Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna WhiteWash SW2000

Szczoteczka soniczna WhiteWash SW2000

WhiteWash SW2000 to nowoczesne i bardzo przyjemnie wyglądające urządzenie, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami techniki oraz skierowane do różnego rodzaju użytkowników. Szczoteczka elektryczna łączy w sobie wszystkie najważniejsze oczekiwania dotyczące szczotkowania w stosunkowo przystępnej cenie. Warto zwrócić uwagę na ten produkt podczas poszukiwań nowego sprzętu do mycia zębów.

 Kup szczoteczkę WhiteWash SW2000 w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

WhiteWash SW2000Efekt działania szczoteczki WhiteWash jest powyżej oczekiwań. Nowoczesne rozwiązania dotyczące mycia zębów, takich jak specjalnie zaprojektowane włosie czy dodatki umożliwiające całkowitą ochronę zębów i dziąseł sprawiają, że każdy użytkownik będzie w pełni zadowolony z posiadania tego urządzenia. Korzystanie z tej szczoteczki sonicznej sprawi, że nie tylko usuniemy płytkę nazębną, ale i zmniejszymy poziom osadzania kamienia, przy okazji przywracając naturalną biel zębów. Dziąsła będą silne, a oddech odświeżony. Osoby z wrażliwymi dziąsłami również zostały objęte uwagą – do zestawu dołączono gumową nakładkę na końcówkę, która chroni szkliwo przed uszkodzeniami.

Wygląd

WhiteWash SW2000 została zaprojektowana tak, aby pasować do każdej łazienki. Nowoczesny i doskonale dopracowany design przyciąga uwagę. Z pewnością wielu użytkownikom spodoba się biała, smukła rękojeść ze srebrnymi elementami. Dzięki podstawce, która jest jednocześnie stacją ładującą nie zajmie ona wiele miejsca i bez przeszkód będzie nam mogła towarzyszyć w podróżach.

Zawartość zestawu

 • Szczoteczka (rękojeść) – 1 szt.
 • Głowice wymienne – 3 szt.
 • Ładowarka – 1 szt.
 • Instrukcja w języku polskim

Działanie

sw2000Szczoteczka została wyposażona w wiele zarówno standardowych jak i dodatkowych opcji, ułatwiających nie tylko poprawne szczotkowanie, ale i zadbanie o wygląd i zdrowie jamy ustnej. Wbudowany Smartimer automatycznie wyłącza szczoteczkę po upłynięciu dwóch minut, a tzw. Quadpacer co 30 sekund informuje o konieczności przejścia do kolejnej części jamy ustnej, tak aby wszystkie zostały równomiernie wyczyszczone. Szczoteczka posiada wskaźnik zużycia baterii, która bez ładowania potrafi wytrzymać aż 10 dni. Dzięki zaawansowanej technologii zaprogramowano trzy tryby pracy szczoteczki, które możemy wybrać:

Clean – tryb podstawowy czyszczący

Massage – tryb masujący i stymulujący dziąsła

– Sensitive – przeznaczony dla wrażliwych zębów

Twórcy zaproponowali rówinież nowy rodzaj włosia użyty w końcówkach szczoteczek. Jest to włosie dwupoziomowe. Pozwala ono dotrzeć nawet do najbardziej odległych czy trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej i pozbyć się zabrudzeń oraz płytki nazębnej.

 Kup szczoteczkę WhiteWash SW2000 w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 85%
  85%
 • Wygląd - 84%
  84%
 • Zawartość zestawu - 87%
  87%
 • Działanie - 82%
  82%
 • Cena - jakość - 88%
  88%
85%

Solidna

Za 269,00 zł możemy stać się posiadaczami jednej z najbardziej ciekawych i doskonale wyposażonych szczoteczek w Polsce. Przyjemna w dotyku oraz dokładna w czyszczeniu. Przystosuje się do indywidualnych potrzeb posiadacza i zapewni duży komfort całego procesu związanego ze szczotkowaniem. WhiteWash SW2000 plasuje się wysoko we wszystkich rankingach.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: WhiteWash
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Dodaj komentarz

Sending