Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare Plus

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare Plus

Nie ma wątpliwości, że Philips Sonicare Flexcare Plus zasłużył na najwyższe miejsce w naszym rankingu elektrycznych szczoteczek do zębów. To zbierający doskonałe recenzje model z kategorii premium, który zapewnia maksymalną skuteczność czyszczenia, rewelacyjny komfort użytkowania oraz 5 różnych – naprawdę ciekawych i przydatnych trybów pracy. Produkty z linii Sonicare już od wielu lat polecają także stomatolodzy, a sama marka cieszy się dobrą renomą. Flexcare Plus jest solidnie wykonany i bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu, a sama szczoteczka zalicza się do jednej z najlżejszych na rynku. W zestawie znajduje się także stacja dezynfekująca na główki z ładowarką, etui podróżne, standardowa ładowarka oraz 2 końcówki.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare FlexCare Plus w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Philips Sonicare FlexCare Plus

Jak przystało na klasę premium, szczoteczka oraz wszystkie elementy zestawu prezentują się bardzo dobrze. Marka Philips Sonicare nieprzypadkowo kojarzy się z pierwszorzędną jakością i  nienagannym wykończeniem. Technologie z ich szczoteczek wyznaczają trendy oraz są często kopiowane przez innych producentów. Dla osób zaczynających przygodę ze szczoteczkami sonicznymi ciekawą opcją jest EasyStart. To nieobowiązkowy program, który umożliwia przyzwyczajenie się do szczoteczki poprzez stopniowe zwiększanie siły pracy przez pierwsze 2 tygodnie mycia.

Zachęcająco wyglądają także pozostałe elementy zestawu, czyli dwie ładowarki, końcówki oraz etui. Pierwsza ładowarka jest połączona z sanitazerem UV, który ma miejsce na dwie końcówki. Druga jest niedużo większa od podstawy szczoteczki i dobrze sprawdza się np. w czasie podróży. Obie są całkiem poręczne i powinny wpasować się do każdej łazienki.

Ciekawym, a zarazem przydatnym dodatkiem jest solidne etui podróżne. Umożliwia ono bezpieczny transport oraz przechowywanie szczoteczki i dwóch końcówek.

Wygląd

To poza właściwościami kolejny mocny punkt tej propozycji. Pod względem konstrukcji i prezencji Sonicare Flexcare znacznie przewyższa większość konkurentów. Smukły kształt nadaje całości eleganckiego wyglądu i lekkości. Szczoteczka charakteryzuje się dobrą przyczepnością i jest bardzo poręczna. Obudowa wykonana jest z wytrzymałego plastiku, a całość solidnie wykończona. Na przedniej części rękojeści znajduje się panel sterujący z dwoma przyciskami. Jednym z nich jest przycisk zasilania, a drugi służy do zmiany trybów pracy. Poniżej przycisków są wypisane wszystkie tryby, które zapalają się po ich wybraniu.

Zawartość zestawu

 • rękojeść Philips Sonicare Flexcare Plus
 • ładowarka z sanitazerem UV
 • ładowarka podróżna
 • końcówka Philips Sonicare ProResults Mini
 • końcówka Philips Sonicare ProResults Standard
 • etui podróżne
 • 2 kapturki ochronne na końcówki
 • 3 wymienne kolorowe pierścienie do rozróżniania końcówek

Działanie

Philips Sonicare FlexCare Plus

Philips Sonicare Flexcare Plus wykorzystuje technologię soniczną i zapewnia 62000 ruchów na minutę. To bardzo dobry wynik umożliwiający efektywne czyszczenie oraz usuwanie płytki nazębnej i bakterii z jamy ustnej. Urządzenie sprawdza się też w myciu okolic dziąseł, kieszeni dziąsłowych i pielęgnacji powierzchni między zębowych. Końcówki charakteryzują się dobrą trwałością i zapewniają komfortowe mycie.

Szczotka oferuje pięć różnych trybów pracy: Clean –  klasyczny tryb przeznaczony do codziennego czyszczenia, GumCare – tryb pielęgnacji dziąseł z wydłużonym czasem szczotkowania, Refresh – tryb odświeżania zębów ze skróconym czasem mycia, Sensitive – tryb przeznaczony do wrażliwych dziąseł – umożliwia ich masaż i poprawę ukrwienia.

Szczoteczka jest wyposażona w systemy ułatwiające kontrolę czasu mycia zębów. Po 2 minutach pracy urządzenie automatycznie się wyłącza, a co 30 sekund  przypomina nam, by przejść do mycia kolejnej ćwiartki zębów.

Philips Sonicare Flexcare Plus ma wytrzymały akumulator litowo-jonowy, a ładowanie jest banalnie proste. Wystarczy postawić szczoteczkę na ładowarce, a pełne naładowanie umożliwia korzystanie z niej przez 3 tygodnie (mycie zębów 2 razy dziennie po 2 minuty).

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare FlexCare Plus w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 88%
  88%
 • Wygląd - 88%
  88%
 • Zawartość zestawu - 89%
  89%
 • Działanie - 88%
  88%
 • Cena - jakość - 85%
  85%
88%

Zdecydowany lider

Philips prezentuje po raz kolejny naprawdę dobrą szczoteczkę soniczną. Sonicare Flexcare Plus to połączenie eleganckiego designu i innowacyjnych technologii, które zapewnia wysoką jakość higieny jamy ustnej. Szczoteczka jest praktyczna, wygodna i skuteczna, a w zestawie znajdziemy przydatne dodatki w postaci stacji dezynfekującej, ładowarek oraz etui podróżnego.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Philips Sonicare

Dodaj komentarz

Sending