iBright

iBright

Produkt pozwalający w profesjonalny i prosty sposób wybielić zęby oraz zachować ich jasny odcień na bardzo długi czas. Dodatkowo dzięki zawartości naturalnego pH ochrania on szkliwo przed działaniem czynników zewnętrznych. iBright stosujemy raz dziennie przez 5 lub 7 dni (na podstawie przebarwienia dopasowujemy odpowiedni zabieg). Początkowo sesja trwa 30 minut, jednak pod koniec kuracji czas skraca się jedynie do 10 minut. Dzięki iBright w szybki i nieskomplikowany sposób  możemy przywrócić naturalną biel zębów.

Skuteczność

Działanie zestawu wybielającego iBright cieszy się wysoką skutecznością i dużym zadowoleniem wśród osób, które go stosowały. Jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa i pozwala na sprawne dobranie preferowanego przez nas odcienia zębów. Osoby z niewielkimi przebarwieniami osiągają zamierzony efekt już po 5 dniach stosowania preparatu. Silniejsze odbarwienia (związane z wrodzoną wadą lub długim zaniedbaniem zębów) będą potrzebowały trochę więcej czasu na uzyskanie oczekiwanego efektu – jednak pewne jest to, że dzięki regularności stosowania będziemy mogli się cieszyć białymi, zdrowymi zębami.

Skład

Zestaw iBright składa się z kilku bardzo ważnych elementów:iBright

  • wzornik odcieni
  • 5 chusteczek wybielających z fluorem
  • spray przygotowujący 5 ml
  • żel do wybielania 15 ml
  • silikonowa nakładka, która idealnie dopasowuje się do szczęki
  • 5-watowa lampa LED
  • instrukcja obsługi w języku polskim

Podsumowanie

iBright

iBright jest produktem rekomendowanym przez specjalistów. Pozawala na całkowite i trwałe pożegnanie się z problemem brzydkich i żółtych zębów. Dzięki lampie LEDowej możemy poczuć się jak w profesjonalnym salonie, a dołączony wzornik odcieni pozwoli nam na idealne dopasowanie preferowanego odcienia szkliwa. Produkt jest przebadany i polecany wszystkim osobom (użytkowanie wyklucza jedynie osoby zmagające się z chorobą dziąseł lub poddające się leczeniu). iBright jest prosty w obsłudze, zaś dołączona do zestawu dokładna instrukcja w języku polskim pozwoli na szybkie i bezproblemowe zapoznanie się z dokładnym przebiegiem kuracji. Warto zapoznać się z ceną na oficjalnej stronie iBrihght.pl, ponieważ na pierwszych klientów zawsze czekają ciekawe promocje.

iBright

Marcelina Dobrowolska

Jestem na 3 roku stomatologii na jednej z polskich uczelni medycznych. Poszłam w ślady rodziców, którzy nauczyli mnie, jak odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej. Udzielam się na tym blogu, gdyż sądzę, że mogę pomóc w dostarczeniu rzetelnych informacji na tematy związane z tematyką zdrowia zębów i dziąseł. Uważam, że zawsze warto zdobywać nowe informacje o znanych nam dobrze rzeczach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button