Szukaj szczoteczki

Szczoteczka elektryczna Oral-B Triumph 5000

Szczoteczka elektryczna Oral-B Triumph 5000

Dobrej jakości, uniwersalna szczoteczka elektryczna zaprojektowana z myślą o różnych typach użytkowników. Model ten wykorzystuje ruchy 3D, dzięki czemu jakość czyszczenia znajduje się na najwyższym poziomie. Szczotka jest prosta w obsłudze i posiada dobrą baterię. To solidna propozycja zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektronicznym czyszczeniem, jak i tych trochę bardziej zaawansowanych.

Pierwsze wrażenie

triumph5000-2Profesjonalna szczoteczka dla każdego. Dobrze się sprawdzi jako urządzenie dla dzieci bądź prezent dla osoby starszej. Szczoteczka jest łagodna, łatwa w użytkowaniu i wygodna do przewożenia. Dodatkowo posiada aż 5 trybów szczotkowania, co pozwoli nam wybrać najlepszą opcję dla naszych zębów (codzienne czyszczenie, wybielanie, delikatne czyszczenie wrażliwych zębów, masowanie lub dokładne czyszczenie).

Wygląd

Kolorystyka utrzymana w gamie używanej powszechnie przez firmę Braun – szczoteczka jest biała ze srebrnymi wstawkami, zaś etui podróżne – jasnoniebieskie. Zestaw zawiera podstawkę z pojemniczkiem, dzięki czemu jednocześnie służy jako ładowarka i opakowanie dla nieużywanych końcówek. Dzięki tej funkcjonalności bez przeszkód znajdzie się dla niej miejsce w łazience. Urządzenie jest proste w obsłudze, dobrze czyści zęby, a bateria wytrzymuje do 7 dni.

Zawartość zestawu

 • Szczoteczka akumulatorowa
 • 4 wymienne końcówki
 • Ładowarka z pojemnikiem na końcówki
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Etui podróżne
 • Bezprzewodowe urządzenie SmartGuide

Działanie

triumph5000-3Szczoteczka używa technologii 3D – czyli ruchy pulsacyjne, oscylacyjne oraz rotacyjne w jednym. Zapewnia to dokładne wyczyszczenie i długotrwałą świeżość jamy ustnej – nawet przez cały dzień. Oral-B Triumph 5000 wytwarza do 20 000 ruchów oraz 8800 obrotów na minutę. Wbudowany timer pozawala na dokładne nadzorowanie całego procesu czyszczenia – co 30 sekund delikatnie wibruje dając do zrozumienia, że czas przejść do kolejnej części jamy zębowej (są 4 części), zaś po dwóch minutach szczoteczka automatycznie się wyłącza. Nie szczotkujemy więc zębów ani zbyt krótko, ani niepotrzebnie zbyt długo. Ciekawym rozwiązaniem jest również potrójny system kontroli nacisku (wizualny, sensoryczny, dźwiękowy) – szczoteczka nie pozwoli nam na zbyt mocne szczotkowanie zębów, co może doprowadzić do ich uszkodzeń.

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 86%
  86%
 • Wygląd - 85%
  85%
 • Zawartość zestawu - 84%
  84%
 • Działanie - 87%
  87%
 • Cena - jakość - 85%
  85%
85%

dobra

Za szczoteczkę elektryczną tego typu trzeba zapłacić około 300 zł. To dosyć sporo, ale warto odnotować, że to uniwersalny produkt, który powinien spodobać się zarówno starszym jak i dzieciom. Ciekawym rozwiązaniem skierowanym do najmłodszych jest SmartGuide – przedwodnik oceniający proces czyszczenia zębów, który za każde prawidłowe ich umycie przypisuje nam w nagrodę gwiazdki. Firma Braun stworzyła urządzenie dostosowujące się do wymagań i indywidualnych problemów większości osób, dlatego cieszy się tak dużą popularnością wśród nabywców.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Oral-B
rodzaj szczoteczki: Elektryczna

Dodaj komentarz

Sending