Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Seysso Professional

Szczoteczka soniczna Seysso Professional

Szczoteczka soniczna posiada rozbudowane opcje wybielające, a dzięki doskonale wykorzystanej technologii dźwięku urządzenie usuwa 100% zabrudzeń oraz kompleksowo zabija bakterie. Seysso odkaża zęby i przywraca szkliwu jego naturalny odcień bieli. Warto zwrócić uwagę na solidną konstrukcję i atrakcyjną cenę w pełni odpowiadającą właściwościom tego urządzenia.

Kup szczoteczkę Seysso Professional w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

seysso2Szczoteczka Seysso jest bardzo przyjemnym w odbiorze urządzeniem. Projekt jest bardzo nowoczesny i dostojny. Dobór koloru i materiału sprawia, że patrzy się na nią z przyjemnością. Jednak Seysso to nie tylko piękna szczoteczka, ale także bardzo dobrze działające i skonstruowane urządzenie. Zawiera specjalnie zaprojektowane końcówki, 2 minutowy timer (informujący o tym jak długo już myjemy zęby),a co najważniejsze – posiada bardzo wytrzymałą baterię, bez ładowania wytrzymującą do 6 tygodni. To jedna z najdłużej działających szczoteczek na rynku.

Wygląd

To elegancka szczoteczka z wysokiej jakości materiałów. W pięknym czarnym kolorze z białymi akcentami. Rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego materiału podnoszącego komfort mycia zębów. Sylwetka szczoteczki zaprojektowana jest w opływowym, wygodnym w trzymaniu kształcie. Dodatki są równie ciekawe jak sama szczoteczka – w zestawie znajdziemy dwie ładowarki: pierwsza to klasyczna z dwoma portami ładowania, druga to magnetyczne etui pozwalające dzięki kablowi USB na podłączenie i ładowanie poprzez laptopa.

Zawartość zestawu

 • Szczoteczka Seysso – 1szt,
 • Ładowarka z miejscem na dwie końcówki – 1szt
 • Końcówki wymienne – 2szt,
 • Kabel USB – 1szt
 • Magnetyczne etui podróżne – 1szt,
 • Instrukcja
 • Dwuletnia gwarancja

Działanie

seysso3Seysso ma wbudowane 3 tryby czyszczące:

– Clean – podstawowy tryb, w którym główka wykonuje 31 000 ruchów na minutę

– Soft – delikatny tryb, w którym główka wykonuje 41 000 ruchów na minutę (tryb przeznaczony jest dla osób z delikatnymi, czasami krwawiącymi dziąsłami, dla osób starszych lub dla dzieci)

– Whitening – tryb wybielający, w którym główka wykonuje 48 000 ruchów na minutę.

Poza niezwykłą wytrzymałością baterii, szczoteczka charakteryzuje się właśnie jedną z największych prędkości dostępnych na polskim rynku. Seysso zaprojektowano w technologii Dynamic Cleaning Technology, oznacza to, że główka wykonuje ruchy wymiatające o bardzo wysokiej częstotliwości. Podczas szczotkowania powstają tzw. mikrobąbelki, docierają one do najdalszych i najtrudniejszych zakątków i przestrzeni międzyzębowych w jamie ustnej.

Kup szczoteczkę Seysso Professional w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 88%
  88%
 • Wygląd - 89%
  89%
 • Zawartość zestawu - 93%
  93%
 • Działanie - 92%
  92%
 • Cena - jakość - 92%
  92%
91%

Zdecydowanie polecamy

Szczoteczka Seysso Professional to doskonały wybór, głównie ze względu na wysoką jakość wykonania i atrakcyjną cenę. Prezentowany model to perfekcyjne połączenie stylu z użytecznością. Świetnie sprawdzi się w przypadku całej rodziny, również dzieci i osób starszych. Różne tryby pracy oraz delikatne końcówki dokładnie usuną wszelki osad, jednocześnie dbając o zdrowie zębów. Wszystko to dostępne jest w cenie 419,00 zł, czyli dostajemy wszystko, co oferuje konkurencja, ale po dużo niższej cenie i nie tracąc przy tym na jakości.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: SEYSSO
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Dodaj komentarz

Sending