Szukaj szczoteczki

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 8000

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 8000

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 8000 to rozwinięcie technologii, którą producent oferował w swoich urządzeniach z serii Smart Series. Zapewniały one możliwość połączenia szczoteczki przez Bluetooth ze specjalną aplikacją na smartfona, która pozwala na zdalną zmianę trybów mycia, pomiar czasu szczotkowania oraz prowadzi statystyki i zbiera inne dane powiązane z higieną jamy ustnej jej właściciela. Szczoteczka Oral B Genius 8000 oprócz wspomnianych możliwości ma wbudowane czujniki pokazujące kąt i położenie urządzenia w naszej jamie ustnej. Genius 8000 współpracuje z kamerką smartfona, który przypina się do lustra (w zestawie jest specjalny uchwyt). Aplikacja dzięki temu kontroluje jakość naszego mycia. Sama szczoteczka oferuje 5 różnych trybów pracy i jest wyposażona w czujnik nacisku. Warte odnotowania jest też dołączone do zestawu etui podróżne zapewniające wygodny i bezpieczny transport szczoteczki oraz końcówek.

 Kup szczoteczkę Oral-B Genius 8000 w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie i trudno znaleźć tu nawet jakieś małe niedociągnięcia. Widoczne są zmiany (na lepsze) w porównaniu do wcześniejszych modeli Oral-B z serii Smart Series. Poprawiono wytrzymałość i jakość obudowy, na której nie zostają teraz żadne smugi czy zabrudzenia. Gumowa rączka jest wygodna i nie ślizga się podczas mycia.

Oral-B Genius 8000 zapewnia podobny rodzaj obrotów-drgań końcówki jak inne modele Oral-B. Technologia szczoteczek elektrycznych rozwinęła się jednak na tyle, że urządzenie oferuje naprawdę dużo trybów i możliwości mycia. Genius 8000 zapewnia doskonałe właściwości czyszczące i jest bardzo łatwy w użyciu. Ponadto, model ten można podłączyć do urządzeń mobilnych, które pomogą Ci śledzić najnowsze trendy szczotkowania i upewnić się, że wszystko odbywa się zgodnie z zaleceniami specjalistów.

Wygląd

W kwestii prezencji, duże – pozytywne wrażenie robi to, że każda z funkcji mycia została oznaczona na rękojeści specjalnym symbolem i podświetlona diodą LED. Podczas mycia od razu widać, w jakim trybie działa nasz sprzęt. Oral B Genius 8000 oferowany jest w bogato wyposażonym zestawie, którego wszystkie elementy są bardzo dobrej jakości. Sama szczoteczka przypomina inne urządzenia Oral-B. Do zmiany trybów i włączania szczoteczki służą dwa przyciski umieszczone w optymalnym miejscu na przednim panelu.

Zawartość zestawu

 • rękojeść szczoteczki Braun Oral-b Genius 8000
 • ładowarka
 • uchwyt na smartfona
 • etui podróżne
 • pojemnik na końcówki
 • 3 końcówki do szczoteczki (Cross Action, Sensitive Clean, 3D White)

Działanie

Szczoteczka elektryczna Oral B Genius 8000 zapewnia 5 zaawansowanych programów mycia, do których zaliczymy: Daily Clean (klasyczne szczotkowanie), Gum Care (masaż dziąseł), Sensitive (delikatne mycie wrażliwych miejsc), 3D White (wybielanie zębów), Pro-Clean (doczyszczanie). Każda z opcji spełnia swoje zadania, a na wyróżnienie zasługują tryby wybielania i delikatnego mycia. Tryb wybielający szybko przynosi zauważalne efekty, a delikatne mycie doskonale łagodzi wszelkie stan zapalne. Jak we wszystkich innych szczoteczkach znajdziemy tu też jeden timer ułatwiający kontrolę czasu szczotkowania oraz drugi przypominający co 30 sekund o konieczności zmiany mycia wybranej części zębów. Dużym udogodnieniem jest czujnik nacisku chroniący przed zbyt intensywnym dociskaniem główki do zębów. Urządzenie automatycznie zwalnia wtedy obroty, tak, by nie uszkodzić szkliwa. Akumulator po pełnym naładowaniu pozwala na 12 dni szczotkowania (2 razy dziennie po 2 minuty). To całkiem przyzwoity wynik, porównywalny z topowymi modelami innych producentów.

Oral B Genius to ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie zaplanować konkretny program dbania o higienę jamy ustnej na dłuższy czas. Wystarczy skorzystać z aplikacji, by wybrać niezbędne opcje oraz ustawić częstotliwość szczotkowania. Aplikacja sama będzie przypominać o myciu zębów i sprawdzi czy stosujemy się do wybranych zaleceń.

Szczoteczka wykorzystuje system wykrywania jej położenia, dzięki czemu w aplikacji możemy na bieżąco obserwować nasze mycie. To doskonały sposób na dostosowanie techniki szczotkowania do zaleceń stomatologów i kompleksowe mycie całej jamy ustnej. Dzięki aplikacji zyskujemy dostęp do statystyk oraz porad.

 Kup szczoteczkę Oral-B Genius 8000 w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 80%
  80%
 • Wygląd - 80%
  80%
 • Zawartość zestawu - 80%
  80%
 • Działanie - 80%
  80%
 • Cena - jakość - 80%
  80%
80%

Polecamy

Oral-B Genius 8000 to jedna z najnowocześniejszych szczoteczek elektrycznych oferowanych na naszym rynku. Urządzenie imponuje przede wszystkim możliwościami połączenia z dedykowaną aplikacją, która znacznie ułatwia mycie i motywuje do odpowiedniego czyszczenia. Sama szczoteczka jest wykonana z wysokiej klasy materiałów oraz oferuje 5, naprawdę przydatnych i skutecznych opcji mycia.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Oral-B
rodzaj szczoteczki: Elektryczna

Dodaj komentarz

Sending