Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Easy Clean

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Easy Clean

Philips Sonicare EasyClean to jeden z najtańszych modeli z linii Sonicare. Jego niska cena nie wpływa jednak w żaden sposób na skuteczność czyszczenia, ponieważ otrzymujemy tę samą – pełną technologię znaną z wyższych i znacznie droższych modeli Philipsa. Szczoteczka EasyClean oferuje jeden – standardowy i najczęściej wykorzystywany tryb codziennego czyszczenia, więc po prostu nie dopłacasz za dodatkowe, fantazyjne ustawienia, opcje masażu dziąseł czy możliwość połączenia szczotki z telefonem przez Bluetooth.  Ponadto w zestawie ze szczoteczką dostajemy aż 3 wymienne końcówki, ładowarkę indukcyjną oraz praktyczną kosmetyczkę do bezpiecznego transportu urządzenia i dodatków w podróży. Szczoteczka soniczna EasyClean oparta jest na nowej technologii Dynamic Fluid Action: łączy ona bardzo szybkie ruchy włókienek w główce szczoteczki razem z szerokim ruchem wymiatającym. To nowatorskie rozwiązanie sprawia, że czyszczenie zębów jest zarazem efektywne, jak i bardzo szybkie.

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Easy Clean w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Philips Sonicare EasyClean wyróżnia się smukłą, bardzo poręczną obudową. Szczoteczka idealnie układa się w dłoni, a jakość wykonania wszystkich elementów stoi na wysokim poziomie i nie odbiega od najdroższych modeli Sonicare. To jedno z niewielu urządzeń tak chętnie polecanych przez specjalistów i stomatologów. Dzięki nowoczesnej technice świetnie sprawdza się w dokładnym – codziennym czyszczeniu jamy zębowej, higienie różnych typów aparatów ortodontycznych, a także usuwaniu przebarwień, biofilmu oraz płytki nazębnej. Prosty przycisk startu po włączeniu nie rozpoczyna od razu szybkiej pracy, ale co kilka sekund zwiększa prędkość, dzięki czemu łatwiej się dostosować do zmieniającego się tempa.

Wygląd

Klasyczna szczoteczka soniczna z linii Sonicare w białym – połyskującym kolorze, wyróżnia się zielonym przyciskiem startu umieszczonym na samym środku rączki. Uchwyt jest ergonomiczny i całkowicie wodoodporny, dzięki czemu precyzyjnie i bez przeszkód możemy szczotkować zęby nawet podczas kąpieli. Korpus szczoteczki jest perfekcyjnie wyprofilowany, co sprawia, że mycie jest wygodne, a urządzenie nie wyślizguje się z mokrej ręki. Z tyłu obudowy szczotki znajduje się szereg grzbietów, które zapewniają naprawdę stabilne trzymanie.

Zawartość zestawu

 • rękojeść Sonicare Philips EasyClean
 • 2 końcówki Philips ProResults Standard
 • 1 końcówka Philips ProResults Mini
 • kosmetyczka
 • ładowarka indukcyjna stacjonarna

Działanie

easy clean giftpack

Jeśli szukasz szczoteczki sonicznej zapewniającej naprawdę poważną jakość czyszczenia to Philips Sonicare jest jedną z najlepszych marek do rozważenia. Produkty te są znane z precyzji i intensywnego działania. W rzeczywistości są one tak intensywne, że Sonicare EasyClean zawiera funkcję „Easy-start”, pozwalającą na stopniowe zwiększanie mocy mycia przez 14 dni. Jest to oczywiście opcja, którą można wyłączyć.

Do dyspozycji mamy jeden standardowy tryb mycia zapewniający 31 tyś. ruchów wymiatających na minutę. Dla porównania zwykłą szczoteczką manualną wykonujemy około 60 ruchów na minutę, a przeciętna szczoteczka elektryczna wykonuje 8000 ruchów. Poza funkcją DFA, szczoteczka posiada dodatkowy sposób na radzenie sobie z bakteriami w jamie zębowej. Emituje ona fale dźwiękowe rozbijające bakterie odpowiedzialne za powstawanie próchnicy. Tak więc walka o idealny wygląd zębów nie ogranicza się w tym wypadku jedynie do usuwania płytki nazębnej. Poza tymi unowocześnieniami Philips Sonicare Easy Clean ma wbudowany  2 minutowy timer (odmierzający długość mycia zębów) wraz z 30 sekundowymi interwałami (przypominają o przejściu do szczotkowania kolejnej części jamy ustnej). Bateria działa znacznie dłużej niż w większości modeli tej klasy – bez ładowarki wytrzyma aż 14 dni. Szczoteczka jest prosta w obsłudze i można w niej zamontować wszystkie typy końcówek Philips Sonicare.

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Easy Clean w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 87%
  87%
 • Wygląd - 88%
  88%
 • Zawartość zestawu - 90%
  90%
 • Działanie - 89%
  89%
 • Cena - jakość - 91%
  91%
89%

Podsumowanie

Jeśli szukasz niedrogiej sonicznej szczoteczki do zębów i nie dbasz o zbędne ustawienia lub dodatki to jest model właśnie dla ciebie. Zestaw pomimo atrakcyjnej ceny zawiera aż 3 końcówki oraz ładną kosmetyczkę do przechowywania szczoteczki. Dzięki Sonicare Easy Clean szybko poradzimy sobie z takimi problemami jak próchnica czy przebarwienia. Szczoteczka nie tylko pomoże naszym zębom dojść do odpowiedniej formy, ale i pozwoli ją utrzymać przez długi czas. Urządzenie dzięki wytrzymałej baterii świetnie sprawdza się w podróży. Osoby, które cenią sobie praktyczność oraz łatwą obsługę z pewnością docenią ten model.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Philips Sonicare

Dodaj komentarz

Sending