Szukaj szczoteczki

Najlepsze szczoteczki elektryczne/soniczne powyżej 500 zł

Kategoria, w której znajdziemy najwyższej klasy zestawy szczoteczek sonicznych. Wszystkie opisywane propozycje oferują szeroki wachlarz możliwości i trybów szczotkowania oraz mnóstwo – często innowacyjnych dodatków takich jak np. zegary łącze się ze szczoteczką czy niestandardowe ładowarki i futerały do przechowywania sprzętu. Niestandardowe właściwości szczoteczek przekładają się jednak na ich wysoką cenę. Z tego powodu to kategoria dla osób szukających maksymalnej wygody i najnowocześniejszych urządzeń wysokiej klasy.

diamond clean

1.Philips Sonicare Diamond Clean

Topowy model szczoteczki sonicznej Philipsa, oferujący innowacyjne i bardzo skuteczne tryby pielęgnacji. Diamond Clean wyróżnia się dopracowanym – nowoczesnym designem, możliwością dopasowania wielu rodzajów główek oraz bogatym zestawem dodatków. Pełny zestaw kosztuje ponad 600 złotych, ale warto poszukać wersji White Box tańszej o ponad 300 złotych (nie znajdziemy w niej jedynie szklanki oraz etui – reszta jest taka sama). (więcej)

Kup szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean w sprawdzonym sklepie

Ocena końcowa
0

megasonex3

2.Megasonex Ultrasonic

Nowatorska szczoteczka wykorzystująca ultradźwięki oraz technologię soniczną. Megasonex Ultrasonic doskonale czyści zęby, a co najważniejsze nie podrażnia w ogóle dziąseł i szkliwa. Wysoka cena jest w pełni uzasadniona, jeśli spojrzymy na możliwości i jakość wykonania tego urządzenia. Szczoteczka polecana zarówno do tradycyjnego mycia, jak i stosowania u osób z aparatami czy implantami. (więcej)

Kup szczoteczkę Megasonex Ultrasonic w sprawdzonym sklepie

Ocena końcowa
0

Panasonic EW-DE92-S

3.Panasonic EW-DE92-S

Uniwersalna szczoteczka soniczna, z której radość powinna mieć cała rodzina (w zestawie min. pierścienie do zaznaczania swoich końcówek). Sprzęt oferuje naprawdę wysoki komfort szczotkowania oraz jest łagodny dla zębów i dziąseł. Bogato wyposażony zestaw zapewniający zróżnicowane i przydatne tryby szczotkowania. W komplecie dodatkowe końcówki i akcesoria ułatwiające codzienne szczotkowanie zębów. Jak przystało na tę kategorię cenową – jakość i precyzja wykonania urządzenia są wzorowe. (więcej)

 Kup szczoteczkę Panasonic EW-DE92-S w sprawdzonym sklepie

Ocena końcowa
0

Oral-B Professional Care Black 7000

4.Oral-B Professional Care Black/White 7000

Zaawansowana szczoteczka soniczna, która łączy nowoczesny design i zróżnicowane właściwości mycia. W zestawie bogaty wybór dodatków i akcesoriów, a nawet kilka końcówek. Urządzenie skierowane dla zaawansowanych użytkowników z pokaźnym portfelem. Z pewnością można znaleźć kilka alternatyw dla tego modelu. (więcej)

 

 Kup szczoteczkę Oral-B Professional Care Black 7000 w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Od wielu lat interesuję się technologią, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Poza sprzętami AGD i RTV, które kojarzą nam się z tym hasłem najbardziej, rozwijane są także inne urządzenia, mające pomoc ludziom usprawnić ich działania. Do nich należą miedzy innymi szczoteczki elektryczne, soniczne i ultradźwiękowe, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o jamę ustną użytkownika. Pragnę pisać jako osoba, która od wielu lat korzysta codziennie z technologii sonicznej.

Sending
Ocena czytelników
3.5 (4 głosy)