznań.

Mirosław Fojut

Lekarz specjalista, pasjonat rynku szczoteczek elektrycznych oraz towarzyszących im innowacji. Jestem autorem artykułów dotyczących nie tylko mojego zawodu, czyli chorób jamy ustnej i zębów, ale także tych bardziej „na luzie”, o tym, co w dentystycznej trawie piszczy. Śledzę na bieżąco nowinki dentystyczne od Ameryki po Chiny, aby móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko ze swoimi pacjentami, ale też Wami, czytelnikami. Żywię tym samym nadzieję, że moi koledzy po fachu również zaczną się otwierać na innowacje po zapoznaniu się z nimi i wprowadzać nowatorskie metody leczenia do polskich gabinetów.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button