Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Teesa SONIC

Szczoteczka soniczna Teesa SONIC

Szczoteczka soniczna, która w swoim przedziale cenowym jest zdecydowanym liderem pod względem skuteczności mycia oraz oferowanych możliwości. Urządzenie wyposażono w 3 tryby pracy służące do zwyczajnego czyszczenia, łagodnego mycia wrażliwych zębów oraz specjalny program masażu. Szczoteczka osiąga do 31 000 ruchów pulsacyjnych na minutę, co jest naprawdę solidnym wynikiem i zapewnia wysoką efektywność pracy. Teesa SONIC ma wbudowany akumulator o pojemności 700 mAh, który po pełnym naładowaniu spokojnie wystarczy na kilka tygodni normalnego użytkowania.

Kup szczoteczkę Teesa SONIC w sprawdzonym sklepie

Model ten charakteryzuje się klasycznym wyglądem i trudno przyczepić się do jego wykonania bądź wykończenia. Wszystko jest na swoim miejscu, a obudowę wykonano z wytrzymałych materiałów i dobrze spasowano. Po dłuższym czasie standardowego użytkowania nie pojawiły się żadne większe oznaki zużycia lub uszkodzenia. Wymiana końcówek nie sprawia żadnych problemów, a szczoteczka naprawdę cicho pracuje. Za to duży plus, bo wielu konkurentów miewa z tym problemy.

 

Funkcje szczoteczki Teesa SONIC

teesa sonic

3 tryby pracy

Szczoteczka soniczna Teesa umożliwia skorzystanie z 3 różnych trybów pracy. Możemy ustawić normalne czyszczenie, delikatne mycie przeznaczone dla wrażliwych zębów oraz masaż. Model ten wykonuje 31 000 ruchów pulsacyjnych na minutę, co zapewnia wystarczające efektywne działanie.

 

Automatyczny wyłącznik i przypomnienie

Szczoteczka Sonic co 30 sekund informuje o tym, by przejść do mycia kolejnej części jamy ustnej oraz po dwóch minutach pracy automatycznie się wyłącza.

 

Akumulator 700 mAh

Model ten wyposażono w pojemny akumulator 700 mAh, umożliwiający swobodne mycie przez kilka tygodni. Do zestawu dołączona jest specjalna ładowarka indukcyjna.

 

teesa sonicSzczegółowa specyfikacja:

Stopień ochrony: IPX7
Poziom dźwięku: < 65 dB
Czas użytkowania po jednym naładowaniu: do 6 tygodni lub do 180 minut ciągłej pracy
Akumulator: 700 mAh
Zasilanie: 100-240 V; 50/60 Hz

Zawartość zestawu:

 • Szczoteczka soniczna Teesa SONIC
 • Ładowarka indukcyjna
 • Dwie wymienne końcówki

 

Kup szczoteczkę Teesa SONIC w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 80%
  80%
 • Wygląd - 82%
  82%
 • Zawartość zestawu - 81%
  81%
 • Działanie - 83%
  83%
 • Cena - jakość - 90%
  90%
83%

Polecamy

Teesa Sonic pokazuje, że w rozsądnej cenie można znaleźć całkiem solidną szczoteczkę soniczną. Doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą się zapoznać z technologią soniczną oraz szukają swojej pierwszej szczoteczki elektrycznej. Polecamy.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Teesa
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Dodaj komentarz

Sending