Szukaj szczoteczki

MEGASONEX Ultrasonic

MEGASONEX Ultrasonic

MEGASONEX Ultrasonic to całkiem udana szczoteczka ultrasoniczna. Oznacza to, że rozbija w skuteczny sposób całe łańcuchy bakterii za pomocą fal ultradźwiękowych. Po rozbiciu takiego łańcucha bakterie są zupełnie nieszkodliwe. Warto też odnotować solidną jakość wykonania i wytrzymała baterię.

Kup szczoteczkę MEGASONEX Ultrasonic w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

megasonexUrządzenie odpowiednio dostosowane do pracy na szkliwie zęba oraz przestrzeni międzyzębowych. Nowoczesna technologia ułatwia mycie i sprawia, że pozbywamy się aż 100% wszystkich zabrudzeń, dodatkowo wybielając i niszcząc zalążki próchnicy oraz bakterie. Dzięki sposobowi pracy, szczoteczka jest dedykowana osobom mającymi problem z dziąsłami, z implantami zębowymi, noszącymi aparaty ortodontyczne oraz z uzupełnieniami protetycznymi.

Wygląd

Szczoteczka jest średniej wielkości, bez problemu mieści się w ręku zarówno osoby dorosłej jak i dziecka. Zestaw zapakowany jest w ciekawe, obite miękkim materiałem pudełko z miejscem na każdą część. Barwy urządzenia to dominująca biel wraz z jasnoniebieskimi akcentami (na główce oraz etui podróżnym). To przyjemnie wyglądające urządzenie z wysokim standardem działania.

Zawartość zestawu

  • Szczoteczka Megasonex M8
  • 2 końcówki szczoteczki z miękkim oraz średnim włosiem
  • Ładowarka
  • Etui podróżne.
  • Polska instrukcja obsługi
  • Dwuletnia Gwarancja

Działanie

megasonex2Według przeprowadzonych badań szczoteczki ultradźwiękowe najwydajniej czyszczą powierzchnie zębów przez 3 minuty. Dlatego zmodyfikowano ogólnie przyjęty 2-minutowy timer i zaprogramowano go na 3 minuty (dopiero po tym czasie szczoteczka się wyłącza). Szczoteczka wytwarza fale o sile 1,6 Mhz, co równa się 96 000 000 ruchów na minutę. Można również dostosować do swoich wymagań jeden z trzech dostępnych trybów pracy:

– Normalny – tryb podstawowy, 18000 ruchów na min + ultradźwięki

– Delikatny – 9000 ruchów na min + ultradźwięki

– Bez ruchu – same ultradźwięki

Kup szczoteczkę MEGASONEX Ultrasonic w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

Producent: MEGASONEX
Rodzaj szczoteczki: Soniczna