Halset

Halset – słynne tabletki na choroby gardła, z których korzystał chyba każdy. Wykorzystuje się je zapobiegawczo oraz w przypadku lekkich i średnich stanów zapalnych gardła i jamy ustnej. Tabletki Halset wykazują działanie odkażające, zaś w ich składzie znajdziemy mentol i olejek miętowy, które zapewniają nam dodatkowo przyjemne uczucie świeżości, utrzymujące się nawet dwie godziny po zastosowaniu preparatu.

Wskazania

HalsetZapobieganie i leczenie lekkich i średniociężkich stanów zapalnych gardła i jamy ustnej. Tabletki Halset działają odkażająco, zaś zawarta w nich cetylopirydyna pozwala na usunięcie bakterii Gram-dodatnich, Gram-ujemnych oraz niektórych rodzajów grzybów.

Sposób użycia

Produkt jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej szóstego roku życia. Dzieci w wieku 6-12 lat powinny ssać jedną tabletkę co 2-3 godziny, nie przekraczając progu 6 pastylek na dobę. Dorośli i młodzież również powinni ssać jedną tabletkę Halset co 2-3 godziny, lecz dzienny limit zostaje zwiększony do 8 pastylek na dobę.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

W skrajnych wypadkach, mogą pojawić się reakcje alergiczne, nudności, przejściowe zaburzenia smaku oraz uczucie pieczenia w jamie ustnej. Z produktu nie powinny korzystać dzieci w wieku poniżej 6 lat oraz osoby z nietolerancją fruktozy lub alergią na którykolwiek ze składników tabletek. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny zasięgnąć porady lekarza przed stosowaniem produktu.]

Halset

Paweł Górzyński - lekarz stomatolog

Jestem stomatologiem. Publikuję artykuły związane z tematyką zębów i dziąseł w Internecie. Interesują się żywo tematyką dbania o higienę jamy ustnej nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Testuję nowe produkty, które mają zapewnić jeszcze dokładniejsze czyszczenie uzębienia. Chciałbym się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem tak, by więcej osób zrozumiało, jak ważne jest dbanie o odpowiednią higienę jamy ustnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button