Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare Platinum

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare Platinum

Nie ma wątpliwości, że Philips Sonicare Flexcare Platinum zasłużył na wysokie miejsce w naszym rankingu elektrycznych szczoteczek do zębów. To doskonały model doceniany i użytkowany przez miliony osób na całym świecie. Jest to także jedna z tych szczoteczek, które są polecane przez dentystów. Flexcare Platinum charakteryzuje się wysoką skutecznością mycia, ma wygodny i lekki uchwyt, a bateria pozwala na długi czas pracy. Szczoteczka posiada także 3 tryby pracy, które mogą być zastosowane w 3 różnych prędkościach. W zestawie dodatkowo znajdziemy stację dezynfekującą na główki z ładowarką, etui podróżne, standardową ładowarkę oraz 2 końcówki.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare FlexCare Platinum w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Philips Sonicare FlexCare PlatinumJuż na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że mamy do czynienia ze sprzętem z wyższej póki. Marka Philips Sonicare słynie z doskonałej jakości i innowacyjnych technologii. Osoby, który nie korzystały wcześniej ze szczoteczek sonicznych mogą wybrać opcjonalny program EasyStart – funkcję stopniowego zwiększania siły pracy. Ułatwia to przyzwyczajenie się do szczoteczki – urządzenie po 14 dniach osiąga swoją pełną moc.

W bogato wyposażonym zestawie znajdują się dwie ładowarki. Pierwsza jest niewiele większa niż podstawa szczoteczki i łatwo znajdzie swoje miejsce w każdej łazience, szufladzie lub na umywalce. Druga ładowarka ma wbudowany sanitazer UV z miejscem na dwie końcówki. Przydatna sprawa, jeśli dzieli się szczoteczkę z drugą osobą lub korzysta z różnych końcówek.

Kolejnym użytecznym gadżetem jest plastikowe etui podróżne o owalnym kształcie. Można w nim przechowywać i bezpiecznie przewozić rękojeść szczotki oraz dwie końcówki.

Wygląd

Philips Sonicare Flexcare Platinum to jedno z najładniejszych i najlżejszych urządzeń w naszym zestawieniu. Rękojeść wykonano z naprawdę solidnego plastiku, a poszczególne elementy są ładnie spasowane. Na  panelu sterowania znajdziemy oddzielne przyciski do włączania oraz wyłączania, wyboru trybów oraz regulowania intensywności szczotkowania. Obsługa jest bardzo prosta i wygodna. Osoby korzystające dotychczas ze szczoteczki manualnej szybko polubią się z nowym urządzeniem.

Zawartość zestawu

 • rękojeść Sonicare FlexCare Platinium
 • końcówka InterCare Standard
 • końcówka AdaptiveClean
 • stacja dezynfekująca UV z ładowarką
 • ładowarka podróżna
 • etui podróżne
 • 2 higieniczne podróżne kapturki ochronne

Działanie

Philips Sonicare FlexCare PlatinumFlexcare Platinum oferuje 3 różne tryby szczotkowania (normal – klasyczne mycie, whitening – klasyczne mycie + wybielanie oraz głębokie czyszczenie), które mogą być używane w 3 poziomach intensywności. W sumie daje to nam 9 różnych trybów szczotkowania i możliwość jego dopasowania do naszego nastroju i potrzeb.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare korzysta z technologii DFA (Dynamic Fluid Action), która łączy szybkie ruchy włókien (o częstotliwości 62000 drgań/minutę) z szerokim zakresem ruchów wymiatających. Urządzenie dobrze radzi sobie z oczyszczaniem powierzchni między zębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy przy dziąsłach. Czujnik nacisku pozwala kontrolować intensywność mycia i chroni przed zbyt mocnym dociskaniem szczoteczki.

Philips FlexCare Platinum wyposażono w wytrzymały akumulator litowo-jonowy pozwalający na  korzystanie ze szczoteczki przez 3 tygodnie bez konieczności ładowania (mycie zębów 2 razy dziennie po 2 minuty).

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare FlexCare Platinum w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 90%
  90%
 • Wygląd - 88%
  88%
 • Zawartość zestawu - 93%
  93%
 • Działanie - 91%
  91%
 • Cena - jakość - 88%
  88%
90%

Solidna opcja

Philips FlexCare Platinum to naprawdę dobra szczoteczka soniczna, wyróżniająca się efektywnością działania, wygodą użytkowania oraz przydatnymi funkcjami. Dodatkowo w zestawie znajdziemy użyteczną stację dezynfekującą oraz etui podróżne ułatwiające przechowywanie szczoteczki. Philips Sonicare zawsze słynął z jakości, ale ten zestaw to doskonałe połączenie szczoteczki i interesujących.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Philips Sonicare
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Jedna odpowiedź

 1. Katarzyna 10 lipca 2019

Dodaj komentarz

Sending