WhiteWash Professional Whitening

WhiteWash Professional Whitening

Specjalna pasta do zębów o właściwościach wybielających, czyszczących i antybakteryjnych. Dzięki zawarciu aktywnych substancji takich jak aloes, nano-cząsteczki srebra, zielonej herbaty, witaminy A oraz ekstraktu z grejpfruta działa silnie dezynfekująco oraz rozjaśnia ściankę zęba. Pasta może być stosowana bez określonego czasu kuracji – sami decydujemy czy rozjaśnienie zęba jest już na wybranym przez nas poziomie.

Skuteczność

Pasta WhiteWash Professional Whitening ma za zadanie chronić i wybielić zęby. Unikatowe nano-cząsteczki srebra oraz zastosowanie większej ilości fluoru pomagają ochronić zęby przed powstaniem próchnicy i wykazują działanie silnie wybielające. Zawarte w paście substancje delikatnie oczyszczają i masują zarówno zęby jak i dziąsła. Mają także działanie silnie odświeżające. Producent pasty nie tylko oferuje produkt o działaniu rozjaśniającym przebarwienia, ale i silnie czyszczącym, usuwającym płytkę nazębną oraz zalegający osad, co pomaga uchronić zęby przed powstawaniem kamienia nazębnego. Dzięki temu nie potrzebujemy dodatkowych produktów czyszczących.

Skład

WhiteWash Professional WhiteningProdukt ten składa się z :Sorbitol, Aqua, Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, PEG-1500, Cellulose Gum, Menthol, Sodium Monofluorphosphate (1000ppmF), Aroma, Sodium Benzoate, Xylitol, Aloe Barbadensis Anethole, Citrus Paradisi Fruit (Grapefruit) Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), CI 77820 (Silver), Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Limonene.

Podsumowanie

WhiteWash Professional Whitening

Większość past wybielających skupia się nie tylko na składnikach produktu, ale i wysokim wskaźniku ścieralności – najczęściej powyżej 100RDA. Jest to jednak niewskazane dla osób z delikatnymi zębami. Wysoki wskaźnik RDA może również uszkadzać i uwrażliwiać zęby, co może prowadzić nawet do sporadycznych krwawień dziąseł. Pasta WhiteWash Professional Whitening koncentruje się na odpowiednich dodatkach i składnikach, które w subtelny, ale dokładny sposób wybielą ścianki zębów. Zawarty wskaźnik RDA to 65. Pasta dostępna jest zarówno w sklepach internetowych, jak i aptekach w cenie około 85 złotych

WhiteWash Professional Whitening

Paweł Górzyński - lekarz stomatolog

Jestem stomatologiem. Publikuję artykuły związane z tematyką zębów i dziąseł w Internecie. Interesują się żywo tematyką dbania o higienę jamy ustnej nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Testuję nowe produkty, które mają zapewnić jeszcze dokładniejsze czyszczenie uzębienia. Chciałbym się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem tak, by więcej osób zrozumiało, jak ważne jest dbanie o odpowiednią higienę jamy ustnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button