Szukaj szczoteczki

Oral-B PRO 2000

Oral-B PRO 2000

Wygodna i praktyczna szczoteczka elektryczna, która pracuje w systemie 3D. To zapewniająca dobre efekty technologia, łącząca ruchy oscylacyjne, rotacyjne oraz pulsujące (40000 pulsacji i 8800 ruchów oscylacyjnych na minutę). Urządzenie doskonale nadaje się do codziennego mycia zębów i charakteryzuje się wysoką skutecznością pracy. To solidna i wytrzymała szczoteczka o klasycznym wyglądzie za całkiem rozsądną cenę.

 Kup szczoteczkę Oral-B PRO 2000 w sprawdzonym sklepie

Funkcje szczoteczki Oral-B PRO 2000

 

Oral-B PRO 20002 różne tryby pracy – do dyspozycji mamy klasyczne 2 minutowe mycie oraz program masażu dziąseł Gum Care.

 

Wskaźnik nacisku chroni nas przed zbyt mocnym dociskaniem szczoteczki do zębów – zapala się gdy używasz zbyt dużej siły. Pozwala to zapobiec nadmiernemu psuciu się oraz kruszeniu zębów.

 

Smartimer zapewnia kontrolę nad prawidłowym czasem mycia zębów. Szczoteczka jest automatycznie ustawiona na 2 – minutową pracę.

 

Quadpacer to system informujący nas za pomocą delikatnych wibracji o konieczności przejścia do czyszczenia następnej części zębów (jamę ustną dzielimy na 4 części, a każdą powinniśmy szczotkować przez 30 sekund).

 

Pojemna bateria  umożliwia 7 dni pracy bez konieczności ładowania szczoteczki (2 szczotkowania dziennie). Na rączce urządzenia znajdziemy też wskaźnik poziomu naładowania akumulatorka.

 

Zawartość zestawu:

  • Szczoteczka Oral-B PRO 2000
  • Po jednej końcówce (razem 4): Oral-B CrossAction, Trizone, Sensitive, Interspace
  • Ładowarka

 Kup szczoteczkę Oral-B PRO 2000 w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

Producent: Oral-B
Rodzaj szczoteczki: Elektryczna