Szukaj szczoteczki

Szczoteczka elektryczna Oral-B 600 Trizone

Szczoteczka elektryczna Oral-B 600 Trizone

Szczoteczka elektryczna Oral-B 600 wyposażona w końcówkę Trizone, która zapewnia dobrą jakość mycia dzięki połączeniu 8800 ruchów oscylacyjnych i 20000 pulsacyjnych na minutę. Do tego modelu można zamontować również każdą inną końcówkę z bogatej oferty Oral-B. Szczoteczka jest banalnie prosta w obsłudze, a technologia czyszczenia 3D pozwala usunąć zanieczyszczenia i osad z każdego miejsca w jamie ustnej. Prosty, ale bardzo skuteczny zestaw do codziennej pielęgnacji higieny jamy ustnej.

 Kup szczoteczkę Oral-B 600 Trizone w sprawdzonym sklepie

Funkcje szczoteczki  Oral-B 600 Trizone

Końcówka Trizone za pomocą ruchów wymiatających dokładnie myje przestrzenie międzyzębowe oraz trudno dostępne miejsca w jamie ustnej.

Szczoteczka Oral-B 600 Trizone wyposażona jest w czujnik siły nacisku zapobiegający uszkodzeniom szkliwa i dziąseł. W przypadku zbyt mocnego dociskania szczoteczki jej obroty zwalniają.

Smartimer to specjalny system kontroli ułatwiający przestrzeganie zalecanej długości mycia – 2 minut szczotkowania. Po odpowiednim czasie urządzenie samo się wyłącza.

Quadpacer ułatwia równomierne i dokładne rozłożenie czasu szczotkowania na wszystkie części jamy ustnej. Co 30 sekund pojawiają się delikatne wibracje przypominające o przejściu do następnej strefy zębów.

Wytrzymały akumulatorek umożliwia 7 dni mycia zębów bez potrzeby ładowania urządzenia. Na przednim panelu szczoteczki znajdziemy wskaźnik pokazujący bieżący stan energii.

Zawartość zestawu

 • Pierwsze wrażenie - 80%
  80%
 • Wygląd - 80%
  80%
 • Zawartość zestawu - 80%
  80%
 • Działanie - 80%
  80%
 • Cena - jakość - 80%
  80%
80%
0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: Oral-B
rodzaj szczoteczki: Elektryczna

Dodaj komentarz

Sending