Szukaj szczoteczki

2. Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211Kompaktowy irygator do zębów znanej marki Panasonic, który pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia dużą moc maksymalną (5,9 bara – przewyższa wiele stacjonarnych irygatorów). Właściwości tego modelu sprawiają, że Panasonic EW 1211 doskonale sprawdza się podczas różnego rodzaju podróży lub w przypadku konieczności wyczyszczenia i odświeżenia jamy ustnej np. po szybkim obiedzie w pracy. Irygator zajmuje bardzo mało miejsca, ponieważ można go szybko i łatwo złożyć. Sprzęt wyposażono w pojemnik na wodę oraz opcję masażu dziąseł podczas czyszczenia.

 

Kup Irygator Panasonic EW 1211 w sprawdzonym sklepie 

Pierwsze wrażenie

Irygator Panasonic EW 1211 jest porządnie wykończony, a jego niewielkie gabaryty i mała waga sprawiają, że można go mieć zawsze pod ręką. Urządzenie może być zasilane za pomocą akumulatora lub baterii. Niepozorne wymiary kryją dużą moc mycia i pojemny zbiornik, który pomieści 130 ml wody. Urządzenie dobrze radzi sobie z czyszczeniem wszystkich typów aparatów ortodontycznych i zapewnia odpowiedni strumień wody. Cały zestaw jest stosunkowo niedrogi, a w opakowaniu znajdziemy dwie dodatkowe końcówki. Obsługa irygatora nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów, a urządzenie dobrze leży w dłoni.

Działanie

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211 zapewnia moc maksymalną 5,9 bara oraz udogodnienia takie jak:

 

  • 3 różne tryby pracy oraz ciśnienia (tryb strumienia, tryb normalnego strumienia wody z powietrzem, tryb łagodnego strumienia wody z powietrzem)
  • zbiornik wody o pojemności 130ml pozwalający na 30 sekund nieprzerwanej pracy
  • antypoślizgowa i ergonomiczna rączka
  • końcówki z kolorowymi pierścieniami do łatwiejszego odróżniania

 

Zawartość zestawu

  • irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211
  • 2 końcówki PANASONIC EW0950 z kolorowymi pierścieniami ułatwiającymi ich odróżnianie
  • ładowarka indukcyjna
  • zestaw do zamontowania ładowarki na ścianie
  • polska instrukcja obsługi

 

Podsumowanie 

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211 to niezwykle uniwersalne i poręczne urządzenie. Sprzęt dedykowany wszystkim, którzy chcą mieć możliwość umycia jamy ustnej w praktycznie każdych warunkach. Irygator jest mały i poręczny, a zabranie go ze sobą w podróż nie sprawia żadnych kłopotów. Warto wspomnieć, że urządzenie jest stosunkowo niedrogie, a pomimo tego niewiele odstaje pod względem jakości i możliwości od topowych modeli.

 

Kup Irygator Panasonic EW 1211 w sprawdzonym sklepie 

Jestem osobą, która od lat 80. XX wieku śledzi rozwój technologii, które mają posłużyć do dokładnego czyszczenia jamy ustnej. Sam dbam o zdrowie zębów i dziąseł najlepiej jak umiem. Pod koniec lat 90. XX wieku kupiłem swoją pierwszą szczoteczkę soniczną. Od tego czasu wiele się zmieniło, jeśli chodzi o możliwości jakie oferują urządzenia z tej grupy. Jako pasjonat chcę podzielić się swoją wiedzą dotyczącą technologii czyszczenia zębów i dziąseł.

Sending
Ocena czytelników
5 (1 głos)

Dodaj komentarz