Szukaj szczoteczki

6. Irygator Waterpik WP-70 E2 Ultra

Irygator Waterpik WP-70 E2 UltraTo duży, rodzinny irygator zawierający w zestawie aż 4 końcówki – każda z innym kolorem gumki. Waterpik WP-70 E2 Ultra to solidne urządzenie czyszczące trudno dostępne miejsca, kieszonki międzyzębowe, a także usuwające bakterie, osad oraz resztki jedzenia. Dzięki funkcji zmiany ciśnienia możliwe jest indywidualne dostosowanie jego działania do naszych potrzeb i stanu zębów.

 

Kup Irygator Waterpik WP-70 E2 Ultra w sprawdzonym sklepie 

Pierwsze wrażenie 

Działanie urządzenia pozostaje bez zarzutu – to solidnie działający produkt o dużym zbiorniku na płyn (mieści aż 1000ml!). Cały zestaw utrzymany jest w podobnej tonacji kolorystycznej – białe urządzenie i końcówki oraz błękitny zbiorniczek z miarką na zawartość płynu. Ciekawym rozwiązaniem jest dołączenie do każdej końcówki gumki w indywidualnym kolorze (różowa, fioletowa, ciemnoniebieska oraz jedna specjalna – cała niebieska). Minusem są wymiary irygatora, które wymagają trochę przestrzeni w łazience oraz konieczność stałego połączenia z gniazdkiem. 

Działanie 

Największym plusem irygatora stacjonarnego Waterpik jest możliwość płynnej zmiany ciśnienia. Oznacza to, że urządzenie może działać z natryskiem o sile 5,5Br i zostać zmniejszone (podczas jednej sesji użytkowania) do 2Br. Poza zmianą ciśnienia możliwe jest również zatrzymanie działania urządzenia podczas czyszczenia.

Producent stworzył pojemnik mieszczący 1000ml dowolnego płynu – dzięki czemu możemy płukać zęby nie tylko wodą, ale dowolnym płynem.

W zestawie wyróżnić możemy aż 4 końcówki: dwie klasyczne, jedna do czyszczenia języka oraz jedna do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz kieszonek dziąsłowych.

 

Zawartość zestawu 

  • irygator WP-70 E2
  • 2 końcówki podstawowe do irygacji
  • 1 końcówka do czyszczenia języka (Tongue Cleaner)
  • 1 końcówka z gumką do czyszczenia kieszonek dziąsłowych oraz trudno dostępnych miejsc
  • polska instrukcja obsługi irygatora

Podsumowanie

Irygator Waterpik WP-70 E2 Ultra działa przez bardzo długi czas podczas jednej sesji (wszystko dzięki dużemu zbiornikowi na wodę). Jest stacjonarny, więc wymaga stałego połączenia z prądem, jednak doskonale nadaje się dla całej rodziny (posiada aż 4 końcówki) bez względu na wiek czy stan jamy ustnej. Irygator czyści zarówno zdrowe zęby, jak i cierpiące na paradontozę, z założonymi mostami czy aparatami ortodontycznymi. Stałe użytkowanie dobrze uzupełnia codzienne mycie zębów, poprzez usuwanie resztek jedzenia oraz osadu.

Kup Irygator Waterpik WP-70 E2 Ultra w sprawdzonym sklepie 

Od wielu lat interesuję się technologią, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Poza sprzętami AGD i RTV, które kojarzą nam się z tym hasłem najbardziej, rozwijane są także inne urządzenia, mające pomoc ludziom usprawnić ich działania. Do nich należą miedzy innymi szczoteczki elektryczne, soniczne i ultradźwiękowe, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o jamę ustną użytkownika. Pragnę pisać jako osoba, która od wielu lat korzysta codziennie z technologii sonicznej.

Sending
Ocena czytelników
5 (1 głos)

Dodaj komentarz