Szukaj szczoteczki

8. Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ10-A

 

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ10-ATo prosty w obsłudze produkt polecany osobom cierpiącym na paradontozę, noszącym aparaty ortodontyczne, implanty oraz mosty. Niewielki rozmiar i ergonomiczna budowa pozwalają na zabieranie go w dalsze podróże, a także rozwiązują problem małej łazienki – mieści się wszędzie.

 

Kup Irygator Panasonic EW-DJ10-A w sprawdzonym sklepie 

Pierwsze wrażenie 

To praktyczny irygator skierowany przede wszystkim do osób podróżujących. Jest niewielki, dodatkowo się składa i jest bardzo poręczny. Dzięki zasilaniu bateryjnemu ( 2 baterie AA) może być użytkowany dosłownie wszędzie, a zawarte w zestawie różne końcówki pozwalają na korzystanie z urządzenia przez różne osoby. 

Działanie 

Urządzenie działa w dwóch trybach: NORMAL, czyli zwykła irygacja oraz SOFT, czyli czyszczenie przeznaczone do wrażliwych zębów. Poza tym wyposażony jest w zbiorniczek mieszczący 165ml wody (lub innego płynu, również płukanek do zębów), czyli wystarczający na jedną sesję czyszczącą – do 45 sekund.

 

Irygator zauważalnie wzmacnia zęby i dziąsła już po 2 tygodniach użytkowania, a to za sprawą funkcji masującej. Usuwa zabrudzenia, osad, resztki jedzenia oraz płytkę nazębną. Stosowanie odpowiednich płukanek pozwala na dodatkowe i całkowite pozbycie się bakterii, które często odpowiadają za powstawanie próchnicy.

 

Zawartość zestawu

  • irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ10-A
  • pojemnik na wodę
  • pojemnik do przechowywania końcówki
  • końcówka irygacyjną
  • baterie alkaliczne typu AA (x2)

 

Podsumowanie

Ergonomiczna budowa i rączka w kształcie elipsy pozwalają na szybką naukę obsługi urządzenia. Produkt jest wytrzymały, bezprzewodowy i składa się zaledwie z kilku elementów, co sprawia że doskonale nadaje się do każdego rodzaju podróży. Jego wielofunkcyjność pozwala na używanie jednego produktu przez wiele osób z różnym stanem uzębienia. Irygator bezprzewodowy Panasonic posiada aż dwa tryby pracy i funkcję masującą dziąsła, co poprawia ukrwienie i wzmacnia zęby.

 

Kup Irygator Panasonic EW-DJ10-A w sprawdzonym sklepie 

Od wielu lat interesuję się technologią, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Poza sprzętami AGD i RTV, które kojarzą nam się z tym hasłem najbardziej, rozwijane są także inne urządzenia, mające pomoc ludziom usprawnić ich działania. Do nich należą miedzy innymi szczoteczki elektryczne, soniczne i ultradźwiękowe, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o jamę ustną użytkownika. Pragnę pisać jako osoba, która od wielu lat korzysta codziennie z technologii sonicznej.

Sending
Ocena czytelników
5 (1 głos)

Dodaj komentarz