Szukaj szczoteczki

Seysso Professional

Seysso Professional

Szczoteczka soniczna posiada rozbudowane opcje wybielające, a dzięki doskonale wykorzystanej technologii dźwięku urządzenie usuwa 100% zabrudzeń oraz kompleksowo zabija bakterie. Seysso odkaża zęby i przywraca szkliwu jego naturalny odcień bieli. Warto zwrócić uwagę na solidną konstrukcję i atrakcyjną cenę w pełni odpowiadającą właściwościom tego urządzenia.

Kup szczoteczkę Seysso Professional w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

seysso2Szczoteczka Seysso jest bardzo przyjemnym w odbiorze urządzeniem. Projekt jest bardzo nowoczesny i dostojny. Dobór koloru i materiału sprawia, że patrzy się na nią z przyjemnością. Jednak Seysso to nie tylko piękna szczoteczka, ale także bardzo dobrze działające i skonstruowane urządzenie. Zawiera specjalnie zaprojektowane końcówki, 2 minutowy timer (informujący o tym jak długo już myjemy zęby),a co najważniejsze – posiada bardzo wytrzymałą baterię, bez ładowania wytrzymującą do 6 tygodni. To jedna z najdłużej działających szczoteczek na rynku.

Wygląd

To elegancka szczoteczka z wysokiej jakości materiałów. W pięknym czarnym kolorze z białymi akcentami. Rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego materiału podnoszącego komfort mycia zębów. Sylwetka szczoteczki zaprojektowana jest w opływowym, wygodnym w trzymaniu kształcie. Dodatki są równie ciekawe jak sama szczoteczka – w zestawie znajdziemy dwie ładowarki: pierwsza to klasyczna z dwoma portami ładowania, druga to magnetyczne etui pozwalające dzięki kablowi USB na podłączenie i ładowanie poprzez laptopa.

Zawartość zestawu

  • Szczoteczka Seysso – 1szt,
  • Ładowarka z miejscem na dwie końcówki – 1szt
  • Końcówki wymienne – 2szt,
  • Kabel USB – 1szt
  • Magnetyczne etui podróżne – 1szt,
  • Instrukcja
  • Dwuletnia gwarancja

Działanie

seysso3Seysso ma wbudowane 3 tryby czyszczące:

– Clean – podstawowy tryb, w którym główka wykonuje 31 000 ruchów na minutę

– Soft – delikatny tryb, w którym główka wykonuje 41 000 ruchów na minutę (tryb przeznaczony jest dla osób z delikatnymi, czasami krwawiącymi dziąsłami, dla osób starszych lub dla dzieci)

– Whitening – tryb wybielający, w którym główka wykonuje 48 000 ruchów na minutę.

Poza niezwykłą wytrzymałością baterii, szczoteczka charakteryzuje się właśnie jedną z największych prędkości dostępnych na polskim rynku. Seysso zaprojektowano w technologii Dynamic Cleaning Technology, oznacza to, że główka wykonuje ruchy wymiatające o bardzo wysokiej częstotliwości. Podczas szczotkowania powstają tzw. mikrobąbelki, docierają one do najdalszych i najtrudniejszych zakątków i przestrzeni międzyzębowych w jamie ustnej.

Kup szczoteczkę Seysso Professional w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

Producent: SEYSSO
Rodzaj szczoteczki: Soniczna