Szukaj szczoteczki

Szczoteczka elektryczna Oral-B Trizone 3000

Szczoteczka elektryczna Oral-B Trizone 3000

To urządzenie świetnie sprawdzające się jako pierwsza w życiu szczoteczka elektroniczna. Powodem tego jest sposób jej zaprojektowania – imituje ona wygląd i zachowanie manualnej szczoteczki. Przy podobnym sposobie mycia zębów i tak likwiduje ona o wiele więcej zanieczyszczeń niż klasyczna. To nowoczesne urządzenie usuwające aż o 100% więcej płytki nazębnej przy delikatnym trybie czyszczenia.

Pierwsze wrażenie

trizone3000-2Sposób działania szczoteczki firmy Braun jest zadowalający. Posiada ciekawe udoskonalenia, które mogą spodobać się wielu osobom. Jednym z ważniejszych są stworzone specjalne włókna, znajdujące się w główce szczoteczki – początkowo mają one wyrazisty kolor, jednak z tygodnia na tydzień bledną – gdy kolor będzie już bardzo jasny (po około 3 miesiącach) to sygnał że warto wymienić końcówkę na nową, dzięki temu nie straci ona swojej wydajności.

Wygląd

Oral-B Trizone 3000 to smukła, turkusowa szczoteczka z intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem. Usuwa zabrudzenia nie tylko z powierzchni zęba, ale i przestrzeni międzyzębowych. Zaopatrzona jest również w system antypoślizgowy – rączka jest wodoodporna i dzięki temu w żaden sposób nie wypadnie nam z ręki, ani nie stracimy nad nią kontroli. Szczoteczka jak większość produktów Braun jest uniwersalna, oznacza to, że podczas wymiany końcówki nie musimy zakupić koniecznie tej dedykowanej do zestawu. Jeżeli podoba nam się główka innego modelu to możemy ją spokojnie zamontować – na pewno będzie pasowała.

Zawartość zestawu

 • Akumulatorowa szczoteczka elektryczna
 • Ładowarka z pojemniczkiem na końcówki
 • 3 wymienne końcówki
 • Instrukcja w języku polskim
 • 2 letnia karta gwarancyjna

Działanie

trizone3000-3Trizone 3000 charakteryzuje się najnowszą technologią czyszczenia zwaną Triple Zone, oznacza to, że włókna są specjalnie stworzone do funkcji czyszczenia – docierają do tylnych, trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, a także do wyboru są krótsze oraz dłuższe włókna – te pierwsze dokładnie myją powierzchnię zęba, zaś kolejne, wymiatające dostają się do przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczka wyposażona jest również w dodatkowe dwa tryby czyszczenia: delikatny oraz wybielający, a także czujnik siły nacisku.

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 78%
  78%
 • Wygląd - 75%
  75%
 • Zawartość zestawu - 79%
  79%
 • Działanie - 78%
  78%
 • Cena - jakość - 80%
  80%
78%

Podsumowanie

W cenie 289,00 zł dostaniemy w zestawie szczoteczkę, kilka końcówek oraz ładowarkę. Szczoteczka dzięki specjalnie zaprojektowanej główce oraz sposobie działania świetnie sprawdzi się dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Wskaźnik pomiaru ilości baterii oraz ergonomiczna wodoodporna rączka ułatwią szczotkowanie i zapewnią maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Wydajność i oszczędność w jednym.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Oral-B
rodzaj szczoteczki: Elektryczna

Dodaj komentarz

Sending