Szukaj szczoteczki

Philips Sonicare HealthyWhite

Philips Sonicare HealthyWhite

Philips produkuje wiele wariantów elektrycznych szczoteczek Sonicare. Warto jednak pamiętać, że samo słowo “Sonicare” odnosi się do opatentowanej technologii stosowanej w szczoteczkach sonicznych tej firmy. Model HealthyWhite to jedna z najbardziej popularnych, a zarazem najciekawszych propozycji marki wyróżniająca się przede wszystkim atrakcyjną ceną, a także wysoką jakością wykonania i skutecznością mycia zębów. Szczoteczka zapewnia 3 różne tryby pracy oraz jest oferowana w zestawie z wytrzymałym, plastikowym etui podróżnym oraz praktyczną ładowarką z miejscem na 2 końcówki.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare HealthyWhite w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Philips Sonicare HealthyWhitePhilips Sonicare HealthyWhite dostępny jest w różnych wariantach opakowań, które nie różnią się od siebie zawartością. W środku pudełka znajdziemy rękojeść szczoteczki, jedną końcówkę, poręczną ładowarkę z miejscem na dwie końcówki oraz wykonane z twardego plastiku etui do bezpiecznego transportu urządzenia. Szczoteczka oferowana jest w jasnoniebieskiej wersji kolorystycznej. Całość prezentuje się bardzo ładnie i jest praktyczna w obsłudze. Przedni panel rękojeści wykonano z błyszczącego tworzywa, a okrągła konstrukcja zapewnia pewny chwyt. Urządzenie umożliwia wygodną obsługę nawet wtedy, gdy ręce są mokre. Na górnym końcu rękojeści znajduje się przycisk zasilania, używany do włączania i wyłączania urządzenia. Ten sam przycisk może być używany do zmiany trybów. Wykonanie poszczególnych elementów i jakość materiałów stoją na wysokim poziomie, co jest zresztą znakiem rozpoznawczym i ogromnym plusem wszystkich modeli szczoteczek Philipsa.

Wygląd

Szczoteczka HealthyWhite charakteryzuje się klasycznym designem, a jej kolor dobrze pasuje do charakteru urządzenia i pozwoli znaleźć jej miejsce w praktycznie każdej łazience. Nie ma znajdziemy tutaj żadnych udziwnień ani ekstrawagancji – po prostu wszystko na swoim miejscu. Obudowa to solidny plastik odporny na trudy codziennego użytkowania. Konstrukcja jest lekka, a obsługa bardzo intuicyjna.

Zawartość zestawu

 • rękojeść Sonicare HealthyWhite
 • końcówka ProResults Standard
 • ładowarka
 • plastikowe etui podróżne

Działanie

Philips Sonicare HealthyWhite

Jak wspomniano wcześniej, elektryczne szczoteczki do zębów Sonicare korzystają z opatentowanej technologii sonicznej, charakteryzującej się dużą efektywnością czyszczenia – urządzenie zapewnia 31000 ruchów szczotkujących na minutę. Dla osób mających trudności z przyzwyczajeniem się do nowego sposobu mycia zębów, Philips przygotował opcję “Easy-start”. Program ten pozwala na oswojenie się z nowym stylem szczotkowania przez okres 14 dni. Przez ten czas zwiększana jest stopniowo moc i częstotliwość pracy urządzenia.

Szczoteczka HealthyWhite wyposażona w 3 różne tryby pracy. Pierwsza opcja – Clean to standardowe 2-minutowe mycie zębów i 31 000 drgań na minutę. Druga opcja to tryb Sensitive przeznaczony do delikatnego mycia wrażliwych miejsc. Trzecią opcją jest tryb Clean and White, który zapewnia 2 minuty tradycyjnego mycia oraz 30 sekund wybielania zębów.

Szczoteczkę wyposażono w akumulator litowo-jonowy, a żywotność baterii wynosi 3 tygodnie pracy na jednym ładowaniu. To całkiem niezły wynik jak na produkt w tym przedziale cenowym. Standardowo znajdziemy też wbudowane opcje kontroli czasu szczotkowania – Smartimer i Quadpacer. Pierwsza z nich to automatyczny 2-minutowy zegar pomagający stosować się do zalecanego przez stomatologów czasu mycia zębów. Drugą jest specjalny zegar odliczający 30-sekundowe interwały oraz przypominający o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i należy przejść do czyszczenia następnej.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare HealthyWhite w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 90%
  90%
 • Wygląd - 87%
  87%
 • Zawartość zestawu - 87%
  87%
 • Działanie - 86%
  86%
 • Cena - jakość - 88%
  88%
88%

Model godny polecenia

Bez wątpienia, model Philips HealthyWhite to jedna z najlepszych szczoteczek Sonicare na naszym rynku. Jej skuteczność oraz wygoda użytkowania jest porównywalna z wieloma droższymi i bardziej zaawansowanymi modelami. Ze względu na niezwykle atrakcyjną cenę jest to jedna z najwyżej ocenianych i najpopularniejszych szczoteczek wśród konsumentów. Każdy, kto ma dość napięty budżet może dzięki niej czerpać korzyści z efektywnego czyszczenia i pełni walorów technologii sonicznej. W zasadzie jedyną rzeczą, której tutaj wyraźnie brakuje jest czujnik nacisku.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Philips Sonicare
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Jedna odpowiedź

 1. Michalski 26 września 2018

Dodaj komentarz

Sending