Szukaj szczoteczki

5. Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ40

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ40To urządzenie dobrze sprawdzające się jako uzupełnienie do codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki dodatkowemu programowi radzi sobie z czyszczeniem zarówno zdrowych jak i wrażliwych zębów. Irygator dokładnie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe, trudno dostępne miejsca, a także pobudza krążenie w dziąsłach poprzez delikatny tryb masujący. Niewielki rozmiar i bezprzewodowe działanie pozwala na używanie go również poza domem i podczas podróży.

 

Kup Irygator Panasonic EW-DJ40 w sprawdzonym sklepie 

Pierwsze wrażenie 

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ40 dzięki niewielkiemu rozmiarowi i ergonomicznej budowie, a także działaniu bez konieczności stałego połączenia go z ładowarką może służyć jako irygator turystyczny. Czyści dokładnie zęby oraz trudno dostępne miejsca z osadu, resztek jedzenia, a także likwiduje gnieżdżące się w jamie ustnej bakterie. Czas ładowania baterii to 8 godzin, czyli dużo mniej niż w podobnych urządzeniach.

 

Poza rozbudowanymi trybami pracy irygator zaprojektowano tak, aby mimo małych rozmiarów zachował jak najwięcej dodatkowych opcji – ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jest schowek na końcówki, pozwala to na higieniczne i bezpieczne ich przenoszenie.

Działanie

Irygator działa w 2 trybach ciśnienia:

 

  • normal, czyli mocny strumień myjący o sile 5,9Br
  • sensitive, czyli irygacja ciśnienia nie przekraczająca 3,9Br, dzięki czemu doskonale nadaje się do łagodnego oczyszczania jamy ustnej.

 

Dodatkowo irygator zawiera pompę, która działa z częstotliwością 1 500 impulsów na minutę. Zawarty w zestawie zbiorniczek na wodę pozwala na nieprzerwane czyszczenie aż do 40 sekund, zaś mocna bateria wytrzymuje w trybie normalnym na 15 minut ciągłej pracy.

 

Zawartość zestawu:

  • irygator bezprzewodowy  Panasonic EW-DJ40
  • dysza do irygatora (EW0950)
  • ładowarka
  • polska instrukcja obsługi irygatora

 

Podsumowanie 

Urządzenie jest dobrą opcją dla osób podróżujących oraz posiadających niewiele miejsca w łazience. Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ40 działa dokładnie i pozostawia na długo uczucie świeżości. Dwa tryby działania pozwalają na uniwersalne korzystanie, zaś silny akumulator i duży zbiornik na wodę (mieści 165ml płynu) pozwala na nieprzerwane użytkowanie przez całą sesję pracy. Irygator polecany jest osobom noszącym stałe aparaty ortodontyczne, mosty oraz implanty.

 

Kup Irygator Panasonic EW-DJ40 w sprawdzonym sklepie 

Jestem osobą, która od lat 80. XX wieku śledzi rozwój technologii, które mają posłużyć do dokładnego czyszczenia jamy ustnej. Sam dbam o zdrowie zębów i dziąseł najlepiej jak umiem. Pod koniec lat 90. XX wieku kupiłem swoją pierwszą szczoteczkę soniczną. Od tego czasu wiele się zmieniło, jeśli chodzi o możliwości jakie oferują urządzenia z tej grupy. Jako pasjonat chcę podzielić się swoją wiedzą dotyczącą technologii czyszczenia zębów i dziąseł.

Sending
Ocena czytelników
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz