Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite

Philips produkuje wiele wariantów elektrycznych szczoteczek Sonicare. Warto jednak pamiętać, że samo słowo “Sonicare” odnosi się do opatentowanej technologii stosowanej w szczoteczkach sonicznych tej firmy. Model HealthyWhite to jedna z najbardziej popularnych, a zarazem najciekawszych propozycji marki wyróżniająca się przede wszystkim atrakcyjną ceną, a także wysoką jakością wykonania i skutecznością mycia zębów. Szczoteczka zapewnia 3 różne tryby pracy oraz jest oferowana w zestawie z wytrzymałym, plastikowym etui podróżnym oraz praktyczną ładowarką z miejscem na 2 końcówki.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare HealthyWhite w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Philips Sonicare HealthyWhitePhilips Sonicare HealthyWhite dostępny jest w różnych wariantach opakowań, które nie różnią się od siebie zawartością. W środku pudełka znajdziemy rękojeść szczoteczki, jedną końcówkę, poręczną ładowarkę z miejscem na dwie końcówki oraz wykonane z twardego plastiku etui do bezpiecznego transportu urządzenia. Szczoteczka oferowana jest w jasnoniebieskiej wersji kolorystycznej. Całość prezentuje się bardzo ładnie i jest praktyczna w obsłudze. Przedni panel rękojeści wykonano z błyszczącego tworzywa, a okrągła konstrukcja zapewnia pewny chwyt. Urządzenie umożliwia wygodną obsługę nawet wtedy, gdy ręce są mokre. Na górnym końcu rękojeści znajduje się przycisk zasilania, używany do włączania i wyłączania urządzenia. Ten sam przycisk może być używany do zmiany trybów. Wykonanie poszczególnych elementów i jakość materiałów stoją na wysokim poziomie, co jest zresztą znakiem rozpoznawczym i ogromnym plusem wszystkich modeli szczoteczek Philipsa.

Wygląd

Szczoteczka HealthyWhite charakteryzuje się klasycznym designem, a jej kolor dobrze pasuje do charakteru urządzenia i pozwoli znaleźć jej miejsce w praktycznie każdej łazience. Nie ma znajdziemy tutaj żadnych udziwnień ani ekstrawagancji – po prostu wszystko na swoim miejscu. Obudowa to solidny plastik odporny na trudy codziennego użytkowania. Konstrukcja jest lekka, a obsługa bardzo intuicyjna.

Zawartość zestawu

 • rękojeść Sonicare HealthyWhite
 • końcówka ProResults Standard
 • ładowarka
 • plastikowe etui podróżne

Działanie

Philips Sonicare HealthyWhite

Jak wspomniano wcześniej, elektryczne szczoteczki do zębów Sonicare korzystają z opatentowanej technologii sonicznej, charakteryzującej się dużą efektywnością czyszczenia – urządzenie zapewnia 31000 ruchów szczotkujących na minutę. Dla osób mających trudności z przyzwyczajeniem się do nowego sposobu mycia zębów, Philips przygotował opcję “Easy-start”. Program ten pozwala na oswojenie się z nowym stylem szczotkowania przez okres 14 dni. Przez ten czas zwiększana jest stopniowo moc i częstotliwość pracy urządzenia.

Szczoteczka HealthyWhite wyposażona w 3 różne tryby pracy. Pierwsza opcja – Clean to standardowe 2-minutowe mycie zębów i 31 000 drgań na minutę. Druga opcja to tryb Sensitive przeznaczony do delikatnego mycia wrażliwych miejsc. Trzecią opcją jest tryb Clean and White, który zapewnia 2 minuty tradycyjnego mycia oraz 30 sekund wybielania zębów.

Szczoteczkę wyposażono w akumulator litowo-jonowy, a żywotność baterii wynosi 3 tygodnie pracy na jednym ładowaniu. To całkiem niezły wynik jak na produkt w tym przedziale cenowym. Standardowo znajdziemy też wbudowane opcje kontroli czasu szczotkowania – Smartimer i Quadpacer. Pierwsza z nich to automatyczny 2-minutowy zegar pomagający stosować się do zalecanego przez stomatologów czasu mycia zębów. Drugą jest specjalny zegar odliczający 30-sekundowe interwały oraz przypominający o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i należy przejść do czyszczenia następnej.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare HealthyWhite w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 90%
  90%
 • Wygląd - 87%
  87%
 • Zawartość zestawu - 87%
  87%
 • Działanie - 86%
  86%
 • Cena - jakość - 88%
  88%
88%

Model godny polecenia

Bez wątpienia, model Philips HealthyWhite to jedna z najlepszych szczoteczek Sonicare na naszym rynku. Jej skuteczność oraz wygoda użytkowania jest porównywalna z wieloma droższymi i bardziej zaawansowanymi modelami. Ze względu na niezwykle atrakcyjną cenę jest to jedna z najwyżej ocenianych i najpopularniejszych szczoteczek wśród konsumentów. Każdy, kto ma dość napięty budżet może dzięki niej czerpać korzyści z efektywnego czyszczenia i pełni walorów technologii sonicznej. W zasadzie jedyną rzeczą, której tutaj wyraźnie brakuje jest czujnik nacisku.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Philips Sonicare
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Jedna odpowiedź

 1. Michalski 26 września 2018

Dodaj komentarz

Sending