Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean

Po sprawdzeniu kilkudziesięciu modeli szczoteczek można z całą pewnością stwierdzić, że Philips Sonicare Diamond Clean to jedna z najlepszych propozycji. Nieprzypadkowo urządzenie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i jest polecane przez większość stomatologów.

Diamond Clean zapewnia wysoką jakość i skuteczność mycia oraz wyróżnia się atrakcyjną, smukłą obudową i potężnym – wytrzymującym 3 tygodnie pracy akumulatorkiem. Szczoteczka wyposażona jest w aż 5 różnych trybów pracy, umożliwiających różnego rodzaju mycie i wybielanie zębów oraz masowanie dziąseł.

Urządzenie jest jednym z najcichszych na rynku, zaś specjalna konstrukcja główki w kształcie diamentu pozwala na dokładne i zarazem delikatne czyszczenie szkliwa oraz usuwanie różnych typów przebarwień (można skorzystać też z innych typów końcówek). Philips Diamond Clean to najwyższy i najbardziej zaawansowany technologicznie model z serii Sonicare, który oferowany jest w kilku typach zestawów.

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

diamond cleanPierwszy kontakt z urządzeniem pozwala nabrać pewności, że to najlepszy z możliwych wyborów. Mamy tu do czynienia z wysokiej klasy materiałami oraz starannym wykończeniem wszystkich elementów. To bardzo solidna, wodoodporna konstrukcja, dobrze znosząca trudy codziennego użytkowania. Marka Philips Sonicare zyskała swoją renomę właśnie dzięki jakości oraz wdrażaniu innowacyjnych, zaawansowanych technologii.

Dla osób nie mających wcześniej styczności ze szczoteczkami sonicznymi przygotowano opcjonalny tryb EasyStart. Umożliwia on przyzwyczajenie się do pracy urządzenia poprzez stopniowe zwiększanie mocy czyszczenia przez pierwszych 14 dni użytkowania.

W zestawie znajduje się rękojeść szczoteczki, poręczna ładowarka indukcyjna oraz 2 typy końcówek Diamond Clean (po jednej wersji Standard oraz Mini).

Wygląd

DiamondClean jest cieńsza, lżejsza i bardziej miła w dotyku niż zdecydowana większość testowanych przez nas szczoteczek elektrycznych. Obudowę wykonano z wytrzymałego plastiku, a wszystkie przyciski oraz poszczególne elementy są precyzyjnie spasowane i zabezpieczone. Na panelu sterowania umieszczono guzik służący zarówno do włączania, jak i zmiany trybów szczotkowania. Wszystkie dostępne tryby są wymienione na panelu, a wybór konkretnego z nich sygnalizuje podświetlenie. Obsługa jest bardzo intuicyjna i wygodna. Osoby używające wcześniej wyłącznie szczoteczki manualnej szybko opanują nowy sprzęt.

Zawartość zestawu

 • szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean (rękojeść)
 • ładowarka indukcyjna
 • 2 końcówki DiamondClean (Standard i Mini)

Działanie

diamondSzczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean wykonuje do 61 tys. ruchów szczotkujących w technologii DFA (Dynamic Fluid Action) na minutę, dzięki czemu usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż manualna szczoteczka do zębów oraz skutecznie rozbija łańcuchy bakterii, odpowiedzialnych za powstawanie próchnicy. Dzięki dostosowanym główkom, szczególnie dobrze czyści trudnodostępne miejsca, jakimi są przestrzenie międzyzębowe i kieszenie dziąsłowe.

Końcówka DiamondClean to najlepsza z końcówek wybielających, która dzięki unikalnemu kształtowi włosia usuwa do 100% więcej przebarwień po kawie, herbacie czy papierosach. Zęby stają się bielsze już po pierwszym tygodniu korzystania ze szczoteczki!

Urządzenie posiada wbudowany timer, który przypomni Ci o:

– szczotkowaniu zębów przez pełne dwie minuty, bez konieczności spoglądania na zegarek,

– zmianie części zębów, którą należy szczotkować co 30s.

Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean, dzięki zastosowaniu litowo-jonowego akumulatora działa bez ładowania przez okres do 3 tygodni, przy korzystaniu z niej 2 razy dziennie. O potrzebie podłączenia szczoteczki do prądu, przypomni wyświetlacz poziomu baterii umieszczony na panelu sterowania.

Szczoteczka posiada aż 5 trybów czyszczących:

– Clean – podstawowy, dwuminutowy tryb pracy, stworzony do codziennego czyszczenia jamy ustnej.

White – tryb wybielający, który skutecznie usuwa nalot i przebarwienia.

Polish – tryb polerujący, który nadaje zębom piękny połysk oraz sprawia, że stają się gładsze i jaśniejsze.

GumCare – połączenie pełnego mycia zębów z delikatnym masażem linii dziąseł. Tryb trwa 3 minuty.

Sensitive – delikatny tryb dla wrażliwych zębów i dziąseł.

O tym, jaki sposób mycia zębów wybrałeś, poinformuje Cię wyświetlacz umieszczony na panelu sterowania. Szczoteczka posiada też wbudowany tryb EasyStart, dzięki któremu oswoisz się z jej działaniem przez zwiększanie intensywności pracy, stopniowo przez pierwsze 14 użyć.

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 87%
  87%
 • Wygląd - 90%
  90%
 • Zawartość zestawu - 86%
  86%
 • Działanie - 94%
  94%
 • Cena - jakość - 95%
  95%
90%

Wysoka jakość

Philips Sonicare Diamond Clean to topowy model, który zapewnia wysokiej klasy opcje czyszczenia oraz wybielania zębów. Warto dokonać zakupu wersji Trial tego zestawu, która kosztuje kilkaset złotych mniej niż standardowa. Jedyną różnicą jest brak szklanki oraz etui w tańszym zestawie.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Philips Sonicare
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Dodaj komentarz

Sending