Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna FOREO ISSA™

Szczoteczka soniczna FOREO ISSA™

FOREO jest szwedzką marką znana z innowacyjnych i bardzo stylowych produktów. Elektryczna szczoteczka soniczna do zębów FOREO ISSA™ to jednak coś więcej niż tylko oryginalny i dopracowany design. To całkowicie rewolucyjne podejście do technologii, którego wynikiem jest elektryczna szczoteczka do zębów wykonana w całości z silikonu klasy medycznej. Główkę szczoteczki pokrywa w całości włosie silikonowe, które skutecznie czyści zęby, będąc jednocześnie łagodne dla dziąseł. Ze względu na szybkoschnącą i nieporowatą strukturę silikonowej główki, która gromadzi do 10 000 bakterii mniej niż tradycyjne włosie nylonowe, wymienia się ją tylko raz w roku. Urządzenie wyróżnia się też doskonałą jakością wykonania i oferuje praktyczne – bardzo innowacyjne udogodnienia, których nie znajdziemy u konkurencji. ISSA™ oferuje m.in. 8 regulowanych intensywności mycia, możliwość ładowania przez USB oraz baterię wytrzymującą pół roku szczotkowania.

Kup szczoteczkę FOREO ISSA™ w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

FOREO ISSA™

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że ISSA™ nie jest zwykłą – ulepszoną wersją szczoteczki elektrycznej. To zupełnie nowa i trzeba przyznać, bardzo oryginalna koncepcja szczoteczki do mycia zębów. ISSA™ wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie popularne modele na rynku i jest pierwszą na świecie szczoteczką elektryczną wykonaną w całości z silikonu.

Już na pierwszy rzut oka widać, że ISSA™ to urządzenie z klasy premium. Ta elektryczna szczoteczka do zębów jest wykonana z wysokogatunkowych materiałów, a całość idealnie wykończona. Obudowa jest bardzo solidna, a zarazem odpowiednio wyważona i przyjemna w dotyku. Pod względem jakości i efektów to ścisła czołówka na polskim rynku. W zestawie oprócz kompletnej szczoteczki z główką znajdziemy kabel USB do ładowania oraz materiałowe etui.

Wygląd

ISSA™ wyróżnia się nowoczesnym, zdecydowanie minimalistycznym designem. Szczoteczka ma ergonomiczny kształt i jest bardzo lekka, co ułatwia jej przechowywanie. Uchwyt jest niezwykle prosty, a do wyboru mamy 4 barwne wersje kolorystyczne (Cobalt Blue, Lavender, Mint, Cool Black). Cała szczoteczka jest pokryta gładkim oraz wygodnym do trzymania silikonem.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że na urządzeniu nie ma żadnych przycisków. W rzeczywistości są one sprytnie ukryte i jeśli przyjrzymy się bliżej to dostrzeżemy małe okrągłe wcięcie ze znakiem plus (+) i minus (-) po obu stronach przycisku włączania. Za pomocą przycisków możemy zwiększać lub zmniejszać intensywność, dzięki czemu użytkownik może dostosować intensywność pulsacji według swoich preferencji. Do wyboru jest 8 różnych ustawień intensywności, a ISSA zapamiętuje wybrany tryb po wyłączeniu urządzenia, dzięki dodatkowej funkcji memory. Z tyłu obudowy, pod specjalną klapką znajduje się wodoszczelny port do podłączenia kabla USB do ładowania, który sprawia, że szczoteczki można bezpiecznie używać pod prysznicem czy w wannie.

Zawartość zestawu

 • Uchwyt ISSA™
 • Główka ISSA™ lub ISSA™ Hybrid (w zależności od wybranego zestawu)
 • Kabel USB do ładowania
 • Materiałowe etui

Działanie

FOREO ISSA™

ISSA™ zapewnia mycie zębów wykorzystując nowoczesną technologię Sonic Pulse, generującą 11 000 pulsacji o wysokiej intensywności na minutę przenoszonych na miękkie, silikonowe włosie. Drgania z kolei wytwarzają mikro-wymiatanie skutecznie usuwające płytkę nazębną. Szczoteczka jest wyjątkowo łagodna dla szkliwa oraz zapobiega tworzeniu się próchnicy i kamienia nazębnego. Miękki silikon zapobiega podrażnieniom dziąseł i zapewnia im przyjemny i łagodny masaż. Do wyboru mamy 8 różnych regulowanych intensywności mycia. W odróżnieniu od wszystkich szczoteczek sonicznych, główki w tym modelu wymienia się raz w roku, a nie co 2-3 miesiące. Elastyczna główka szczoteczki 3D dociera w każdą przestrzeń jamy ustnej, co ułatwia dostanie się do tylnych zębów. Przez to, że jest szersza i dłuższa jednocześnie czyści zęby i masuje dziąsła, a także szczotkuje wewnętrzną stronę policzków, dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Kolejną innowacją w tym modelu jest możliwość ładowania za pomocą kabla USB, a wytrzymałość baterii jest naprawdę imponująca. Do ładowania nie potrzebujemy żadnych podstawek jak w innych szczoteczkach elektrycznych, a pełne naładowanie pozwala na użycie szczoteczki aż 365 razy. Daje to nam praktycznie pół roku szczotkowania. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często podróżują – większa wygoda oraz brak problemów z przejściówkami i ładowarkami. ISSA™ ma też intuicyjną blokadę, która pozwala zabezpieczyć się przed przypadkowym włączeniem szczoteczki.

Podobnie jak w większość topowych szczoteczek, ISSA™ oferuje też system automatycznej kontroli zalecanego czasu mycia. Co 30 sekund  pulsacje przypominają o tym, by przejść do szczotkowania kolejnego kwadrantu jamy ustnej, a po 2 minutach pracy ISSA informuje o zakończeniu zalecanego czasu mycia zębów. Szczoteczka do zębów jest łatwa w utrzymaniu w czystości – wystarczy wypłukać ją pod bieżącą wodą.

ISSA™ dostępna jest w zestawie z główką silikonową (ISSA™) lub główką hybrydową (ISSA™ Hybrid). Główka silikonowa  jest  w 100% wykonana z silikonu i zapewnia łagodne, a zarazem skuteczne czyszczenie zębów oraz dziąseł. Główka hybrydowa stanowi połączenie materiału silikonowego oraz polimeru PBT i zapewnia bardziej intensywne czyszczenie, odpowiednie dla osób o większym odkładaniu się płytki nazębnej.

Kup szczoteczkę FOREO ISSA™ w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 87%
  87%
 • Wygląd - 91%
  91%
 • Zawartość zestawu - 88%
  88%
 • Działanie - 90%
  90%
 • Cena - jakość - 95%
  95%
90%

Sprzęt wysokiej klasy

Pięknie zaprojektowana i wykonana elektryczna szczoteczka soniczna ze szwedzkim rodowodem ISSA™ to odważna koncepcja, a zarazem inteligentny design, który zapewni komfortową i skuteczną pielęgnację jamy ustnej. Znajdziemy tu szereg innowacyjnych pomysłów i technologii, które stanowią krok milowy dla higieny jamy ustnej. ISSA to wysokiej klasy sprzęt, którego cena jest wysoka, ale w pełni uzasadniona.

0%
Ocena z Komentarzy 0% (0 recenzji)
producent: FOREO
rodzaj szczoteczki: Soniczna

Dodaj komentarz

Sending