Szukaj szczoteczki

7. Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black

Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra BlackJest to nowoczesne urządzenie przeznaczone do profesjonalnej irygacji. Nadaje się do czyszczenia zębów z różnymi problemami. Zawarte w zestawie aż 7 końcówek pozwala na czyszczenie zębów zdrowych, cierpiących na paradontozę oraz noszących aparaty ortodontyczne, mosty, implanty, a także korony. Irygacja pozwala nie tylko usunąć resztki jedzenia i osad, ale i bakterie zalegające w przestrzeniach międzyzębowych oraz na języku.

 

 Kup Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie 

Irygator wygląda bardzo fachowo. Utrzymany jest w czarnej tonacji z białymi końcówkami, które można przechowywać w pojemniczku ukrytym w górnej części zbiornika na wodę. Urządzenie czyści dokładnie, posiada wiele trybów ciśnienia i pozwala na pracę z nawet bardzo ciepłą wodą (aż do 90 stopni).

 

Według przeprowadzonych badań wiele osób zauważa znaczącą poprawę stanu zębów i dziąseł już po 14 dniach użytkowania. W ponad 40% przypadków zmniejszyło się krwawienie oraz zapalenie dziąseł. Ważnym elementem urządzenia jest także funkcja masująca – wzmacnia i pobudza krążenie poddziąsłowe. 

Działanie 

Najczęściej wymienianą zaletą irygatora Waterpik WP-112 E2 Ultra Black jest możliwość regulacji ciśnienia. Urządzenie zawiera aż 10 stopni mocy irygacji od 0,3Br do 6,2Br. Dzięki temu codzienne użytkowanie może być dostosowane do kondycji zębów i dziąseł.

 

Dodatkowo irygator posiada funkcję masującą dziąsła. To ciekawa opcja, która wpływa na stan naszej jamy ustnej, ponieważ codzienne ich masowanie poprawia ukrwienie, a co za tym idzie – wzmacnia i uodparnia dziąsła (zmniejszając przy tym ich podatność na krwawienia).

 

Warto również wspomnieć o zestawie 7 końcówek, z których aż 6 przeznaczonych jest do różnych działań i sposobów irygacji (w tym irygacji poddziąsłowej i czyszczeniu języka). 

 

Zawartość zestawu:

  • irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black
  • ładowarka
  • 2 końcówki klasyczne do irygacji
  • 1 końcówka do czyszczenia języka
  • 1 końcówka do irygacji poddziąsłowej
  • 1 końcówka do czyszczenia aparatów ortodontycznych
  • 1 końcówka do czyszczenia implantów, mostów, koron
  • 1 końcówka szczoteczka do zębów
  • instrukcja w języku polskim

 

Podsumowanie 

Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black jest świetnym dodatkiem do codziennej higieny jamy ustnej. Jest dużo skuteczniejszy od nici dentystycznych oraz płynów do płukania. Poza możliwością usuwania resztek pokarmu i bakterii sprawdza się w niszczeniu płytki nazębnej (będącej jedną z odpowiedzialnych za tworzenie się próchnicy),osadu i odświeżaniu oddechu.

 

 Kup Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black w sprawdzonym sklepie

Jestem osobą, która od lat 80. XX wieku śledzi rozwój technologii, które mają posłużyć do dokładnego czyszczenia jamy ustnej. Sam dbam o zdrowie zębów i dziąseł najlepiej jak umiem. Pod koniec lat 90. XX wieku kupiłem swoją pierwszą szczoteczkę soniczną. Od tego czasu wiele się zmieniło, jeśli chodzi o możliwości jakie oferują urządzenia z tej grupy. Jako pasjonat chcę podzielić się swoją wiedzą dotyczącą technologii czyszczenia zębów i dziąseł.

Sending
Ocena czytelników
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz