Szukaj szczoteczki

Szczoteczka soniczna Curaprox Hydrosonic

Szczoteczka soniczna Curaprox Hydrosonic

Curaprox to marka znana głównie z produkcji tradycyjnych manualnych szczoteczek oraz specjalistycznych szczoteczek międzyzębowych. Od niedawna w ofercie producenta można znaleźć nowy model szczoteczki sonicznej CURAPROX Hydrosonic Black is White. W zestawie znajdziemy pastę do zębów z tej samej linii. Sama szczoteczka wyróżnia się głównie czarnym kolorem oraz oryginalnym designem. Podczas mycia można skorzystać z 3 różnych trybów działania, znanych z innych popularnych marek elektrycznych szczoteczek.

 Kup szczoteczkę Curaprox Hydrosonic w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

Szczoteczka Curaprox Hydrosonic jest solidnie wykonana i ładnie się prezentuje. Spasowanie wszystkich elementów jest precyzyjne, a końcówki mają wysokiej klasy włosie. Urządzenie jest poręczne i wygodnie leży w dłoni.  Manewrowanie szczoteczką nie sprawia żadnych problemów, a komfort użytkowania jest porównywalny z topowymi modelami innych popularnych producentów.

Wygląd

Kształt szczoteczki to zdecydowanie klasyka gatunku. Smukła rękojeść z głównym przyciskiem na przednim panelu to rozwiązanie stosowane przez praktycznie wszystkie marki. O wiele ciekawiej prezentuje się głęboka czerń pokrywająca wszystkie elementy zestawu. Warto zwrócić uwagę na pięknie zaprojektowany panel przedni z gustownymi wzorami i niebanalną kolorystyką. Każdy tryb oznaczony jest innym wskaźnikiem, a po wybraniu zostaje podświetlony.

Zawartość zestawu

 • Rękojeść BIW 239
 • 2 końcówki BIW 259
 • Łącze USB
 • Wtyczka USB
 • Stacja ładująca XS
 • Etui
 • Pasta wybielająca “Black Is White”

Działanie

Szczoteczkę Curaprox Hydrosonic wyposażono w 3 tryby pracy: Intensiv (podstawowy program do zwyczajnego mycia zapewniający 32000 pulsacji na minutę), Massage (tryb służący do masażu i wzmacniania dziąseł), Soft (opcja delikatnego mycia wrażliwych miejsc z prędkością 42000 pulsacji na minutę). Każdy z trybów dobrze spełnia swoją rolę i czuć pomiędzy nimi wyraźną różnicą w sposobie działania. Standardowy program kompleksowo usuwa wszystkie zanieczyszczenia i pozostawia na długo uczucie czystych zębów i odświeżonej jamy ustnej.

Akumulatorek bez ładowania wytrzymuje 10 dni mycia po 2 razy dziennie przez 2 minuty. Na przednim panelu znajdziemy wskaźnik poziomu naładowania baterii. Szczoteczkę możemy ładować za pomocą kabla USB. Wytrzymałość akumulatorka jest całkiem niezła, ale za tę cenę można by oczekiwać trochę więcej.

 Kup szczoteczkę Curaprox Hydrosonic w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie
  (5)
 • Wygląd
  (5)
 • Zawartość zestawu
  (5)
 • Działanie
  (5)
 • Cena - jakość
  (5)
5

Klasa premium

Szczoteczka Curaprox Hydrosonic to produkt aspirujący do klasy premium. Bardzo wysoka cena niekoniecznie przekłada się jednak na imponujące parametry. Szczoteczka zapewnia wysoką jakość i komfort mycia, ale podobny efekt mogą nam zapewnić dużo tańsze modele. Hydrosonic to urządzenia dla osób, które lubią się wyróżniać i mogą pochwalić się odpowiednim stanem swojego portfela.

Ocena z Komentarzy 0 (0 recenzji)
producent: Curaprox
rodzaj szczoteczki: Soniczna