Szukaj szczoteczki

Oral-B PRO 4000

Oral-B PRO 4000

Nowy produkt firmy Braun z serii PRO to szczoteczka z niezwykle nowatorską końcówką, nachyloną pod kątem 16 stopni. Urządzenie to usuwa aż o 100% więcej płytki nazębnej niż klasyczna szczoteczka manualna.

Pierwsze wrażenie

pro4000-2Urządzenie charakteryzuje się dużą wytrzymałością baterii (aż 7 dni bez potrzeby ładowania), a także dodatkowymi funkcjami, zapewniającymi dokładne umycie nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Twórcy skupili się na główce szczoteczki i na tym, by posiadała ona możliwość szybkiego dostosowania się do indywidualnych potrzeb użytkownika i jego jamy ustnej. Cel udało się osiągnąć dzięki stworzeniu końcówek „Cross Action” ze specjalnie wyprofilowanym włosiem – ustawionym pod kątem 16 stopni.

Wygląd

Klasyczna ciemnoniebieska szczoteczka z trzema wymiennymi końcówkami, wytwarzająca 8800 obrotów na minutę. Oral-B PRO 4000 to zestaw zawierający specjalne 4 tryby czyszczące oraz zamykany pojemnik na końcówki. Główki informują nas również o potrzebie wymiany na nową poprzez zmienianie barwy – po kilku tygodniach robią się jaśniejsze. Całość jest bardzo praktyczna I dostosowana do podstawowych potrzeb posiadacza.

Zawartość zestawu

  • Szczoteczka (rękojeść) – 1 szt.
  • Końcówka Oral-B CrossAction – 1 szt.
  • Końcówka Oral-B ProWhite (wybielająca) – 1 szt.
  • Końcówka Oral-B Sensitive (miękka) – 1 szt.
  • Ładowarka – 1szt.
  • Pojemnik na końcówki zamykany – 1 szt.
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Gwarancja na 24 miesiące

Działanie

pro4000-3Twórcy szczoteczki oferują nam wiele ciekawych rozwiązań. Pierwszych z nich jest oczywiście sensor siły nacisku – gdy główka jest zbyt mocno przyciśnięta do zęba, wtedy szczoteczka daje nam sygnał, aby zmniejszyć nacisk. Kolejnym rozwiązaniem, ułatwiającym pilnowanie czasu mycia zębów jest intuicyjny, 2 minutowy program automatycznie wyłączający szczoteczkę oraz 30 sekundowy interwał informujący nas, że czas zacząć czyścić kolejną strefę jamy ustnej (są 4 strefy). Jak każda szczoteczka elektroniczna posiada różne tryby pracy – w tym przypadku mamy możliwość wyboru jednego z czterech trybów:

– Daily Clean – codzienne mycie

– Gum Care – masujący dziąsła

– Sensitive – delikatny program dla wrażliwych zębów

– Whitening – program wybielający oraz polerujący

Podsumowanie

Producent: Oral-B
Rodzaj szczoteczki: Elektryczna