Szukaj szczoteczki

Panasonic EW-DL82-W

Panasonic EW-DL82-W

Szczoteczka soniczna Panasonic EW-DL82-W wybiela, masuje i czyści zęby. Nowoczesna technologia w zauważalny sposób radzi sobie nawet z problematycznymi zębami. Nadaje się nie tylko do czyszczenia szkliwa, ale może być również wykorzystana do czyszczenia języka i wewnętrznych policzków.

 Kup szczoteczkę Panasonic EW-DL82-W w sprawdzonym sklepie

Funkcje szczoteczki Panasonic EW-DL82-W

 

Panasonic EW-DL82-WSpecjalna końcówka czyszcząca w kształcie diamentu bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem nawet najmocniejszych przebarwień oraz osadu. Idealnie wyprofilowana główka i włosie oraz niezwykła prędkość szczoteczki (31 000 ruchów na minutę) sprawiają, że niewiele jest lepszych na rynku.

 

2 tryby pracy, czyli Soft (delikatne czyszczenie wrażliwych zębów połączony z masażem dziąseł) oraz White (wybielanie szkliwa poprzez dokładne czyszczenie kamienia nazębnego i usuwanie przebarwień).

 

Quadpacer pozwala na kontrolowanie jakości mycia zębów. Szczoteczka co 30 sekund delikatnie wibruje dając sygnał o możliwości zmiany mycia jednej z części zębów.

 

Mocna bateria – w pełni naładowana działa przez 25 dni. To daje nam 90 minut  nieustannego czyszczenia zębów. Dzięki temu doskonale nadaje się nawet na dłuższe podróże.

 

Zawartość zestawu:

  • Szczoteczka Panasonic EW-DL82-W
  • Końcówka wymienna
  • Ładowarka
  • Etui podróżne

 Kup szczoteczkę Panasonic EW-DL82-W w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

Producent: Panasonic
Rodzaj szczoteczki: Soniczna