Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Clean Care Plus

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Clean Care Plus

Czy można znaleźć porządną szczoteczkę soniczną w cenie zwykłej szczoteczki obrotowej (100-150 złotych)? Taką, która dobrze sprawdzi się w codziennym – klasycznym szczotkowaniu? Okazuje się, że tak, a w dodatku model taki oferuje marka Philips Sonicare, która słynie z wysokiej klasy urządzeń do mycia zębów.

Dostępny od niedawna na polskim rynku zestaw Clean Care Plus to idealna opcja dla wszystkich, którzy potrzebują skutecznego, prostego w obsłudze i niezawodnego urządzenia do codziennej higieny jamy ustnej. Philips przygotował zestaw, w którym znajdziemy kompletną szczoteczkę oferującą jeden tryb mycia oraz ładowarkę. Tylko tyle i aż tyle, ponieważ cena zestawu Clean Care Plus wynosi zaledwie (około) 130 złotych.

Nie znajdziemy tutaj żadnych dodatków oraz różnych funkcji mycia. Pamiętajmy jednak, że w tym przedziale cenowym oferowane są co najwyżej zapewniające mniejsze prędkości mycia szczoteczki rotacyjne lub szczoteczki soniczne mniej znanych, a zarazem nie zawsze sprawdzonych marek.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare Clean Care Plus w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

We wszystkich produktach z linii Sonicare widać duże przywiązanie do odpowiedniej jakości wykończenia. Szczoteczka Philips Sonicare Clean Care Plus godnie kontynuuje ten trend, zapewniając użytkownikowi autentyczną satysfakcję z mycia. Obudowa jest bardzo solidna, a rozmieszczenie przycisków wygodne i intuicyjne.

Konstrukcja rękojeści przypomina inne (droższe) modele szczoteczek Sonicare. Clean Care Plus jest dużo tańszy od większości szczoteczek Philips Sonciare (nawet o kilkaset złotych). Nie czuć jednak tego po samej rękojeści, która prezentuje się bardzo efektownie. Niską cenę zawdzięczamy wyłącznie temu, że zawartość zestawu została ograniczona do niezbędnego minimum – szczoteczka + ładowarka. Technologię i końcówki dostajemy te z najwyższej półki (te ostatnie są takie same we wszystkich modelach Sonciare).

Wygląd

Szczoteczka Sonicare Clean Care Plus wyraźnie odróżnia się wyglądem od pozostałych modeli oraz serii Philipsa. Rękojeść jest trochę grubsza, ale całość wygodnie leży w ręce. Urządzenie oferowane jest w białym kolorze z niebieskimi wstawkami. Na obudowie znajdziemy tylko jeden przycisk do włączania i wyłączenia szczotki oraz wskaźnik naładowania baterii. Obsługa sprzętu jest dzięki temu banalnie prosta.

Zawartość zestawu

 • rękojeść Sonicare
 • końcówka ProResults Standard
 • ładowarka
 • higieniczny podróżny kapturek ochronny

Działanie

Philips Sonicare Clean Care Plus oferuje jeden tryb klasycznego mycia zębów. Urządzenie korzysta z technologii sonicznej, która umożliwia wykonywanie 31000 ruchów na minutę. Szczoteczka idealnie sprawdzi się w standardowym myciu zębów dwa razy dziennie. Do dyspozycji mamy dwa udogodnienia mycia znane z droższych modeli Philipsa.

Pierwsze z nich to dwa timery: 30-sekundowy interwał pomagający rozłożyć mycie zębów na 4 główne części jamy ustnej oraz 2-minutowy – wskazujący upływ zalecanych 2 minut mycia.

Drugą przydatną opcją jest specjalna funkcja EasyStart umożliwiająca włączenie trybu stopniowego zwiększania mocy szczoteczki w celu przyzwyczajenia zębów do sonicznego mycia (tryb można wyłączyć).

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Clean Care Plus w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 80%
  80%
 • Wygląd - 82%
  82%
 • Zawartość zestawu - 81%
  81%
 • Działanie - 83%
  83%
 • Cena - jakość - 90%
  90%
83%

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Philips Sonicare Clean Care Plus to produkt skierowany do osób szukających wysokiej jakości mycia i wykonania sprzętu w niskiej cenie. Wbrew pozorom można pogodzić te dwie rzeczy, ale wszystko to kosztem dodatkowych trybów mycia oraz kilku gadżetów w zestawie. Doskonała propozycja dla wszystkich osób chcących zapoznać się z technologią soniczną w atrakcyjnej cenie.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Philips Sonicare
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Dodaj komentarz

Sending