Paski wybielające WhiteWash Nano Intensive Whitening Strips

Paski wybielające WhiteWash Nano Intensive Whitening StripsPaski wybielające WhiteWash Nano Intensive Whitening Strips to w tym momencie najlepszy sposób na skuteczne przywrócenie zębom ich naturalnego koloru. Produkt to całkowita nowość na rynku, która bazuje na innowacyjnej technologii oraz wyróżnia się trwałymi efektami działania. Dostępne bez recepty paski umożliwiają samodzielne wybielanie zębów w domu, bez konieczności wizyty u stomatologa i bez dużych nakładów finansowych. W opakowaniu WhiteWash Nano Intensive znajdziemy 28 pasków, które wystarczają na 14 zabiegów (po 14 pasków na łuk dolny i górny). Jeden zabieg wybielający zajmuje tylko 20 minut oraz pozwala na uzyskanie efektu wybielenia zębów aż do 8 odcieni. Warto dodać, że środek jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa i dziąseł, a przy tym doskonale radzi sobie z różnymi typami przebarwień oraz odznacza się wysoką skutecznością.

Skuteczność

WhiteWash Nano Intensive Whitening Strips zapewnia natychmiastowy efekt wybielający oraz aktywnie usuwa przebarwienia powstające w wyniku nadmiernego palenia lub picia kawy, herbaty czy wina. Produkt jest łagodny dla szkliwa i dla wrażliwych zębów. Paski nie zawierają nadtlenku wodoru będącego często przyczyną nadwrażliwości zębów. Kurację można przeprowadzić przez 14 kolejnych dni, dzięki czemu rezultat będzie bardziej widoczny, lub stosować paski raz na jakiś czas, gdy uzna się, że to konieczne. Paski znajdują się w specjalnych saszetkach co zapewnia wygodną i higieniczną aplikację.

Wybielanie za pomocą pasków WhiteWash jest banalnie proste. Na początku wyciągamy paski z opakowania, następnie grubszy zakładamy na górny rząd zębów. Mniejszy pasek jest przeznaczony do założenia na dolny rząd zębów. Następnie delikatne dociskamy je do zębów, zwracając uwagę na przestrzenie międzyzębowe. Odpowiednio założone paski trzeba mieć założone przez przynajmniej 20 minut. Po tym czasie – zdejmujemy paski i płuczemy zęby jak po zwyczajnym myciu.

Odpowiednio przeprowadzona kuracja już po trzecim powtórzeniu przynosi zaskakujące i bardzo widoczne efekty. Kolejne aplikacje znacznie pogłębiają rezultaty oraz wydłużają czas działania. Całość jest bezbolesna, a stosowanie pasków jest w pełni bezpieczne. Warto pamiętać, że w czasie kuracji warto odstawić na jakiś czas produkty powodujące przebarwienia takie jak kawa, wino, herbata.

Zawartość zestawu

Paski wybielające WhiteWash Nano Intensive Whitening Strips

W zestawie znajdziemy 28 pasków, które wystarczają na 14 aplikacji:

  • 14 pasków na łuk górny
  • 14 pasków na łuk dolny

Skład: GLYCERIN, CELLULOSE GUM, AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PHTHALIMIDOPEROXYCAPROIC ACID, DICALCIUM PHOSPHATE, SILICA, CARBOMER, EDTA, MENTHOL.

Podsumowanie

Paski WhiteWash Nano Intensive Whitening Strips to najlepszy dostępny zestaw do samodzielnego wybielania zębów w domu. Testowany produkt jest sprawdzony, bezpieczny dla zdrowia, a co najważniejsze zapewnia perfekcyjne połączenie efektu oraz poczucia komfortu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Paski wybielające WhiteWash Nano Intensive Whitening Strips

Paweł Górzyński - lekarz stomatolog

Jestem stomatologiem. Publikuję artykuły związane z tematyką zębów i dziąseł w Internecie. Interesują się żywo tematyką dbania o higienę jamy ustnej nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Testuję nowe produkty, które mają zapewnić jeszcze dokładniejsze czyszczenie uzębienia. Chciałbym się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem tak, by więcej osób zrozumiało, jak ważne jest dbanie o odpowiednią higienę jamy ustnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button