STYLE’ WHITE

STYLE’ WHITE

STYLE’ WHITE to najlepsza propozycja spośród produktów do wybielania zębów dostępnych bez recepty. Największe zalety tego środka to widoczne oraz trwałe efekty działania. W połączeniu z odpowiednią dietą można szybko przywrócić naturalną jasność zębów. Żel ma przyjemny miętowy smak i oddziałuje bezpośrednio na powierzchnię zęba oraz przez szkliwo. W wyniku kuracji można rozjaśnić zęby aż do 5 odcieni. Produkt w 100% składa się z naturalnych składników i może być stosowany przez wegan i wegetarian ( brak składników pochodzenia zwierzęcego).

Skuteczność

Produkt jest zatem w pełni bezpieczny dla dziąseł i szkliwa, a przy tym zapewnia wysoką skuteczność działania i dobrze radzi sobie z usuwaniem różnego rodzaju przebarwień oraz plam. Stosowanie środka jest banalnie proste i zajmuje bardzo mało czasu – całość przypomina korzystanie z odżywek czy kremu. Całą kurację można przeprowadzić jednego dnia w trakcie 6 sesji.

Wybielanie odbywa się za pomocą specjalnej nakładki na zęby, w której umieszcza się żel. STYLE’ WHITE oddziałuje bezpośrednio na powierzchnię zębów oraz wnika przez szkliwo. Elastyczna nakładka jest wykonana z silikonu i umożliwia równomierne nałożenie żelu na wszystkie zęby. Z nakładką połączony jest aktywator światła LED, który wzmacnia wybielanie i działanie żelu. Każda aplikacja zajmuje około 10 minut, po których urządzenie automatycznie się wyłącza. Produkt ułatwia przywrócenie naturalnego koloru zębów, które są przebarwione w wyniku nadmiernego spożywania wina, kawy, tytoniu, herbaty itp.

Najlepsze efekty można osiągnąć gdy zabieg zostanie wykonany od 4 do 6 razy w ciągu 24 godzin, dla wybielania zębów w odcieniach 1-5. Przed stosowaniem środka warto zminimalizować spożycie produktów przyczyniających się do powstawania przebarwień zębów.

Zawartość zestawu

Zestaw STYLE’ WHITE zawiera:

STYLE’ WHITE

  • tubkę 20 ml żelu wybielającego o lekkim mentolowym smaku (max do 6 aplikacji)
  • miękką i dopasowaną nakładkę silikonową
  • diodę elektroluminescencyjną (LED) z 2 bateriami, która aktywuje wybielania przez rozszerzanie porów szkliwa
  • paletę kolorów do mierzenia postępów w rozjaśnianiu twoich zębów
  • ulotkę z instrukcją

Składniki: Gliceryna, wodorowęglan sodu, ksylitol, karbomer, olejek z mięty pieprzowej, proszek karagenanu, sorbinian potasu, sok z liścia aloesu Barbadensis, ekstrakt z owocu granatu, kwas cytrynowy, ekstrakt z rumianku, kokoamidopropylobetaina, CI 42053.

Podsumowanie

STYLE’ WHITE

Najlepszy dostępny zestaw, umożliwiający przeprowadzenie szybkiej kuracji wybielającej w domu. Warto odnotować dobrą skuteczność działania produktu oraz jego łatwą obsługę.  STYLE’ WHITE jest bezpieczny dla zdrowia, a w jego składzie znajdziemy naturalne składniki.

STYLE’ WHITE

Karolina Małecka

Od 5 lat jestem mamą. Kiedy szukałam informacji o tym, jak odpowiednio dbać o jamę ustną mojego synka, nie mogłam znaleźć wiarygodnych źródeł w Internecie. Z tego powodu zaczęłam przeglądać literaturę. Od tego czasu w Internecie zaczęło pojawiać się wiele informacji. Nie wszystkie jednak są zgodne z prawdą. Moim celem jest podawać wiarygodne informacje wszystkim rodzicom, którym zależy na tym, by odpowiednio dbać o zdrowie jamy ustnej swoich pociech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button