Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Teesa SONIC PRO

Szczoteczka soniczna Teesa SONIC PRO

Zaawansowana technologicznie szczoteczka soniczna, która zapewnia szeroki zakres możliwości mycia oraz przydatne funkcje ułatwiające odpowiednią pielęgnację jamy ustnej. Teesa SONIC PRO to rozbudowana wersja modelu SONIC oferująca aż 5 różnych trybów mycia takich jak zwykłe czyszczenie, wybielanie zębów, delikatne mycie wrażliwych miejsc i zębów, masaż oraz polerowanie. W każdym z nich prędkość jest dostosowywana automatycznie i wynosi od 31 000 do 48 000 ruchów pulsacyjnych na minutę. W porównaniu z innymi modelami z tego zakresu cen to naprawdę przyzwoity wynik.

Kup szczoteczkę Teesa SONIC PRO w sprawdzonym sklepie

Szczoteczkę wyposażono w akumulatorek, którego pojemność (700 mAh) zapewnia kilka tygodni standardowego użytkowania – można więc bez przeszkód zabrać ją w dłuższą podróż. Na obudowie znajdziemy wskaźnik naładowania baterii, a do zestawu dołączona jest poręczna ładowarka indukcyjna i dwie wymienne główki.

Teesa SONIC PRO prezentuje się bardzo ładnie (dominuje klasyczna biel), a poziom jej wykończenia oraz jakość użytych materiałów stoją na odpowiednio wysokim poziomie. Obudowa jest wytrzymała i poręczna, co zapewnia wygodne użytkowanie. Po kilkunastotygodniowych testach nie zanotowano żadnych większych oznak zużycia lub problemów z przyciskiem czy ładowaniem. Wymiana końcówek jest banalnie prosta, a duży plus to cicha praca urządzenia.

 

Funkcje szczoteczki Teesa SONIC PRO

5 trybów pracy

Szczoteczka soniczna Teesa zapewnia 5 różnych trybów pracy:

 • Clean (Czyszczenie): 31 000 ruchów pulsacyjnych/min.
 • White (Wybielanie): 41 000 ruchów pulsacyjnych/min.
 • Polish (Polerowanie): 48 000 ruchów pulsacyjnych/min.
 • Massage (Masaż): 31 000 ruchów pulsacyjnych/min.
 • Sensitive (Delikatny): 31 000 ruchów pulsacyjnych/min.

 

Automatyczny wyłącznik i przypomnienie

Szczoteczka Sonic Pro co 30 sekund informuje o tym, by przejść do mycia kolejnej części jamy ustnej, a po dwóch minutach pracy automatycznie się wyłącza.

 

Akumulator 700 mAh ze wskaźnikiem naładowania

W szczoteczce zamontowano wytrzymały akumulator 700 mAh, zapewniający pracę przez kilka tygodni. Zestaw uzupełnia niewielkich rozmiarów ładowarka indukcyjna. Na obudowie szczoteczki znajduje się wskaźnik poziomu naładowania umożliwiający kontrolę stanu baterii.

 

teesa sonic proSzczegółowa specyfikacja:

Stopień ochrony: IPX7
Poziom dźwięku: < 65 dB
Czas użytkowania po jednym naładowaniu: do 6 tygodni lub do 180 minut ciągłej pracy
Akumulator: 700 mAh
Zasilanie: 100-240 V; 50/60 Hz

Zawartość zestawu:

 • Szczoteczka soniczna Teesa SONIC PRO
 • Ładowarka indukcyjna
 • Dwie wymienne końcówki

 

Kup szczoteczkę Teesa SONIC PRO w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

Nazwa Produktu: Teesa SONIC PRO

 • Pierwsze wrażenie - 86%
  86%
 • Wygląd - 89%
  89%
 • Zawartość zestawu - 88%
  88%
 • Działanie - 82%
  82%
 • Cena - jakość - 85%
  85%
86%

Polecamy

Szczoteczka soniczna, która pozytywnie zaskoczyła nas liczbą trybów pracy oraz wygodą użytkowania. W jej kategorii cenowej trudno znaleźć urządzenie, które oferuje zbliżone możliwości. Warto dodać, że jakość wykonania, efektywność mycia i komfort czyszczenia stoją na naprawdę dobrym poziomie. Zestaw, który mógłby spokojnie konkurować z wieloma droższymi i bardziej znanymi modelami.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Teesa
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Jedna odpowiedź

 1. Kasia 26 września 2018

Dodaj komentarz

Sending