Szukaj szczoteczki

Smilesonic PerfectClean

Smilesonic PerfectClean

oferuje wszystko to, co jest najważniejsze z punktu widzenia użytkownika, czyli: wysoką skuteczność czyszczenia w kilku trybach pracy, solidne wykonanie i wytrzymałość, bogato wyposażony zestaw (twarde etui!), atrakcyjny – bardzo nowoczesny design oraz rozsądną cenę. W przypadku innych producentów niższa cena oznacza ograniczone opcje i dodatki, a topowe modele to wydatek rzędu 600-700 złotych. Szczoteczka Smilesonic kosztuje około 360 złotych i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych (biała oraz czarna). Urządzenie zapewnia 5 trybów mycia, a akumulatorek wytrzymuje ponad 3 tygodnie bez konieczności ładowania. W zestawie oprócz szczoteczki Smilesonic znajdziemy dwie końcówki, poręczną ładowarkę oraz twarde, plastikowe etui podróżne.

Kup szczoteczkę Smilesonic PerfectClean Black w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Cały zestaw prezentuje się bardzo dobrze. Zarówno sama szczoteczka Smilesonic PerfectClean, jak i wszystkie dodatki wykonane są z wysokiej klasy tworzywa i precyzyjnie wykończone. Poszczególne elementy są ładnie spasowane i pracują bez zarzutu. Konstrukcja jest solidna, wodoodporna i dzielnie znosi codzienne użytkowanie w trudnych warunkach. Poręczna ładowarka – niedużo większa od podstawy szczoteczki, zajmuje niewiele miejsca w łazience.

W zestawie Smilesonic PerfectClean znajdziemy rękojeść szczoteczki, poręczną ładowarkę indukcyjną (podłączaną do zwyczajnego gniazdka sieciowego), 2 końcówki oraz etui podróżne. Etui wykonane jest z twardego plastiku, co umożliwia bezpieczne przechowywanie szczoteczki oraz końcówek i zapewnia im ochronę przed uszkodzeniami w trakcie podróży.

Wygląd

Szczoteczka Smilesonic PerfectClean dostępna jest w białym lub czarnym kolorze. Obie wersje wyglądają naprawdę nieźle i mogą pochwalić się dopracowanym designem. Wszystko jest na swoim miejscu, a sama szczoteczka jest lekka, miła w dotyku i dobrze układa się w dłoni. Nie trzeba wykonywać żadnych zbędnych ruchów i zastanawiać się, co jak działa.

Na centralnie położonym panelu sterowania znajdziemy przycisk umożliwiający zarówno włączanie szczotki, jak i zmianę poszczególnych trybów mycia. Wszystkie dostępne opcje czyszczenia są oznaczone graficznie na panelu, a ich wybór jest sygnalizowany przez podświetlenie. Obsługa jest zatem wygodna i intuicyjna. Nawet osoby nie mające wcześniej styczności ze szczoteczkami elektrycznymi poradzą sobie z tym bez najmniejszego problemu.

Zawartość zestawu

  • szczoteczka Smilesonic PerfectClean (rękojeść)
  • ładowarka indukcyjna
  • dwie końcówki
  • twarde etui podróżne
  • instrukcja obsługi

Działanie

Szczoteczka Smilesonic wykorzystuje technologię soniczną, czyli aktualnie najnowszą i najbardziej skuteczną metodę usuwania bakterii, płytki nazębnej oraz zanieczyszczeń. Urządzenia zapewnia 31 tysięcy ruchów na minutę, a do modelu dedykowane są główki dostępne w 3 stopniach twardości włosia. Końcówki bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym myciu i pozwalają na skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz kieszeni dziąsłowych.

Szczoteczka Smilesonic PerfectClean posiada aż 5 trybów mycia zębów:

Clean – standardowy, dwuminutowy tryb pracy, przeznaczony do codziennego czyszczenia jamy ustnej.

Sensitive – delikatne mycie wrażliwych miejsc, zębów i dziąseł.

Massage – połączenie pełnego mycia zębów z delikatnym masażem linii dziąseł.

White – tryb wybielający, umożliwiający usuwanie przebarwień oraz plam.

Polish – tryb polerujący, który sprawia, że zęby stają się gładkie i zyskują ładny połysk.

Smilesonic PerfectClean wyposażono w dwa przydatne systemy kontroli czasu szczotkowania. Po zalecanym czasie mycia w każdym z programów, urządzenie automatycznie się wyłącza. Szczoteczka przypomina też co 30 sekund (delikatne wibracje) o tym, by zmienić mytą część jamy ustnej – zęby dzięlimy na 4 części, a każdej poświęcamy tyle samo uwagi.

W szczoteczce Smilesonic zastosowano wytrzymały akumulator litowo-jonowy umożliwiający ponad 3 tygodnie pracy bez konieczności ładowania. Na obudowanie urządzenia znajdziemy też wskaźnik poziomu naładowania baterii. Ładowanie jest proste, szybkie i wygodne.

Kup szczoteczkę Smilesonic PerfectClean White w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

Producent: Smilesonic
Rodzaj szczoteczki: Soniczna