1. Home
 2. Produkty
 3. Szczoteczki soniczne
 4. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Clean Care Plus HX3212/42

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Clean Care Plus HX3212/42

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Clean Care Plus HX3212/42
SKU:
Producent: Philips Sonicare
Kategoria: Szczoteczki soniczne
 • Bateria: NiMH 100-240 V
 • Maksymalna częstotliwość pracy: 31 000 ruchów sonicznych
 • Tryby pracy: 1 tryb pracy - Clean
 • Trwałość końcówki: 3 miesiące
 • Zawarte akcesoria: 1 końcówka, ładowarka
 • Gwarancja: 24 miesiące

Nasza ocena

Ocena oparta jest na opinii naszych ekspertów.

4.3
 • Design 3 / 10
 • Działanie 5 / 10
 • Wygląd 3 / 10
 • Cena - jakość 6 / 10

Czy można znaleźć porządną szczoteczkę soniczną w cenie zwykłej szczoteczki obrotowej (100-150 złotych)? Taką, która dobrze sprawdzi się w codziennym – klasycznym szczotkowaniu? Okazuje się, że tak, a w dodatku model taki oferuje marka Philips Sonicare, która słynie z wysokiej klasy urządzeń do mycia zębów.

Dostępny od niedawna na polskim rynku zestaw Clean Care Plus to idealna opcja dla wszystkich, którzy potrzebują skutecznego, prostego w obsłudze i niezawodnego urządzenia do codziennej higieny jamy ustnej. Philips przygotował zestaw, w którym znajdziemy kompletną szczoteczkę oferującą jeden tryb mycia oraz ładowarkę. Tylko tyle i aż tyle, ponieważ cena zestawu Clean Care Plus wynosi zaledwie (około) 130 złotych.

Nie znajdziemy tutaj żadnych dodatków oraz różnych funkcji mycia. Pamiętajmy jednak, że w tym przedziale cenowym oferowane są co najwyżej zapewniające mniejsze prędkości mycia szczoteczki rotacyjne lub szczoteczki soniczne mniej znanych, a zarazem nie zawsze sprawdzonych marek.

Pierwsze wrażenie

We wszystkich produktach z linii Sonicare widać duże przywiązanie do odpowiedniej jakości wykończenia. Szczoteczka Philips Sonicare Clean Care Plus godnie kontynuuje ten trend, zapewniając użytkownikowi autentyczną satysfakcję z mycia. Obudowa jest bardzo solidna, a rozmieszczenie przycisków wygodne i intuicyjne.

Konstrukcja rękojeści przypomina inne (droższe) modele szczoteczek Sonicare. Clean Care Plus jest dużo tańszy od większości szczoteczek Philips Sonciare (nawet o kilkaset złotych). Nie czuć jednak tego po samej rękojeści, która prezentuje się bardzo efektownie. Niską cenę zawdzięczamy wyłącznie temu, że zawartość zestawu została ograniczona do niezbędnego minimum – szczoteczka + ładowarka. Technologię i końcówki dostajemy te z najwyższej półki (te ostatnie są takie same we wszystkich modelach Sonciare).

Wygląd

Szczoteczka Sonicare Clean Care Plus wyraźnie odróżnia się wyglądem od pozostałych modeli oraz serii Philipsa. Rękojeść jest trochę grubsza, ale całość wygodnie leży w ręce. Urządzenie oferowane jest w białym kolorze z niebieskimi wstawkami. Na obudowie znajdziemy tylko jeden przycisk do włączania i wyłączenia szczotki oraz wskaźnik naładowania baterii. Obsługa sprzętu jest dzięki temu banalnie prosta.

Zawartość zestawu

 • rękojeść Sonicare
 • końcówka ProResults Standard
 • ładowarka
 • higieniczny podróżny kapturek ochronny

Philips Sonicare Clean Care Plus oferuje jeden tryb klasycznego mycia zębów. Urządzenie korzysta z technologii sonicznej, która umożliwia wykonywanie 31000 ruchów na minutę. Szczoteczka idealnie sprawdzi się w standardowym myciu zębów dwa razy dziennie. Do dyspozycji mamy dwa udogodnienia mycia znane z droższych modeli Philipsa.

Pierwsze z nich to dwa timery: 30-sekundowy interwał pomagający rozłożyć mycie zębów na 4 główne części jamy ustnej oraz 2-minutowy – wskazujący upływ zalecanych 2 minut mycia.

Drugą przydatną opcją jest specjalna funkcja EasyStart umożliwiająca włączenie trybu stopniowego zwiększania mocy szczoteczki w celu przyzwyczajenia zębów do sonicznego mycia (tryb można wyłączyć).

Mirosław Fojut

Lekarz specjalista, pasjonat rynku szczoteczek elektrycznych oraz towarzyszących im innowacji. Jestem autorem artykułów dotyczących nie tylko mojego zawodu, czyli chorób jamy ustnej i zębów, ale także tych bardziej „na luzie”, o tym, co w dentystycznej trawie piszczy. Śledzę na bieżąco nowinki dentystyczne od Ameryki po Chiny, aby móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko ze swoimi pacjentami, ale też Wami, czytelnikami. Żywię tym samym nadzieję, że moi koledzy po fachu również zaczną się otwierać na innowacje po zapoznaniu się z nimi i wprowadzać nowatorskie metody leczenia do polskich gabinetów.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Clean Care Plus HX3212/42 - Specyfikacja

Informacje

Producent Philips Sonicare
Rodzaj szczoteczki soniczna
Kolor różowy
Numer fabryczny HX3212/42
Tryby pracy 1 tryb pracy - Clean
Zawarte akcesoria 1 końcówka, ładowarka
Maksymalna częstotliwość pracy 31 000 ruchów sonicznych
Gwarancja 24 miesiące
Sygnalizator czasu mycia Tak
Kompatybilność z końcówkami wszystkie końcówki Philips Sonicare, oprócz tych z serii Elite
Trwałość końcówki 3 miesiące
Czas pracy po pełnym naładowaniu do 10 dni
Typ akumulatora NiMH
Napięcie znamionowe 100-240 V

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Clean Care Plus HX3212/42 - Recenzje

 • Dodaj opinię jako pierwszy

  Prosimy o dodanie opinii, tylko jeśli posiadasz ten produkt.

Znajdź produkt

ProducentZobacz wszystkich

Show More Brands
Back to top button