Rio Blue Light Teeth Whitening

Rio Blue Light Teeth Whitening

To produkt, który jest inspirowany stomatologicznym procesem wybielania zębów. Teraz taką kurację można przeprowadzić samodzielnie w domu, a jest to naświetlanie zębów błękitnym światłem, po uprzednim zastosowaniu specjalnego żelu rozjaśniającego. To najnowsza technologia wybielająca pozwalająca na doprowadzenie odcienia zębów do wybranego stopnia i zachowania go na bardzo długo.

Skuteczność

Przeprowadzanie kuracji z Rio Blue Light Teeth Whitening składa się z kilku kroków. Najpierw należy przygotować ustnik i umieścić w nim żel. Następnie na oczyszczone wcześniej zęby nakładamy ustnik i włączamy urządzenie. Sesja trwa 10 minut, zaś po upłynięciu czasu produkt sam się wyłączy. Dzięki kilku takich sesjom zauważymy znaczącą różnicę w wyglądzie szkliwa – kurację należy zatrzymać, gdy uzyskamy oczekiwany odcień. Białe zęby utrzymają się po takiej kuracji na bardzo długo, a jeżeli zmienimy swoją dietę na przyjazną zębom (ograniczymy picie czerwonego wina, mocnej kawy i herbaty), to efekt pozostanie z nami na jeszcze dłużej.

Skład

Zestaw Rio Blue Light Teeth Whitening składa się z:Rio Blue Light Teeth Whitening

  • urządzenia emitującego specjalne niebieskie światło
  • 2 ustnikow
  • aplikatorów ze strzykawkami zawierającymi żel
  • 2 baterii
  • instrukcji obsługi w języku polskim

Skład żelu wybielającego to: Propylene Glycol, Hydroxypropylcellulose, PVP, Hydrogen Peroxide.

Podsumowanie

Rio Blue Light Teeth Whitening

W cenie około 259 zł otrzymujemy bardzo dużo. Zestaw składa się z dobrych jakościowo i bezpiecznych produktów, zaś dzięki krótkiej kuracji pozostały żel będziemy mogli odłożyć na kolejny raz. Skuteczność działania produktu jest pewna, zaś bezpieczeństwo zachowane (przeprowadzone badania nie wykazują negatywnego wpływu na zdrowie osób korzystających z produktu). Sam efekt i sposób wybielania podobny jest do przeprowadzanych zabiegów w gabinecie stomatologicznym, jednak kuracja jest zdecydowanie tańsza. Osoby zainteresowane efektywnym wybieleniem szkliwa nie zawiodą się na przedstawionym produkcie.

Rio Blue Light Teeth Whitening

Marcelina Dobrowolska

Jestem na 3 roku stomatologii na jednej z polskich uczelni medycznych. Poszłam w ślady rodziców, którzy nauczyli mnie, jak odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej. Udzielam się na tym blogu, gdyż sądzę, że mogę pomóc w dostarczeniu rzetelnych informacji na tematy związane z tematyką zdrowia zębów i dziąseł. Uważam, że zawsze warto zdobywać nowe informacje o znanych nam dobrze rzeczach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button