Szukaj szczoteczki

1. Irygator bezprzewodowy Philips Sonicare Airfloss Ultra

Irygator bezprzewodowy Philips Sonicare Airfloss UltraWyraźny lider naszego zestawienia, który swoją pozycję zawdzięcza wytrzymałej budowie, przydatnym właściwościom oraz potwierdzonej w wielu testach skuteczności. W opinii większości użytkowników to najlepszy irygator z serii Airfloss od Philipsa. Sonicare Airfloss Ultra to doskonały zamiennik dla zwykłych nici dentystycznych czy wykałaczek oraz idealne uzupełnienie dla szczoteczki sonicznej. Zastosowanie nowego rodzaju dyszy sprawia, że można dokładnie oczyścić wszystkie przestrzenie między zębami, a urządzenie jest bardzo wydajne, poręczne i banalnie proste w obsłudze. Sprzęt nie ma praktycznie żadnych słabych punktów.

 

Kup Irygator Philips Sonicare Airfloss Ultra w sprawdzonym sklepie 

Pierwsze wrażenie

Philips Sonicare Airfloss Ultra wyróżnia się nowoczesnym designem oraz przemyślaną – bardzo praktyczną budową. Obsługa urządzenia jest intuicyjna i wygodna. Za pomocą tego irygatora możemy precyzyjnie wyczyścić całą jamę ustną w niecałą minutę. Zakładanie oraz zdejmowanie dyszy jest łatwe, a cała konstrukcja ergonomiczna i nie zajmuje zbyt dużej ilości miejsca w łazience. Urządzenie wyposażono również we wskaźnik poziomu naładowania baterii.

Działanie

Do ogromnej popularności i sukcesu tego sprzętu przyczyniły się najbardziej jego bogate właściwości. Irygator Philips Sonicare Airfloss Ultra oferuje nam:

 

 • 3 różne rodzaje ciśnienia – możemy wybierać spośród trzech programów natrysku
 • ręczny lub automatyczny tryb uwalniania strumienia
 • wydajniejszy zbiornik na wodę – irygator wyposażono w dodatkowy otwór ułatwiający pracę i uzupełnianie
 • akumulator pozwalający na 2 tygodnie pracy
 • technologia mikrobąbelków docierających do wszystkich miejsc w jamie ustnej
 • specjalnie wyprofilowane końcówki dopasowane do przestrzeni międzyzębowych
 • ładowarka w zestawie współpracuje z innymi produktami Philips Sonicare

 

Zawartość zestawu

 • irygator Philips Sonicare Airfloss Ultra
 • ładowarka
 • końcówka w wersji Ultra
 • instrukcja w języku polskim

 

Podsumowanie 

Irygator Philips Sonicare Airfloss Ultra to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących dodatkowej ochrony dla swoich zębów i jamy ustnej. Za jego pomocą można spokojnie zastąpić zwyczajne nitkowanie zębów. Urządzenie perfekcyjnie sprawdza się jako dodatek do szczoteczki sonicznej i znacznie ułatwia utrzymanie higieny osobom korzystającym z aparatów ortodontycznych lub implantów. Polecamy sprzęt wszystkim wzbraniającym się przed nitkowaniem oraz mającym problemy z psującymi się zębami. Cena sprzętu w pełni odpowiada jego właściwościom i jakości. Zakup godny polecenia.

 

Kup Irygator Philips Sonicare Airfloss Ultra w sprawdzonym sklepie