Szukaj szczoteczki

Oral-B PRO 600 CrossAction

Oral-B PRO 600 CrossAction

To szczoteczka elektryczna posiadająca specjalną końcówkę CrossAction, która dzięki włóknom ustawionym pod różnym kątem usuwa zabrudzenia zarówno ze ścianki zębów, jak i trudno dostępnych miejsc w przestrzeniach międzyzębowych. Główka porusza się ruchem pulsacyjnym. Oral–B PRO 600 CrossAction, to właściwy wybór dla osób ceniących sobie funkcjonalność połączoną z klasycznym wyglądem.

 Kup szczoteczkę Oral–B PRO 600 CrossAction w sprawdzonym sklepie

Funkcje szczoteczki Oral–B PRO 600 Cross Action

 

Oral-B PRO 600 CrossActionGłówka szczoteczki CrossAction posiada specjalnie zakrzywione włókna, które w dokładny sposób usuwają resztki pokarmu, osad, a także płytkę próchniczą.

 

Czujnik siły nacisku informuje o tym czy z właściwą mocą dociskamy główkę szczoteczki do ścianki zęba. Dzięki temu pomoże nam uchronić zęby przed psuciem się i kruszeniem szkliwa.

 

Smartimer jest automatycznie ustawiony na 2 – minutową pracę. Pomoże to dokładnie kontrolować czas przeznaczony na codzienne szczotkowanie.

 

Quadpacer to 30 – sekundowy interwał. Informuje nas o konieczności zmiany czyszczenia danej części zębów (jama ustna podzielona jest na 4 części, każdą z nich czyścimy przez 30 sekund).

 

Mocna bateria wytrzymuje aż 7 dni bez konieczności jej ładowania. Poziom można kontrolować, dzięki zamieszczonemu na rączce wskaźnikowi naładowania.

 

Zawartość zestawu:

  • Szczoteczka Oral-B PRO 600 CrossAction
  • Końcówka CrossAction
  • Ładowarka

 Kup szczoteczkę Oral–B PRO 600 CrossAction w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

Producent: Oral-B
Rodzaj szczoteczki: Elektryczna