1. Home
 2. Produkty
 3. Szczoteczki rotacyjne
 4. Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 3000

Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 3000

Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 3000
SKU:
Producent: Oral-B
Kategoria: Szczoteczki rotacyjne
 • Bateria: NiMH 220-240 V
 • Maksymalna częstotliwość pracy: 40000 ruchów pulsacyjnych oraz 8800 ruchów oscylacyjnych
 • Tryby pracy: 3 tryby pracy
 • Trwałość końcówki: 3 miesiące
 • Zawarte akcesoria: 2 końcówki, ładowarka indukcyjna
 • Gwarancja: 24 miesiące

Nasza ocena

Ocena oparta jest na opinii naszych ekspertów.

4.8
 • Design 4 / 10
 • Działanie 5 / 10
 • Wygląd 5 / 10
 • Cena - jakość 5 / 10

To urządzenie świetnie sprawdzające się jako pierwsza w życiu szczoteczka elektroniczna. Powodem tego jest sposób jej zaprojektowania – imituje ona wygląd i zachowanie manualnej szczoteczki. Przy podobnym sposobie mycia zębów i tak likwiduje ona o wiele więcej zanieczyszczeń niż klasyczna. To nowoczesne urządzenie usuwające aż o 100% więcej płytki nazębnej przy delikatnym trybie czyszczenia.

Pierwsze wrażenie

Sposób działania szczoteczki firmy Braun jest zadowalający. Posiada ciekawe udoskonalenia, które mogą spodobać się wielu osobom. Jednym z ważniejszych są stworzone specjalne włókna, znajdujące się w główce szczoteczki – początkowo mają one wyrazisty kolor, jednak z tygodnia na tydzień bledną – gdy kolor będzie już bardzo jasny (po około 3 miesiącach) to sygnał że warto wymienić końcówkę na nową, dzięki temu nie straci ona swojej wydajności.

Wygląd

Oral-B Trizone 3000 to smukła, turkusowa szczoteczka z intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem. Usuwa zabrudzenia nie tylko z powierzchni zęba, ale i przestrzeni międzyzębowych. Zaopatrzona jest również w system antypoślizgowy – rączka jest wodoodporna i dzięki temu w żaden sposób nie wypadnie nam z ręki, ani nie stracimy nad nią kontroli. Szczoteczka jak większość produktów Braun jest uniwersalna, oznacza to, że podczas wymiany końcówki nie musimy zakupić koniecznie tej dedykowanej do zestawu. Jeżeli podoba nam się główka innego modelu to możemy ją spokojnie zamontować – na pewno będzie pasowała.

Zawartość zestawu

 • Akumulatorowa szczoteczka elektryczna
 • Ładowarka z pojemniczkiem na końcówki
 • 3 wymienne końcówki
 • Instrukcja w języku polskim
 • 2 letnia karta gwarancyjna

Działanie

Trizone 3000 charakteryzuje się najnowszą technologią czyszczenia zwaną Triple Zone, oznacza to, że włókna są specjalnie stworzone do funkcji czyszczenia – docierają do tylnych, trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, a także do wyboru są krótsze oraz dłuższe włókna – te pierwsze dokładnie myją powierzchnię zęba, zaś kolejne, wymiatające dostają się do przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczka wyposażona jest również w dodatkowe dwa tryby czyszczenia: delikatny oraz wybielający, a także czujnik siły nacisku.

Podsumowanie

W cenie 289,00 zł dostaniemy w zestawie szczoteczkę, kilka końcówek oraz ładowarkę. Szczoteczka dzięki specjalnie zaprojektowanej główce oraz sposobie działania świetnie sprawdzi się dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Wskaźnik pomiaru ilości baterii oraz ergonomiczna wodoodporna rączka ułatwią szczotkowanie i zapewnią maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Wydajność i oszczędność w jednym.

Mirosław Fojut

Lekarz specjalista, pasjonat rynku szczoteczek elektrycznych oraz towarzyszących im innowacji. Jestem autorem artykułów dotyczących nie tylko mojego zawodu, czyli chorób jamy ustnej i zębów, ale także tych bardziej „na luzie”, o tym, co w dentystycznej trawie piszczy. Śledzę na bieżąco nowinki dentystyczne od Ameryki po Chiny, aby móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko ze swoimi pacjentami, ale też Wami, czytelnikami. Żywię tym samym nadzieję, że moi koledzy po fachu również zaczną się otwierać na innowacje po zapoznaniu się z nimi i wprowadzać nowatorskie metody leczenia do polskich gabinetów.

Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 3000 - Specyfikacja

Informacje

Producent Oral-B
Rodzaj szczoteczki oscylacyjno-pulsacyjna
Kolor wielokolorowy
Numer fabryczny D20.535.3
Tryby pracy 3 tryby pracy
Zawarte akcesoria 2 końcówki, ładowarka indukcyjna
Maksymalna częstotliwość pracy 40000 ruchów pulsacyjnych oraz 8800 ruchów oscylacyjnych
Gwarancja 24 miesiące
Sygnalizator czasu mycia Tak
Kompatybilność z końcówkami 3D White, Cross Action, Trizone, Dual Clean, Floss Action, Precision Clean, Sensi Ultrathin, Interspace, Ortho, Stages Power
Trwałość końcówki 3 miesiące
Czas pracy po pełnym naładowaniu 7 dni
Typ akumulatora NiMH
Napięcie znamionowe 220-240 V

Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 3000 - Recenzje

 • Dodaj opinię jako pierwszy

  Prosimy o dodanie opinii, tylko jeśli posiadasz ten produkt.

Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 3000 - Oferty

Znajdź produkt

ProducentZobacz wszystkich

Show More Brands
Back to top button