1. Home
 2. Produkty
 3. Szczoteczki rotacyjne
 4. Szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 3000

Szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 3000

Szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 3000
SKU:
Producent: Oral-B
Kategoria: Szczoteczki rotacyjne
 • Bateria: NiMH
 • Maksymalna częstotliwość pracy: 8800 oscylacji 40 000 pulsacji
 • Tryby pracy: 3 tryby pracy
 • Trwałość końcówki: do 3 miesięcy
 • Zawarte akcesoria: szczoteczka, 5 końcówek, stacja akumulatorowa, pojemnik na końcówki
 • Gwarancja: 24 miesiące

Nasza ocena

Ocena oparta jest na opinii naszych ekspertów.

5.5
 • Design 5 / 10
 • Działanie 6 / 10
 • Wygląd 5 / 10
 • Cena - jakość 6 / 10

Szczoteczka firmy Braun jest połączniem wydajności z niską ceną. Stworzona pod nadzorem wykwalifikowanych stomatologów nie tylko czyści, ale i wybiela zęby. Twórcy skompletowali zestaw skladający się z urządzenia, dodatkowych części, a także z płyty DVD zawierającej instruktaż prawidłowego mycia zębów oraz opis i krótkie przedstawienie wszystkich końcówek z zestawu.

Pierwsze wrażenie

Elektroniczna szczoteczka Oral – B nie wyróżnia się wyglądem spośród innych urządzeń. Jest poprawnie skonstruowana i bardzo wydajna. Posiadacz nie musi martwić się problemami z doborem części i końcówek, ponieważ dzięki uniwersalnej budowie można zaopatrywać się w główki innych szczoteczek stworzonych przez firmę Braun, które bez problemu będą pasować do tego zestawu. Warto dodać, że oszczędny akumulatorek wytrzyma aż 7 dni bez ładowania (podczas używania szczoteczki 2 razy dziennie).

Wygląd

Professional Care 3000 to linia mająca na celu zapewnić jak najwięcej funkcji przy niskiej cenie. Twórcy nie zapomnieli rownież o wyglądzie, zarówno opakowanie jak i sama szczoteczka są klasycznie ciemnoniebieskie z białymi elementami. Końcówki wyróżniają się jedynie kształtami mającymi na celu czyszczenie różnego rodzaju zabrudzeń. Dzięki pojemnikowi na końcówki możemy trzymać je razem w sterylnym i bezpiecznym miejscu bez obawy o zgubienie.

Zawartość zestawu

 • Szczoteczka akumulatorowa
 • Końcówki wymienne (5 sztuk)
 • Stacja akumulatorowa
 • Pojemnik na końcówki
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Gwarancja
 • Płyta DVD

Działanie

Urządzenie porusza się z prędkością 40 000 ruchów pulsacyjnych na minutę. Posiada również czujnik siły nacisku, który po wyczuciu zbyt dużej siły naciskowej na płytkę zęba sygnalizuje to czerwonym światełkiem. Elektryczna szczoteczka charakteryzuje się trzema trybami czyszczenia:

Daily clean – to podstawowy program czyszczący.

Sensitive – skierowany do osób z wrażliwymi dziąsłami, program jest delikatnie czyszczący.

Whitening – to program wybielający

Dzięki użytej technologii 3D (kielichowe czyszczenie każdego zęba) możemy mieć pewność dokładnego i nowoczesnego wyczyszczenia zębów oraz pozbycia się całej płytki nazębnej.

Szczoteczka Oral-B Professional Care 3000 to interesująca opcja zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Dzięki możliwościom dopasowania dowolnych końcówek możemy korzystać ze sprzętu całą rodziną. Cena za zestaw jest satysfakcjonująca – 249,00zł. W cenie znajduje się nie tylko podstawowy zestaw, ale i kilka ciekawych dodatków ułatwiających zarówno zadabnie o urządzenie, jak i ułatwiające nam mycie zębów.

Mirosław Fojut

Lekarz specjalista, pasjonat rynku szczoteczek elektrycznych oraz towarzyszących im innowacji. Jestem autorem artykułów dotyczących nie tylko mojego zawodu, czyli chorób jamy ustnej i zębów, ale także tych bardziej „na luzie”, o tym, co w dentystycznej trawie piszczy. Śledzę na bieżąco nowinki dentystyczne od Ameryki po Chiny, aby móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko ze swoimi pacjentami, ale też Wami, czytelnikami. Żywię tym samym nadzieję, że moi koledzy po fachu również zaczną się otwierać na innowacje po zapoznaniu się z nimi i wprowadzać nowatorskie metody leczenia do polskich gabinetów.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 3000 - Specyfikacja

Informacje

Producent Oral-B
Rodzaj szczoteczki oscylacyjno-pulsacyjna
Kolor biało-niebieski
Tryby pracy 3 tryby pracy
Zawarte akcesoria szczoteczka, 5 końcówek, stacja akumulatorowa, pojemnik na końcówki
Maksymalna częstotliwość pracy 8800 oscylacji 40 000 pulsacji
Gwarancja 24 miesiące
Sygnalizator czasu mycia tak
Kompatybilność z końcówkami 3D White, Cross Action, Trizone, Dual Clean, Floss Action, Precision Clean, Sensi Ultrathin, Interspace, Ortho, Stages Power
Trwałość końcówki do 3 miesięcy
Czas pracy po pełnym naładowaniu do 7 dni
Typ akumulatora NiMH

Szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 3000 - Recenzje

 • Dodaj opinię jako pierwszy

  Prosimy o dodanie opinii, tylko jeśli posiadasz ten produkt.

Znajdź produkt

ProducentZobacz wszystkich

Show More Brands
Back to top button