Szukaj szczoteczki

3. Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20

 

Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20Irygator marki Oral-B znanej z dostarczania wysokiej jakości produktów ułatwiających pielęgnację higieny jamy ustnej. Do usuwania płytki nazębnej oraz bakterii urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię mikrobąbelków. Mieszanina powietrza oraz wody doskonale radzi sobie z neutralizowaniem zanieczyszczeń i zapewnia odświeżenie całej jamy – także u osób korzystających z aparatów ortodontycznych i implantów. Irygator wyposażono w duży zbiornik (500ml) oraz 2 tryby pracy i 5 stopni ich regulacji. Urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku stacjonarnego.

 

Kup Irygator Oral-B Professional Care w sprawdzonym sklepie 

Pierwsze wrażenie

Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20 nie powala designem, ale jest wykonany z solidnych materiałów i porządnie wykończony. Urządzenie przypomina z wyglądu szczoteczkę elektryczną, a jego ogromną zaletą jest możliwość dopasowania ciśnienia pracy do osobistych potrzeb i preferencji. W dyszy znajdziemy specjalny przełącznik, pozwalający za pomocą jednego przyciśnięcia na zmianę strumienia z prostego na wirujący i odwrotnie. Oral-B Oxy Jet MD 20 jest wyposażony w 4 wymienne końcówki oraz istnieje możliwość zamontowania zestawu na ścianie.

Działanie

Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20 zapewnia moc maksymalną 3,8 bara oraz następujące udogodnienia:

 

  • dwa różne rodzaje strumienia (strumień prosty do czyszczenia punktowego oraz wirujący do czyszczenia w okolicach dziąseł)
  • 5 stopniowa regulacja pracy
  • regulacja długości kabla zasilającego
  • wbudowany pojemnik na końcówki
  • zestaw do montażu na ścianie

 

Zawartość zestawu

  • irygator Oral-B Proffesional Care Oxyjet MD20
  • 4 wymienne końcówki
  • wbudowany pojemnik na wymienne końcówki
  • zestaw do montażu na ścianie
  • instrukcja w języku polskim

 

Podsumowanie 

Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20 to solidny sprzęt, ale w tym przypadku sporym ograniczeniem jest jego stacjonarny charakter. Urządzenie zapewnia wysoką skuteczność, komfort mycia w bardzo rozsądnej cenie oraz możliwość dopasowania trybu działania do indywidualnych potrzeb i charakteru jamy ustnej. Jeśli szukasz irygatora do użytkowania wyłącznie w domu to z pewnością warto rozważyć tę propozycję.

 

Kup Irygator Oral-B Professional Care w sprawdzonym sklepie 

Od wielu lat interesuję się technologią, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Poza sprzętami AGD i RTV, które kojarzą nam się z tym hasłem najbardziej, rozwijane są także inne urządzenia, mające pomoc ludziom usprawnić ich działania. Do nich należą miedzy innymi szczoteczki elektryczne, soniczne i ultradźwiękowe, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o jamę ustną użytkownika. Pragnę pisać jako osoba, która od wielu lat korzysta codziennie z technologii sonicznej.

Sending
Ocena czytelników
5 (1 głos)

Dodaj komentarz